Criterium du Dauphine 2015: etap 6

Portugalczyk Rui Costa po finiszu w Villarde-de-Lans wygrał szósty odcinek francuskiej imprezy.

Kolarz Lampre-Merida na ostatnich metrach wyprzedził nowego lidera Vincenzo Nibalego (Astana). Trzecie miejsce wywalczył Alejandro Valverde (Movistar).

Ze stratą 36:25 zameldowali się na mecie Paweł Poljański (Tinkoff-Saxo) i Bartosz Huzarski (Bora).

Zgodnie z przewidywaniami od samego początku na trasie wiele się działo, powstała nawet czołówka z liderem Tejayem Van Garderen (BMC Racing Team) oraz wczorajszym zwycięzcą Romainem Bardetem (Ag2r), ale taki układ nie pasował wszystkim, dlatego po 50 kilometrach akcję skasowano.

Sytuacja uspokoiła się na krótko, a to za sprawą Tony Martina, który zaatakował przed Col de la Croix-Haute (kat. 2; 67,5 km; 5,6 km; 5,9%). Na przełęczy za plecami kolarza Etixx-Quick Step aktywnie jechali Vincenzo Nibali, Alejandro Valverde i Andrew Talansky (Cannondale), a w takiej konfrontacji "Panzerwagen" nie miał żadnych szans. Pierwszy na premii zameldował się Simon Yates (Orica). Jadący tuż za nim Nibali rozpoczął samotną akcję na mokrych od deszczu zjazdach.

Do "Rekina z Mesyny" dojechali Tony Martin, Tony Gallopin (Lotto), Valverde i Rui Costa. Szalony etap trwał w najlepsze, ponieważ Martin, nie oglądając się na innych, ponownie chciał samotnie ruszyć przed siebie, mimo że do mety pozostawało 100 kilometrów.

Prowadząca piątka przed najtrudniejszym podjazdem, Col du Rousset (132 km; kat. 1; 13,8 km; 5,4%), zyskała 3:25. Na pozycji wirtualnego lidera znalazł się Valverde, który na starcie do Van Garderena tracił 1:28.

Na dobrej znajomej z Tour de France czołówka trzymała się mocno. W połowie przełęczy zaatakował Nibali, na co odpowiedzieli Valverde i Costa. Gollopin z Martinem górską premię zaliczyli ze stratą 25 sekund, a grupa lidera, prowadzona siłami ekipy Ag2r, była spóźniona o około 3:30. Do mety z tego miejsca pozostawało 51 kilometrów górzystej trasy.

Uciekinierzy jeszcze raz zjechali się w pięcioosobową grupę. Rzęsisty deszcz nie odpuszczał, a w tak trudnych warunkach pościg jakoś się nie układał. BMC, wespół w zespół z Tinkoff-Saxo, starali się jak mogli, ale zbliżyli się raptem na 2:51, gdy 22 kilometry przed finiszem z czołówki odpadł zmęczony Martin.

Z czwórki 4 kilometry przed metą zaatakował Gallopin. Nikt nie chciał pogonić, dlatego Francuz szybko zyskał wyraźną przewagę. Z tyłu kontratakował aktywny Simon Yates, a z walki po upadku na śliskim zakręcie wypadł Bardet.

Krótki finał na podjeździe Cote 2000 (kat. 3; 2,2 km; 6,2%) okazał się za długi dla Gallopina. 1300 metrów przed kreską minął go Nibali, którego następnie, już na ostatnich metrach, dopadł zwycięski Costa. Valverde finiszował trzeci ze stratą 38 sekund.

fot. Vincent Kalut/PN/BettiniPhoto/Merida

Wyniki 6. etapu Criterium du Dauphine 2015 (WT), Saint-Bonnet-en-Champsaur - Villard-de-Lans - Vercors (183 km):
  1 Rui Costa (Por) Lampre-Merida                              4:29:23
  2 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                        00:05
  3 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                       00:38
  4 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                             00:39
  5 Simon Yates (GBr) Orica GreenEdge                            01:24
  6 Daniel Martin (Irl) Cannondale-Garmin                        01:46
  7 John Gadret (Fra) Movistar Team                              01:48
  8 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                              01:59
  9 Christopher Froome (GBr) Team Sky                            02:12
 10 Benat Intxausti (Spa) Movistar Team
 11 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                     02:14
 12 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff-Saxo                        02:25
 13 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                     02:31
 14 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Garmin
 15 Rafael Valls Ferri (Spa) Lampre-Merida
 16 Joaquim Rodriguez (Spa) Team Katusha
 17 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                         02:42
 18 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step                    02:55
 19 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr                               03:09
 20 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 21 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                           03:19
 22 Ruben Plaza Molina (Spa) Lampre-Merida                       03:37
 23 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 24 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal
 25 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge                             05:23
 26 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18                                06:13
 27 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo
 28 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 29 George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo                      06:23
 30 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo                               06:25
 31 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge                        06:51
 32 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha                   07:04
 33 Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge                          07:32
 34 José Herrada (Spa) Movistar Team
 35 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 36 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
 37 Jose Rodolfo Serpa (Col) Lampre-Merida
 38 Rein Taaramae (Est) Astana Pro Team                          08:25
 39 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          08:37
 40 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                              09:33
 41 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                11:01
 42 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 43 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits              14:04
 44 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 45 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                         14:14
 46 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                            14:17
 47 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                           14:46
 48 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits                31:16
 49 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 50 Eduard Beltran (Col) Tinkoff-Saxo
 51 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal
 52 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step                   36:25
 53 Stef Clement (Ned) IAM Cycling
 54 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
 55 Pieter Serry (Bel) Etixx - Quick-Step
 56 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
 57 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 58 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling
 59 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
 60 Matthew Busche (USA) Trek Factory Racing
 61 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
 62 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka
 63 Bryan Nauleau (Fra) Team Europcar
 64 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18
 65 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Garmin
 66 Aleksei Tsatevich (Rus) Team Katusha
 67 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
 68 Luke Rowe (GBr) Team Sky
 69 David Tanner (Aus) IAM Cycling
 70 Markel Irizar (Spa) Trek Factory Racing
 71 Dennis Van Winden (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 72 Haimar Zubeldia (Spa) Trek Factory Racing
 73 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo
 74 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team
 75 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team
 76 Johan Van Summeren (Bel) AG2R La Mondiale
 77 Edvald Boasson Hagen (Nor) MTN - Qhubeka
 78 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
 79 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team
 80 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin
 81 Nelson Oliveira (Por) Lampre-Merida
 82 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka
 83 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 84 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL-Jumbo
 85 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18
 86 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team
 87 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 88 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team
 89 Lawson Craddock (USA) Team Giant-Alpecin
 90 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar
 91 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 92 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida
 93 Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge
 94 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 95 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 96 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 97 Tiago Machado (Por) Team Katusha
 98 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team
 99 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
100 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
101 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr
102 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
103 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
104 Nathan Haas (Aus) Cannondale-Garmin
105 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Garmin
106 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin
107 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin
108 José Mendes (Por) Bora-Argon 18
109 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ.fr
110 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits
111 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge
112 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
113 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing
114 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
115 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
116 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18
117 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
118 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
119 Angel Vicioso (Spa) Team Katusha
120 Cristiano Salerno (Ita) Bora-Argon 18
121 Nicolas Roche (Irl) Team Sky
122 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
123 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits
124 Ian Stannard (GBr) Team Sky
125 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling
126 Jack Bauer (NZl) Cannondale-Garmin
127 Wouter Poels (Ned) Team Sky
128 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
129 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
130 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
131 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
132 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
133 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo
134 Kévin Reza (Fra) FDJ.fr
135 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Garmin
136 Mickael Delage (Fra) FDJ.fr
137 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18
138 Bauke Mollema (Ned) Trek Factory Racing
139 Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha
140 Vladimir Isaychev (Rus) Team Katusha
141 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky
142 Ian Boswell (USA) Team Sky
143 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step
144 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge
145 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin
DNF Maxime Bouet (Fra) Etixx - Quick-Step
DNF Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Alpecin
DNF Caleb Fairly (USA) Team Giant-Alpecin
DNF Murilo Antonio Fischer (Bra) FDJ.fr
DNF Arnold Jeannesson (Fra) FDJ.fr
DNF Yannick Martinez (Fra) Team Europcar
DNF Jonas Vangenechten (Bel) IAM Cycling
DNF Vicente Reynes (Spa) IAM Cycling
DNF Martin Velits (Svk) Etixx - Quick-Step
DNF Julian Alaphilippe (Fra) Etixx - Quick-Step
DNF Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
DNF Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Samuel Dumoulin (Fra) AG2R La Mondiale
DNF Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing
DNS Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
DNS Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing
Klasyfikacja po 6. etapie
  1 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                     22:34:17
  2 Rui Costa (Por) Lampre-Merida                                00:29
  3 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team                       00:30
  4 Simon Yates (GBr) Orica GreenEdge                            00:35
  5 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                     00:42
  6 Benat Intxausti (Spa) Movistar Team                          00:57
  7 Christopher Froome (GBr) Team Sky                            01:21
  8 Tony Gallopin (Fra) Lotto Soudal                             01:29
  9 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                         01:30
 10 Daniel Martin (Irl) Cannondale-Garmin
 11 Andrew Talansky (USA) Cannondale-Garmin                      02:07
 12 Rafael Valls Ferri (Spa) Lampre-Merida                       02:42
 13 Joaquim Rodriguez (Spa) Team Katusha                         02:45
 14 Wilco Kelderman (Ned) Team LottoNL-Jumbo                     03:05
 15 David De La Cruz (Spa) Etixx - Quick-Step                    03:13
 16 Robert Kiserlovski (Cro) Tinkoff-Saxo                        03:28
 17 Bart De Clercq (Bel) Lotto Soudal                            03:59
 18 Daniel Navarro (Spa) Cofidis, Solutions Credits              05:44
 19 John Gadret (Fra) Movistar Team                              05:48
 20 Ruben Plaza Molina (Spa) Lampre-Merida                       06:56
 21 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team                     07:10
 22 Gorka Izagirre (Spa) Movistar Team                           07:44
 23 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18                                07:58
 24 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal                              09:00
 25 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                              09:18
 26 George Bennett (NZl) Team LottoNL-Jumbo                      09:48
 27 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge                             09:55
 28 José Herrada (Spa) Movistar Team                             10:05
 29 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team                          15:12
 30 Chris Anker Sörensen (Den) Tinkoff-Saxo                      16:38
 31 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo                               16:40
 32 Jose Rodolfo Serpa (Col) Lampre-Merida                       17:15
 33 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          17:36
 34 Rein Taaramae (Est) Astana Pro Team                          20:18
 35 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                20:56
 36 Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge                          22:56
 37 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge                        22:59
 38 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                          23:24
 39 Rohan Dennis (Aus) BMC Racing Team                           23:41
 40 Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                         24:27
 41 Arnaud Courteille (Fra) FDJ.fr                               24:45
 42 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha                   25:48
 43 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka                         29:44
 44 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                33:32
 45 Dylan Teuns (Bel) BMC Racing Team                            33:34
 46 Tony Martin (Ger) Etixx - Quick-Step                         33:46
 47 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                       35:24
 48 Nicolas Roche (Irl) Team Sky                                 36:18
 49 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                           36:20
 50 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar                           36:28
 51 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                36:39
 52 Nacer Bouhanni (Fra) Cofidis, Solutions Credits              36:56
 53 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                     37:00
 54 Haimar Zubeldia (Spa) Trek Factory Racing                    38:00
 55 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo                           38:06
 56 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Argon 18                         38:13
 57 Lawson Craddock (USA) Team Giant-Alpecin                     38:34
 58 Jarlinson Pantano (Col) IAM Cycling                          38:39
 59 Tiago Machado (Por) Team Katusha                             38:52
 60 Tim Wellens (Bel) Lotto Soudal                               39:20
 61 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18                             39:30
 62 Samuel Sanchez (Spa) BMC Racing Team                         40:59
 63 Bram Tankink (Ned) Team LottoNL-Jumbo                        41:11
 64 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            41:52
 65 Dominik Nerz (Ger) Bora-Argon 18                             42:34
 66 Cristiano Salerno (Ita) Bora-Argon 18                        43:57
 67 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                  45:24
 68 Pieter Serry (Bel) Etixx - Quick-Step                        45:38
 69 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                46:10
 70 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling
 71 José Mendes (Por) Bora-Argon 18                              46:14
 72 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar                            46:44
 73 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                              46:50
 74 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing                     47:44
 75 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   48:42
 76 Nathan Haas (Aus) Cannondale-Garmin                          48:51
 77 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                  49:18
 78 Luis Angel Mate (Spa) Cofidis, Solutions Credits
 79 Matthew Busche (USA) Trek Factory Racing                     49:29
 80 Romain Sicard (Fra) Team Europcar                            50:05
 81 Stef Clement (Ned) IAM Cycling                               50:27
 82 Eduard Beltran (Col) Tinkoff-Saxo                            50:38
 83 Bauke Mollema (Ned) Trek Factory Racing                      50:55
 84 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits                51:04
 85 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha                          51:18
 86 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Alpecin                   51:37
 87 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge                       51:49
 88 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18                                51:56
 89 Johan Van Summeren (Bel) AG2R La Mondiale                    52:13
 90 Nelson Oliveira (Por) Lampre-Merida                          52:14
 91 Edvald Boasson Hagen (Nor) MTN - Qhubeka                     52:29
 92 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr                                 53:02
 93 Aleksei Tsatevich (Rus) Team Katusha                         53:33
 94 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar                         53:42
 95 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin                      53:47
 96 David Tanner (Aus) IAM Cycling                               53:51
 97 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18                         54:22
 98 Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge                        54:35
 99 Michael Schär (Swi) BMC Racing Team                          54:38
100 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka              55:11
101 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                          55:16
102 Markel Irizar (Spa) Trek Factory Racing                      55:29
103 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo                             55:44
104 Kévin Reza (Fra) FDJ.fr                                      55:50
105 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo                      56:05
106 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             56:53
107 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits                56:58
108 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida                              59:00
109 Jos Van Emden (Ned) Team LottoNL-Jumbo                       59:26
110 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka                     59:40
111 Lars Boom (Ned) Astana Pro Team                              59:58
112 Joseph Rosskopf (USA) BMC Racing Team                     01:00:18
113 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                    01:00:37
114 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                       01:00:42
115 Dennis Van Winden (Ned) Team LottoNL-Jumbo                01:01:05
116 Rory Sutherland (Aus) Movistar Team                       01:01:21
117 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka            01:01:25
118 Bryan Nauleau (Fra) Team Europcar                         01:01:26
119 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
120 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin                        01:01:36
121 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal                           01:01:48
122 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Garmin              01:02:16
123 Geoffrey Soupe (Fra) Cofidis, Solutions Credits           01:02:42
124 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                    01:03:37
125 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal                     01:03:44
126 Angel Vicioso (Spa) Team Katusha                          01:03:54
127 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge                 01:04:17
128 Christophe Laporte (Fra) Cofidis, Solutions Credits       01:04:30
129 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                  01:04:36
130 Stijn Vandenbergh (Bel) Etixx - Quick-Step                01:04:55
131 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ.fr                            01:05:45
132 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing                  01:05:49
133 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka                          01:07:48
134 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team                  01:08:08
135 Maarten Wynants (Bel) Team LottoNL-Jumbo                  01:08:21
136 Gatis Smukulis (Lat) Team Katusha                         01:08:31
137 Mickael Delage (Fra) FDJ.fr                               01:09:01
138 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                     01:09:48
139 Vladimir Isaychev (Rus) Team Katusha                      01:09:58
140 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                     01:10:20
141 Florian Senechal (Fra) Cofidis, Solutions Credits         01:11:10
142 Sebastian Langeveld (Ned) Cannondale-Garmin               01:13:34
143 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                    01:16:49
144 Dylan Van Baarle (Ned) Cannondale-Garmin                  01:17:37
145 Jack Bauer (NZl) Cannondale-Garmin                        01:17:49

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: