Wyścig rowerowy o Puchar Kancelarii Podatkowej Skłodowscy

W sobotę 9 maja, w Wołominie na Pl. 3 Maja, odbył się IV etap 57. Małego Wyścigu Pokoju oraz Międzyszkolne Zawody Kolarskie. W jednym z wyścigów Ligi Szosowej Mazowsza, młodzi zawodnicy walczyli o Puchar Kancelarii Podatkowej Skłodowscy.

Impreza zaczęła się od amatorskich wyścigów kolarskich, podzielonych na grupy wiekowe, z których najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie 2 lata. Wśród dzieci biorących udział w zawodach, znalazły się także pociechy pracowników Kancelarii Podatkowej Skłodowscy. Na twarzach zawodników malował się obraz prawdziwego ducha walki.

mwp2015-4-02
Wyścig o Puchar Kancelarii Podatkowej Skłodowscy

Prawdziwe emocje zaczęły się tuż przed godziną 16, kiedy na starcie pojawili się zawodnicy Ligi Szosowej Mazowsza w kategorii Junior Młodszy. W pierwszym wyścigu kolarze mieli do pokonania dystans o długości 14 km i walczyli o Puchar Kancelarii Podatkowej Skłodowscy. Na początku zawodnicy ruszyli spokojnym tempem, jednak z każdym następnym okrążeniem wyraźnie przyspieszali. Finisz był bardzo emocjonujący, bowiem do końca nie było wiadomo, kto zwycięży. Nie obyło się bez groźnie wyglądającego wypadku na mecie, jednak na szczęście okazało się, że uczestnik doznał kilku niegroźnych obrażeń. W tej konkurencji brało udział siedmiu zawodników. Jako pierwszy przekroczył linię mety Miłosz Gębarski, reprezentujący klub Vmax z Mińska Mazowieckiego. Kolejne dwa miejsca zajęli: Dominik Kucharek – SK Bank Team z Kobyłki i Michał Oleksak – MayDay z Lublina.

mwp2015-4-01

Kancelaria Podatkowa Skłodowscy aktywnie uczestniczy w lokalnych wydarzeniach. Od kilku lat wspiera finansowo dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Miłośników Turystyki „Rowerowa Pasja”. Zależy nam na tym, aby młodzi ludzie zaszczepili w sobie miłość do sportu od najmłodszych lat

– powiedział Tadeusz Skłodowski, prezes Kancelarii Podatkowej Skłodowscy.

Podsumowując, był to dzień pełen wrażeń, nie tylko dla uczestników wyścigów, ale także dla kibiców. My z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody, a sportowcom życzymy wielu sukcesów i sił po kolejne zwycięstwa.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: