Kategorie: Konkursy

Konkurs: zdjęcie z autografem Rafała Majki

W kolejnym konkursie organizowanym przez redakcję wortalu rowery.org wygrać można zdjęcie z autografem Rafała Majki.

Fotografia najlepszego górala Tour de France 2014 w formacie A4 zostanie wysłana do osoby, która prawidłowo wytypuje miejsce Polaka na 5. etapie wyścigu Tour de Suisse.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kzimoch@rowery.org do godziny 24 we wtorek 16 czerwca. Swój typ prosimy podać w tytule wiadomości w formacie: Konkurs: X, gdzie X to typowane miejsce, np. Konkurs: 200. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

Prosimy pamiętać, że na jedną osobę przypada tylko jeden typ.

W przypadku kilku takich samych odpowiedzi, zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza nadesłała wiadomość. Nagroda zostanie wysłana po skontaktowaniu się ze zwycięzcą.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Aktualizacja 22.06.2015

Z drobnym opóźnieniem informujemy, że w naszym konkursie na zdjęcie z autografem Rafała Majki zwycięzcą został Pan Grzegorz z Warszawy. Był jedną z kilku osób, które poprawnie wytypowały 11 miejsce, ale zrobił to najwcześniej. Gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursów.

fot. Tinkoff-Saxo

Jakub Zimoch

Share
Opublikowane przez
Jakub Zimoch
Tagi: Rafał Majka

Recent Posts

Rohan Dennis ma trenować z Team Ineos

Wciąż brak oficjalnej informacji na temat sportowej przyszłości Rohana Dennisa, ale przejście Australijczyka do Team Ineos wydaje się przesądzone. (więcej…)

9 grudnia 2019, 11:02

Rolf Aldag dołączył do zespołu Canyon-SRAM

Rolf Aldag, po czterech latach spędzonych w Dimension Data, rozpoczął całkiem nowy rozdział w swojej trenerskiej karierze w grupie Canyon-SRAM.…

9 grudnia 2019, 10:28

Superprestige 2019/20 #5: Toon Aerts najlepszy w Zonhoven

Toon Aerts (Telenet Baloise Lions) wygrał piątą rundę przełajowego cyklu Superprestige. (więcej…)

8 grudnia 2019, 17:12

Torowy Puchar Świata 2019/2020 #4. Mateusz Rudyk najlepszy w sprincie

Mateusz Rudyk wygrał rywalizację w sprincie indywidualnym podczas czwartej edycji Pucharu Świata w kolarstwie torowym. (więcej…)

8 grudnia 2019, 11:40

Rutkiewicz i Kurek w zespole Dariusza Banaszka

Marek Rutkiewicz i Adrian Kurek od nowego sezonu reprezentować będą barwy drużyny tworzonej przez Dariusza Banaszka. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:25

Lars Bak dyrektorem sportowym w NTT Pro Cycling

Lars Bak został dyrektorem sportowym ekipy NTT Pro Cycling. 39-letni Duńczyk w tym roku zakończył profesjonalną karierę. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:21