Skoda-Tour de Luxembourg 2015: prolog

Adrien Petit (Cofidis) zwycięstwem w wieczornym prologu otworzył zmagania w ramach 75. edycji Wyścigu Dookoła Luksemburga.

Drugi i trzeci rezultat zanotował rodacy Petita - Bryan Coquard (Europcar) i Arnaud Gerard (Bretagne).

Polacy nie jadą w wyścigu.

Wyniki prologu Skoda-Tour de Luxembourg 2015 (2.HC), Luksemburg - Luksemburg (2,67 km; jazda indywidualna na czas):
  1 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Crédits                03:58
  2 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar                            00:03
  3 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Séché Environnement             00:04
  4 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar
  5 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis, Solutions Crédits               00:06
  6 Ramon Sinkeldam (Ned) Team Giant-Alpecin                     00:07
  7 Alex Kirsch (Lux) Cult Energy Pro Cycling
  8 Edward Theuns (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
  9 Marcel Sieberg (Ger) Lotto - Soudal                          00:08
 10 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 11 André Greipel (Ger) Lotto - Soudal                           00:09
 12 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Crédits
 13 Kristian Haugaard Jensen (Den) Leopard Development Team
 14 Sean De Bie (Bel) Lotto - Soudal
 15 Kenny de Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          00:10
 16 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka
 17 Andreas Stauff (Ger) MTN - Qhubeka
 18 Oliver Naesen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 19 Huub Duyn (Ned) Roompot Oranje Peloton
 20 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 21 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka                            00:11
 22 Enrico Gasparotto (Ita) Wanty – Groupe Gobert                00:12
 23 Jonathan Hivert (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 24 Zico Waeytens (Bel) Team Giant-Alpecin
 25 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
 26 Yohan Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Crédits                 00:13
 27 Jan Dieteren (Ger) Leopard Development Team
 28 Alexander Krieger (Ger) Leopard Development Team
 29 Florian Vachon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 30 Tom Wirtgen (Lux) Leopard Development Team                   00:14
 31 Russel Downing (GBr) Cult Energy Pro Cycling
 32 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            00:15
 33 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Crédits
 34 Tom Thill (Lux) Team Differdange - Losch
 35 Sébastien Delfosse (Bel) Wallonie - Bruxelles
 36 Leonardo Duque (Col) Colombia
 37 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement            00:16
 38 Tom Devriendt (Bel) Wanty – Groupe Gobert
 39 Fabian Wegmann (Ger) Cult Energy Pro Cycling                 00:17
 40 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar
 41 Martin Mortensen (Den) Cult Energy Pro Cycling
 42 Romain Hardy (Fra) Cofidis, Solutions Crédits
 43 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Alpecin
 44 Christian Mager (Ger) Cult Energy Pro Cycling                00:18
 45 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 46 Jerome Cousin (Fra) Team Europcar
 47 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 48 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 49 Dominique Rollin (Can) Cofidis, Solutions Crédits
 50 Jens Debusschere (Bel) Lotto - Soudal
 51 Pit Schlechter (Lux) Leopard Development Team                00:19
 52 Linus Gerdemann (Ger) Cult Energy Pro Cycling
 53 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        00:20
 54 Thomas Wertz (Bel) Wallonie - Bruxelles
 55 Kenny De Haes (Bel) Lotto - Soudal
 56 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty – Groupe Gobert
 57 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 58 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Crédits
 59 Troels Ronning Vinther (Den) Cult Energy Pro Cycling         00:21
 60 Boris Vallée (Bel) Lotto - Soudal
 61 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar
 62 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 63 Yohann Gene (Fra) Team Europcar
 64 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 65 Johan Coenen (Bel) Team Differdange - Losch
 66 Antoine Demoitie (Bel) Wallonie - Bruxelles
 67 Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot Oranje Peloton             00:22
 68 Patrick Olesen (Den) Leopard Development Team
 69 Boris Dron (Bel) Wanty – Groupe Gobert
 70 Marc De Maar (Aho) Roompot Oranje Peloton
 71 Migu Rubiano Chaves (Col) Colombia                           00:23
 72 Roy Curvers (Ned) Team Giant-Alpecin
 73 Alex Norberto Cano Ardila (Col) Colombia
 74 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                          00:24
 75 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 76 Laurent Evrard (Bel) Wallonie - Bruxelles
 77 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 78 Luc Turchi (Lux) Leopard Development Team
 79 Björn Leukemans (Bel) Wanty – Groupe Gobert
 80 Lars Van Der Haar (Ned) Team Giant-Alpecin
 81 Maurits Lammertink (Ned) Roompot Oranje Peloton              00:25
 82 Janis Dakteris (Lat) Team Differdange - Losch
 83 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia
 84 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement             00:26
 85 Carter Jones (USA) Team Giant-Alpecin
 86 Krisztian Lovassy (Hun) Team Differdange - Losch             00:27
 87 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
 88 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
 89 Jay Thomson (RSA) MTN - Qhubeka
 90 Carlos Julian Quintero Norena (Col) Colombia
 91 Simone Antonini (Ita) Wanty – Groupe Gobert                  00:29
 92 Brian Van Goethem (Ned) Roompot Oranje Peloton
 93 Pontus Kastemyr (Swe) Team Differdange - Losch
 94 Edwin Alciviades Avila Vanegas (Col) Colombia
 95 Mike Terpstra (Ned) Roompot Oranje Peloton                   00:30
 96 Dennis Vanendert (Bel) Lotto - Soudal
 97 Olivier Chevalier (Bel) Wallonie - Bruxelles
 98 Joel Zangerle (Lux) Cult Energy Pro Cycling
 99 Thomas Deruette (Bel) Team Differdange - Losch               00:32
100 Ivar Slik (Ned) Roompot Oranje Peloton
101 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar
102 Cedric Raymackers (Bel) Team Differdange - Losch             00:33
103 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
104 Gregory Habeaux (Bel) Wallonie - Bruxelles                   00:34
105 Rick Ampler (Ger) Team Differdange - Losch
106 Gregory Henderson (NZl) Lotto - Soudal                       00:36
107 Johnny Hoogerland (Ned) Roompot Oranje Peloton               00:37
108 Johannes Fröhlinger (Ger) Team Giant-Alpecin
109 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
110 Rodolfo Torres (Col) Colombia                                00:38
111 Julien Stassen (Bel) Wallonie - Bruxelles                    00:39
112 Kevin Feiereisen (Lux) Leopard Development Team              00:41
113 James Vanlandschoot (Bel) Wanty – Groupe Gobert              00:42
114 Loic Pestiaux (Bel) Wallonie - Bruxelles                     00:43
115 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
116 Matthew Brammeier (Irl) MTN - Qhubeka                        01:22

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: