Kategorie: Konkursy

Konkurs: czapka z autografem - rozwiązanie

Podsumowujemy nasz ostatni konkurs na czapkę z autografem Alberto Contadora

Liczba zgłoszeń do konkursu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad setka kibiców musiała z niecierpliwością czekać na ogłoszenie oficjalnego czasu zwycięzcy Giro d'Italia. Serdecznie dziękujemy Wam za tak potężne zainteresowanie!

Alberto Contador ukończył wyścig w czasie 88:22:25, co oznacza, że zwycięskim typem była liczba 22. Co zaskakujące, nikt z biorących udział w konkursie nie wytypował "22". Zgodnie z zaproponowanymi zasadami, czapka z autografem przypadła osobie, która wytypowała najbliższą liczbę poniżej realnego czasu. Liczbę 21 obstawił tylko pan Maciej Zaboronek i to on stał się szczęśliwym posiadaczem czapki z autografem świeżo upieczonego zwycięzcy Giro.

Wszystkich, którym szczęście tym razem nie dopisało, możemy pocieszyć, że już w najbliższych tygodniach będą mieli okazję wygrać inne wartościowe pamiątki i autografy. Bądźcie czujni!

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i zapraszamy do kolejnych konkursów.

fot. Jakub Zimoch

Jakub Zimoch

Share
Opublikowane przez
Jakub Zimoch
Tagi: Konkurs

Recent Posts

Alan, Norbert i Adrian Banaszek w grupie Mazowsze Serce Polski

Alan Banaszek, Norbert Banaszek i Adrian Banaszek ścigali się będą w kontynentalnej ekipie Mazowsze Serce Polski. (więcej…)

13 grudnia 2019, 08:52

Paszport Goncalvesa szlabanem dla Caja Rural Seguros-RGA

Portugalczyk Domingos Goncalves został tymczasowo zawieszony w związku z nieregularnymi parametrami w jego paszporcie biologicznym. (więcej…)

13 grudnia 2019, 08:20

Mitchelton-Scott już w WorldTourze

Australijska formacja Mitchelton-Scott została zarejestrowana jako ekipa WorldTour oraz Women's WorldTour, podała Międzynarodowa Unia Kolarska (UCI). (więcej…)

13 grudnia 2019, 07:20

Trasa Tirreno-Adriatico 2020

Przyszłoroczny wyścig Tirreno-Adriatico odkrył swe karty. 55. wydanie włoskiej tygodniówki ponownie poprowadzi z Lido di Camaiore do San Benedetto del…

12 grudnia 2019, 13:14

Tęczowa koszulka na Tour de France

Mistrz świata Mads Pedersen zadebiutuje w Tour de France, poinformował zespół Trek-Segrafedo. (więcej…)

12 grudnia 2019, 13:11

Sagan wraca na Omloop, Nibali rozpocznie w Algarve

Peter Sagan (Bora-hansgrohe), po dwuletniej przerwie, ponownie wystartuje w Omloop Het Nieuwsblad, informuje organizator wyścigu. (więcej…)

12 grudnia 2019, 11:25