Zaproszenie na Puchar Równicy

Wśród rozlicznych tras rowerowych widniejących w kolarskich atlasach Polski znajduje się jedna, szczególnie bliska amatorom rowerowych wojaży.

Zaczynająca się u stóp beskidzkiej Równicy i kończąca na jej malowniczym szczycie, zachwyca leśną oprawą i możliwością zaprezentowania swoich umiejętności. Już 16 maja rozpocznie się wyścig kolarski o Puchar Równicy z cyklu Road Maraton Dobre Sklepy Rowerowe. Uczestnicy spotkania wystartują z ustrońskiego rynku o godz. 10., a swoje zmagania uwieńczą wjazdem na szczyt Równicy.

Droga nie będzie prosta, jednak nie o to przecież chodzi! Zawodnicy zmierzą się z nieprzewidywalną pogodą i bezwzględną kostką brukową, zapewniającą wstrząsające wrażenia.

Dotarcie do mety nie zagwarantuje jednak pełnego zwycięstwa. Dla najwytrwalszych organizator przygotował jeszcze jedno starcie, które odbędzie się dzień później, 17 maja. Drugie podejście do podboju Równicy polegać będzie na pokonaniu trasy w jak najkrótszym czasie. Będzie to pierwsza edycja górskiej jazdy indywidualnej na czas. Cykliści pojadą ile sił w nogach, by zaprezentować swoją wytrwałość i wolę walki. Atrakcyjność spotkania spotęguje wspaniała atmosfera, jaka towarzyszy uczestnikom podczas tych dwóch niezwykłych dni.

Jeśli więc jesteś miłośnikiem amatorskich imprez rowerowych, nie może cię zabraknąć! Czas więc wyczyścić rower i przygotować się na zderzenie z przygodą.

Do zobaczenia!

PROGRAM:

15.05.2015 (piątek)
godz. 18.00 - 21.00 – biuro zawodów – Ustroń rynek (centrum)

16.05.2015 (sobota) – wyścig na rundach, meta na Równicy
godz. 7.30 - 9.30 - biuro zawodów (odbiór numerów startowych z chipem)
godz. 10.00 – START
godz. 15.00 - dekoracja, rozdanie nagród z Dobrych Sklepów Rowerowych
godz. 16.00 - zakończenie

17.05.2015 (niedziela) – górska jazda indywidualna na czas, meta na Równicy

godz. 7:00 – 8:00 – biuro zawodów
godz. 9:00 – START
godz. 12:00 – dekoracja i zakończenie

Uwaga: zapisy nowych zawodników w dniu startu NIE BĘDĄ przyjmowane!

Więcej informacji o wyścigu na stronie internetowej www.roadmaraton.pl

inf. organizator

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: