4 Jours de Dunkerque 2015: etap 2

Jonas Ahlstrand z grupy Cofidis zwyciężył na drugim odcinku 4 Dni Dunkierki.

25-letni Szwed na finiszu z peletonu o włos wyprzedził Francuzów lidera wyścigu Bryana Coquarda (Team Europcar) i Benjamina Girauda (Team Marseille 13 KTM).

Wyniki 2. etapu 4 Jours de Dunkerque 2015 (2.HC), Fontaine au Pire - Maubeuge (178,7 km):
  1 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis, Solutions Credits           4:13:50
  2 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar
  3 Benjamin Giraud (Fra) Team Marseille 13 KTM
  4 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18
  5 Edward Theuns (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
  6 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
  7 Baptiste Planckaert (Bel) Roubaix Lille Metropole
  8 Raymond Kreder (Ned) Team Roompot
  9 Clément Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 10 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 11 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole
 12 Mads Pedersen (Den) Cult Energy Pro Cycling
 13 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 14 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale
 15 Leonardo Duque (Col) Colombia
 16 André Looij (Ned) Team Roompot
 17 Alexis Bodiot (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
 18 Olivier Le Gac (Fra) FDJ
 19 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 20 Anthony Maldonado (Fra) Auber 93
 21 Ignatas Konovalovas (Ltu) Team Marseille 13 KTM
 22 Ralf Matzka (Ger) Bora-Argon 18
 23 Steve Chainel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 24 Alexandre Blain (Fra) Team Marseille 13 KTM
 25 Julien El Fares (Fra) Team Marseille 13 KTM
 26 David Menut (Fra) Auber 93
 27 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot
 28 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot
 29 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 30 Florian Vachon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 31 Miguel Angel Rubiano (Col) Colombia
 32 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 33 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar
 34 David Boucher (Fra) FDJ
 35 Steven Tronet (Fra) Auber 93
 36 Laurent Pichon (Fra) FDJ                                     00:09
 37 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18
 38 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 39 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 40 Guillaume Levarlet (Fra) Auber 93
 41 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 42 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team Marseille 13 KTM
 43 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale
 44 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 45 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits
 46 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 47 Julien Duval (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
 48 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar
 49 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale
 50 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole
 51 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 52 Dieter Bouvry (Bel) Roubaix Lille Metropole
 53 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 54 Maurits Lammertink (Ned) Team Roompot
 55 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18
 56 Oliver Naesen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 57 Anthony Geslin (Fra) FDJ
 58 Michel Kreder (Ned) Team Roompot
 59 Quentin Pacher (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
 60 Michael Reihs (Den) Cult Energy Pro Cycling
 61 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Argon 18
 62 Omar Fraile (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 63 Christian Mager (Ger) Cult Energy Pro Cycling
 64 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ
 65 Matthieu Boulo (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 66 Pierrick Fedrigo (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 67 Marc Sarreau (Fra) FDJ
 68 Troels Ronning Vinther (Den) Cult Energy Pro Cycling
 69 Alo Jakin (Est) Auber 93
 70 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale
 71 César Bihel (Fra) Auber 93
 72 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
 73 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 74 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18
 75 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 76 Yoann Paillot (Fra) Team Marseille 13 KTM
 77 Jeremy Leveau (Fra) Roubaix Lille Metropole
 78 Rodolfo Torres (Col) Colombia
 79 Rudy Kowalski (Fra) Roubaix Lille Metropole
 80 Fabien Canal (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
 81 Romain Le Roux (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
 82 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
 83 William Bonnet (Fra) FDJ
 84 Thomas Damuseau (Fra) Roubaix Lille Metropole                00:20
 85 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   00:21
 86 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                00:33
 87 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       00:39
 88 Julien Loubet (Fra) Team Marseille 13 KTM
 89 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits                01:13
 90 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           01:39
 91 Yohann Gene (Fra) Team Europcar
 92 Martin Mortensen (Den) Cult Energy Pro Cycling               01:51
 93 Reinier Honig (Ned) Team Roompot                             02:23
 94 Ivar Slik (Ned) Team Roompot
 95 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole
 96 Clement Saint Martin (Fra) Team Marseille 13 KTM
 97 Walter Pedraza (Col) Colombia
 98 Fabio Duarte (Col) Colombia
 99 Benoit Jarrier (Fra) Bretagne-Séché Environnement
100 Heiner Parra (Col) Caja Rural-Seguros RGA
101 Cayetano Sarmiento (Col) Colombia
102 Daniel Schorn (Aut) Bora-Argon 18
103 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
104 Jorge Castiblanco (Col) Colombia
105 Brayan Ramirez (Col) Colombia
106 Théo Vimpere (Fra) Auber 93
107 Maxime Renault (Fra) Auber 93
108 Johan Van Summeren (Bel) AG2R La Mondiale
109 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
110 Russell Downing (GBr) Cult Energy Pro Cycling
111 Tim De Troyer (Bel) Wanty - Groupe Gobert
112 Kevin Lebreton (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
113 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert
114 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert
115 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
116 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar                         04:58
117 Julien Morice (Fra) Team Europcar
118 Maxime Cam (Fra) Bretagne-Séché Environnement
119 Benjamin Thomas (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
DNF Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
Klasyfikacja po 2. etapie
  1 Bryan Coquard (Fra) Team Europcar                          8:30:06
  2 Edward Theuns (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            00:12
  3 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement        00:18
  4 Ignatas Konovalovas (Ltu) Team Marseille 13 KTM
  5 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18                             00:40
  6 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale
  7 Mads Pedersen (Den) Cult Energy Pro Cycling                  00:44
  8 Steve Chainel (Fra) Cofidis, Solutions Credits
  9 Alexandre Blain (Fra) Team Marseille 13 KTM
 10 Laurent Pichon (Fra) FDJ                                     00:50
 11 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             00:52
 12 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert                00:53
 13 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 14 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar
 15 Alo Jakin (Est) Auber 93
 16 Pierrick Fedrigo (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 17 Ralf Matzka (Ger) Bora-Argon 18                              00:55
 18 Florian Vachon (Fra) Bretagne-Séché Environnement            01:04
 19 Arnaud Gerard (Fra) Bretagne-Séché Environnement             01:07
 20 Michael Van Staeyen (Bel) Cofidis, Solutions Credits         01:22
 21 Wesley Kreder (Ned) Team Roompot
 22 Jimmy Engoulvent (Fra) Team Europcar
 23 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement              01:27
 24 Baptiste Planckaert (Bel) Roubaix Lille Metropole            01:31
 25 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 26 Stijn Steels (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 27 Sébastien Minard (Fra) AG2R La Mondiale                      01:40
 28 Benjamin Giraud (Fra) Team Marseille 13 KTM                  02:21
 29 Clément Venturini (Fra) Cofidis, Solutions Credits           02:25
 30 Julien El Fares (Fra) Team Marseille 13 KTM
 31 Christoph Pfingsten (Ger) Bora-Argon 18                      02:28
 32 Jimmy Turgis (Fra) Roubaix Lille Metropole                   02:34
 33 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                         02:38
 34 Raymond Kreder (Ned) Team Roompot
 35 Tim Kerkhof (Ned) Team Roompot
 36 Miguel Angel Rubiano (Col) Colombia
 37 Amaury Capiot (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 38 Steven Tronet (Fra) Auber 93
 39 David Menut (Fra) Auber 93
 40 David Boucher (Fra) FDJ
 41 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA              02:46
 42 Rudy Molard (Fra) Cofidis, Solutions Credits                 02:47
 43 Evaldas Siskevicius (Ltu) Team Marseille 13 KTM
 44 Julien Duval (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
 45 Michel Kreder (Ned) Team Roompot
 46 Omar Fraile (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 47 Maurits Lammertink (Ned) Team Roompot
 48 Matthieu Boulo (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 49 Fabien Canal (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
 50 Kenneth Van Bilsen (Bel) Cofidis, Solutions Credits
 51 Gert Joeaar (Est) Cofidis, Solutions Credits
 52 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         02:55
 53 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Argon 18                         02:56
 54 Olivier Le Gac (Fra) FDJ                                     03:13
 55 Phil Bauhaus (Ger) Bora-Argon 18                             03:14
 56 Gediminas Bagdonas (Ltu) AG2R La Mondiale
 57 William Bonnet (Fra) FDJ                                     03:44
 58 Adrien Petit (Fra) Cofidis, Solutions Credits                03:55
 59 Sébastien Turgot (Fra) AG2R La Mondiale                      04:23
 60 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           04:27
 61 Benoit Jarrier (Fra) Bretagne-Séché Environnement            05:01
 62 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
 63 Oliver Naesen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            09:03
 64 Anthony Geslin (Fra) FDJ                                     09:14
 65 Michael Reihs (Den) Cult Energy Pro Cycling
 66 Yoann Paillot (Fra) Team Marseille 13 KTM
 67 Leonardo Duque (Col) Colombia                                10:40
 68 Quentin Pacher (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre     10:49
 69 Marc Sarreau (Fra) FDJ
 70 Rodolfo Torres (Col) Colombia
 71 Jonas Ahlstrand (Swe) Cofidis, Solutions Credits             11:08
 72 Danilo Napolitano (Ita) Wanty - Groupe Gobert                11:13
 73 Timothy Dupont (Bel) Roubaix Lille Metropole                 11:18
 74 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                       11:19
 75 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        11:25
 76 Dieter Bouvry (Bel) Roubaix Lille Metropole                  11:27
 77 Michael Schwarzmann (Ger) Bora-Argon 18
 78 Jeremy Leveau (Fra) Roubaix Lille Metropole
 79 Yohann Gene (Fra) Team Europcar                              11:28
 80 Alexis Bodiot (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre      11:33
 81 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale                      11:39
 82 Sébastien Chavanel (Fra) FDJ                                 11:42
 83 Martin Mortensen (Den) Cult Energy Pro Cycling               12:31
 84 André Looij (Ned) Team Roompot                               12:41
 85 Ivar Slik (Ned) Team Roompot                                 12:59
 86 Johan Van Summeren (Bel) AG2R La Mondiale                    13:03
 87 Jorge Castiblanco (Col) Colombia
 88 Julien Loubet (Fra) Team Marseille 13 KTM                    13:04
 89 Daniel Schorn (Aut) Bora-Argon 18                            13:41
 90 Maxime Renault (Fra) Auber 93                                13:53
 91 Reinier Honig (Ned) Team Roompot                             13:56
 92 Clement Saint Martin (Fra) Team Marseille 13 KTM
 93 Théo Vimpere (Fra) Auber 93
 94 Brayan Ramirez (Col) Colombia
 95 Kevin Lebreton (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre
 96 Tim De Troyer (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 97 Julien Morice (Fra) Team Europcar                            14:03
 98 Julien Antomarchi (Fra) Roubaix Lille Metropole              14:44
 99 Alexandre Pichot (Fra) Team Europcar                         16:31
100 Romain Le Roux (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre     17:46
101 Anthony Maldonado (Fra) Auber 93                             19:00
102 Guillaume Levarlet (Fra) Auber 93                            19:09
103 César Bihel (Fra) Auber 93
104 Troels Ronning Vinther (Den) Cult Energy Pro Cycling
105 Christian Mager (Ger) Cult Energy Pro Cycling
106 Jan Barta (Cze) Bora-Argon 18
107 Rudy Kowalski (Fra) Roubaix Lille Metropole
108 Thomas Damuseau (Fra) Roubaix Lille Metropole                19:13
109 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   19:21
110 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  19:47
111 Boris Dron (Bel) Wanty - Groupe Gobert                       21:19
112 Walter Pedraza (Col) Colombia                                21:23
113 Cayetano Sarmiento (Col) Colombia
114 Heiner Parra (Col) Caja Rural-Seguros RGA
115 Fabio Duarte (Col) Colombia
116 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
117 Russell Downing (GBr) Cult Energy Pro Cycling
118 Maxime Cam (Fra) Bretagne-Séché Environnement                23:58
119 Benjamin Thomas (Fra) Equipe Cycliste de l'Armee de Terre    24:36

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: