Konkurs - czapka z autografem Contadora

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest oryginalna czapka Tinkoff-Saxo z podpisem Alberto Contadora.

Dzięki uprzejmości Arkadiusza Wojtasa, który dał nam czapkę, i uprzejmości samego Alberto Contadora, który później się na niej podpisał, możemy zaprosić Was do zabawy.
Nagrodę w konkursie stanowi tzw. "podium cap", czyli czapka z daszkiem, w której kolarze drużyny Tinkoff-Saxo pojawiają się na podium wyścigu. W takiej samej czapce, wyprodukowanej przez Sportful, na podium wychodzi obecny lider Giro d'Italia, Alberto Contador.

czapka

Zadanie jest proste: należy podać ile minut będzie widniało w końcowym wyniku w klasyfikacji generalnej Alberto Contadora na mecie w Mediolanie. Zakładając, że organizatorzy podają wynik klasyfikacji generalnej w formacie Godziny:Minuty:Sekundy, należy podać liczbę, która będzie widniała w polu "Minuty", np. jeśli Contador ukończyłby Giro w czasie 101:22:33 zwycięskim typem okazałaby się liczba 22.

Swoje przewidywania prosimy przesyłać na adres e-mail: kzimoch@rowery.org. W temacie wiadomości należy wpisać "Konkurs: [Minuty], gdzie zamiast [Minuty] należy podać swój typ (np. Konkurs: 22), w treści wiadomości prosimy podać adres pocztowy, na który zostanie wysłana czapka. Prosimy o zastosowanie się do powyższego formatu, gdyż użycie innego spowoduje ominięcie wiadomości przez filtr sortujący wiadomości - tym samym te zgłoszenia nie wezmą udziału w zabawie. Oczywiście, jeden adres pocztowy jest równoznaczny z jednym zgłoszeniem do konkursu. Wszelkie niecne plany przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść, będą karane wykluczeniem z udziału w konkursie.

W przypadku kilku takich samych odpowiedzi, pierwszeństwo do nagrody będzie miała osoba, która jest zarejestrowanym i aktywnym użytkownikiem forum (tzn. 27 maja miała na swoim koncie posty). W przypadku braku takich osób, zwycięzca zostanie wylosowany. Gdyby nikt nie trafił liczby minut, czapka powędruje do osoby, która wskazała najbliższy czas - w przypadku "remisu" po obu stronach pierwszeństwo ma osoba z niższą propozycją (np. 21 w przypadku realnego czasu wynoszącego 22).

Wiadomości e-mail prosimy nadsyłać do godziny 24 w sobotę 30 maja - nadesłane później, nie wezmą udziału w zabawie.

Do zwycięzcy zgłosimy się jak najszybciej po zakończeniu wyścigu w Mediolanie.

Zapraszamy i życzymy powodzenia!

fot. ANSA/LUCA ZENNARO

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: