Konkurs: czapka z autografem - rozwiązanie

Podsumowujemy nasz ostatni konkurs na czapkę z autografem Alberto Contadora

Liczba zgłoszeń do konkursu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Ponad setka kibiców musiała z niecierpliwością czekać na ogłoszenie oficjalnego czasu zwycięzcy Giro d'Italia. Serdecznie dziękujemy Wam za tak potężne zainteresowanie!

Alberto Contador ukończył wyścig w czasie 88:22:25, co oznacza, że zwycięskim typem była liczba 22. Co zaskakujące, nikt z biorących udział w konkursie nie wytypował "22". Zgodnie z zaproponowanymi zasadami, czapka z autografem przypadła osobie, która wytypowała najbliższą liczbę poniżej realnego czasu. Liczbę 21 obstawił tylko pan Maciej Zaboronek i to on stał się szczęśliwym posiadaczem czapki z autografem świeżo upieczonego zwycięzcy Giro.

Wszystkich, którym szczęście tym razem nie dopisało, możemy pocieszyć, że już w najbliższych tygodniach będą mieli okazję wygrać inne wartościowe pamiątki i autografy. Bądźcie czujni!

Dziękujemy Wam za wspólną zabawę i zapraszamy do kolejnych konkursów.

fot. Jakub Zimoch

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: