Wieści nie za specjalne

Cześć wszystkim!

Właśnie siedzę sobie z dziewczynami i zastanawiam się, od czego by tutaj zacząć... Edzia mówi: zacznij prosto! Ale nie jest tak łatwo zacząć prosto, kiedy wieści nie za specjalne.

Nie chwaliłam się, bo w sumie nie ma czym, ale ok. cztery tygodni temu na treningu miałam wywrotkę z samochodem i połamałam obojczyk. Taka w sumie głupia kraksa... Nic mi się nie stało, żadnych obtarć czy potłuczeń. Podnoszę się z ziemi, oglądam rower wszystko ok. Niby ramię mnie boli, ale ruszać mogę. Myślę: spoko, złamane nie jest. Niestety zdjęcie RTG, na które zostałam zaciągnięta siłą, wykazało coś innego.

Ekspresowa reakcja ze strony Polskiego Związku Kolarskiego oraz doktora Pietruszyńskiego i dwa dni później byłam już poskręcana. Ogromne podziękowania dla profesora Fabisia, który mistrzowsko poskładał mój obojczyk – zresztą nie pierwszy.

Wiecie, jak to jest... Człowiek układa sobie w głowie plan, ja swój musiałam troszkę zmienić. Jestem troszkę uziemiona, ściganie chwilowo odstawiłam na bok. Skupiam się na powrocie do zdrowia i najlepszej sportowej dyspozycji, bo kiedy już wrócę to z wysokiego "C" 🙂 Ja to chyba lubię te powroty 😀

Obecnie jestem z torówkami w Livigno, gdzie korzystam z uroków "wysokości". Dziś rano czytałam świetny felieton Justyny Kowalczyk o kontuzjach i powrocie do formy. Identyfikuję się z jej słowami i w 100% się z nimi zgadzam! "Czyli nie może być aż tak bardzo trudno. Wystarczy mieć dobry plan".

Katarzyna Pawłowska

Recent Posts

Brytyjska prasa: niezatwierdzone preparaty ketonowe były elementem diety olimpijskiej

Tajny program UK Sport przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie miał obejmować niezatwierdzone preparaty ketonowe, pisze dziś "The Mail on Sunday".

12 lipca 2020, 09:44

Michael Woods: "dajcie mi dwa miesiące ciężkiej pracy i będę wśród najlepszych"

Michael Woods ma nadzieję, że dzięki przerwie wywołanej pandemią zdąży dojść do siebie po kontuzji i powalczyć w największych wyścigach…

11 lipca 2020, 18:43

EF Pro Cycling oszczędny w startach

Zaledwie pięć dni startowych mają posiadać w nogach kolarze EF Pro Cycling, którzy staną na starcie Tour de France (29…

11 lipca 2020, 18:28

Max Sciandri reklamuje Marca Solera

Marc Soler po kilku latach pracy na sukcesy kolegów w tym sezonie po raz pierwszy w karierze pojedzie na własne…

11 lipca 2020, 15:51

Mistrzostwa Europy 2020. Evenepoel ma bronić tytułu

Według belgijskiej stacji "Sporza" Remco Evenepoel będzie w Plouay bronił tytułu mistrza Europy w jeździe indywidualnej na czas.

11 lipca 2020, 07:18

Alberto Contador machnął Everesting

Alberto Contador ustanowił nowy rekord akcji Everesting.

10 lipca 2020, 21:24