Kolarskie Czwartki, czwarta edycja 21 maja

kolarskieczwartki-baner

Zapraszam serdecznie na kolejną, czwartą już, edycję Kolarskich Czwartków. Jeździmy od 16:30, kiedy startuje wyścig dla rowerów MTB, a pół godziny po nim ruszamy z "wyścigiem zasadniczym".

Tym razem ponownie masz szansę sprawdzić swoje umiejętności w jeździe indywidualnej na czas. Zwiększyliśmy nieco dystans licząc, że po miesiącu treningów jesteś już przygotowany na dłuższe wyzwania 😉 Czeka więc na Ciebie blisko 11,8 km walki z samym sobą i z upływającym czasem. Szczegóły zawarłem w załączniku, a oprócz komunikatu technicznego znajdziesz tam uaktualnioną klasyfikację generalną po trzech edycjach.

Żebyś mógł wkomponować start w swoje tygodniowe obowiązki dajemy Ci możliwość wybrania sobie grupy startowej, w której pojedziesz. Jeżeli już zgłosiłeś chęć startu w którejkolwiek z nich, nie ma problemu - Twoja prośba zostanie spełniona. Natomiast, jeżeli tego nie zrobiłeś i nie zrobisz do jutra do godziny 12:00, to licz się z tym, że możesz już nie mieć takiego komfortu i losowo dorzucimy Cię do wybranej przez nas grupy.

Jeszcze jedna istotna sprawa - w biurze zawodów będziemy rozdawać ankiety z prośbą o Twoją opinię nt. jakości poszczególnych elementów naszej imprezy. Bardzo proszę o poświęcenie paru chwil na jej wypełnienie - dzięki temu będziemy wiedzieli co podoba się najbardziej, a nad czym musimy popracować lub zupełnie zmienić. Jeżeli ktoś z Was akurat nie zawita jutro na Służewiec, a zechce wyrazić swoją opinię, chętnie wyślę ankietę w formie elektronicznej. Z góry dzięki za każdy głos!

Wracamy także do pomysłu spotkań z zaproszonymi gośćmi. Tym razem do Kolarskiego (ul. Sobieskiego 102a) zawita znany i lubiany redaktor Eurosportu Tomasz Jaroński. Jeżeli ktoś przyniesie egzemplarz nowo wydanej książki jego autorstwa, na pewno będzie mógł liczyć na specjalną dedykację. A jak ktoś jeszcze nie czytał, to zachęcam, bo warto 🙂 Red. Jaroński opowie o tym jak książka powstawała, a później będzie okazja, aby podyskutować o tym co ostatnio (i nie tylko ostatnio) dzieje się w kolarstwie i jak wygląda praca w Eurosporcie. Początek spotkania o 20:45 - serdecznie zapraszam!

Przypominam też o zaglądaniu na naszą stronę internetową (www.kolarskieczwartki.pl) oraz na fejsbukowego fanpage'a - strona ma charakter informacyjny (regulamin, komunikat techniczny, klasyfikacja generalna, itd.), a fejsbuk oczywiście plotkarski - ale oprócz ploteczek możesz tam znaleźć zdjęcia z zawodów i pożyteczne info.

komunikat techniczny czwartek4

Z kolarskim pozdrowieniem, Łukasz Korzeniewski

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: