Kategorie: Konkursy

Konkurs: czapka z autografem - rozwiązanie

Podsumowujemy nasz ostatni konkurs na czapkę z autografem Alberto Contadora

Liczba zgłoszeń do konkursu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad setka kibiców musiała z niecierpliwością czekać na ogłoszenie oficjalnego czasu zwycięzcy Giro d'Italia. Serdecznie dziękujemy Wam za tak potężne zainteresowanie!

Alberto Contador ukończył wyścig w czasie 88:22:25, co oznacza, że zwycięskim typem była liczba 22. Co zaskakujące, nikt z biorących udział w konkursie nie wytypował "22". Zgodnie z zaproponowanymi zasadami, czapka z autografem przypadła osobie, która wytypowała najbliższą liczbę poniżej realnego czasu. Liczbę 21 obstawił tylko pan Maciej Zaboronek i to on stał się szczęśliwym posiadaczem czapki z autografem świeżo upieczonego zwycięzcy Giro.

Wszystkich, którym szczęście tym razem nie dopisało, możemy pocieszyć, że już w najbliższych tygodniach będą mieli okazję wygrać inne wartościowe pamiątki i autografy. Bądźcie czujni!

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i zapraszamy do kolejnych konkursów.

fot. Jakub Zimoch

Tagi: Konkurs
Jakub Zimoch

Recent Posts

Dokąd wybiera się Bob Jungels, co z bliźniakami Yates?

Patrick Lefevere jest bliski zatrzymania na przyszły sezon wszystkich swoich obecnych kolarzy. Szef Deceuninck-Quick Step w tej sprawie wciąż nie…

6 lipca 2020, 12:04

Rafał Majka: "nie ma na co czekać"

Rafał Majka przed sobą ma krótki i intensywny sezon, którego kulminacją będzie październikowe Giro d'Italia.

6 lipca 2020, 09:50

Rebelia w szeregach CPA, kolarze chcą zmian w związku zawodowym

Szeroka koalicja chce zmian w Związku Kolarzy Zawodowych (CPA).

6 lipca 2020, 08:19

Movistar także zatroszczy się o klimat

Ekipa Movistar poinformowała, że jest w trakcie wdrażania planu przejścia na odnawialne źródła energii i zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

5 lipca 2020, 18:31

Kalendarz Przełajowego Pucharu Świata 2020/2021

Jedenaście odsłon, pięć krajów. Przełajowy Puchar Świata ma nowy kalendarz, zmodyfikowany w obliczu ograniczeń w organizacji masowych w dobie pandemii.

5 lipca 2020, 14:24

Czarna sobota

Tragicznie zakończył się pierwszy po koronawirusowej przerwie wyścig w Belgii. Na trasie zmarł jeden z uczestników Niels De Vriendt.

4 lipca 2020, 21:40