Konkurs: zdjęcie z autografem Rafała Majki

W kolejnym konkursie organizowanym przez redakcję wortalu rowery.org wygrać można zdjęcie z autografem Rafała Majki.

Fotografia najlepszego górala Tour de France 2014 w formacie A4 zostanie wysłana do osoby, która prawidłowo wytypuje miejsce Polaka na 5. etapie wyścigu Tour de Suisse.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: kzimoch@rowery.org do godziny 24 we wtorek 16 czerwca. Swój typ prosimy podać w tytule wiadomości w formacie: Konkurs: X, gdzie X to typowane miejsce, np. Konkurs: 200. W treści wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz adres do wysyłki.

Prosimy pamiętać, że na jedną osobę przypada tylko jeden typ.

W przypadku kilku takich samych odpowiedzi, zwycięzcą zostanie osoba, która jako pierwsza nadesłała wiadomość. Nagroda zostanie wysłana po skontaktowaniu się ze zwycięzcą.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Aktualizacja 22.06.2015

Z drobnym opóźnieniem informujemy, że w naszym konkursie na zdjęcie z autografem Rafała Majki zwycięzcą został Pan Grzegorz z Warszawy. Był jedną z kilku osób, które poprawnie wytypowały 11 miejsce, ale zrobił to najwcześniej. Gratulujemy i zapraszamy wszystkich do kolejnych konkursów.

fot. Tinkoff-Saxo

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: