Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs 2015: etap 3

Holenderka Floortje Mackaij (Team Liv-Plantur) wygrała ostatni odcinek wyścigu.

Druga finiszowała Katrin Garfoot (Orica-AIS), a trzecia Katarzyna Niewiadoma (Rabobank Liv).

W klasyfikacji generalnej trzydniowej imprezy triumfowała Anna Van Der Breggen (Rabobank Liv). Niewiadoma zakończyła zmagania na 14. pozycji.

Wyniki 3. etapu Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs (2.1), Mamer - Mamerdall (99,1 km):
  1 Floortje Mackaij (Ned) Team LIV Plantur                    2:31:20
  2 Katrin Garfoot (Aus) Orica-AIS                               00:02
  3 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Rabobank Liv Woman Cycling Team
  4 Sara Mustonon-Lichan (Swe) Team LIV Plantur                  00:04
  5 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans Cycling Team
  6 Ammemiek Van Vleuten (Ned) Bigla
  7 Pauline Ferrand-Prévot (Fra) Rabobank Liv Woman Cycling Team
  8 Melissa Hoskins (Aus) Orica-AIS
  9 Lotte Kopecky (Bel) National Belgium
 10 Sabrina Stultiens (Ned) Team LIV Plantur
 11 Amy Pieters (Ned) Team LIV Plantur
 12 Małgorzata Jasińska (Pol) Ale Cipolini
 13 Emma Johansson (Swe) Orica-AIS
 14 Anna Van Der Breggen (Ned) Rabobank Liv Woman Cycling Team
 15 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle Honda
 16 Audrey Cordon (Fra) Wiggle Honda
 17 Lucinda Brand (Ned) Rabobank Liv Woman Cycling Team
 18 Aude Biannic (Fra) Poitou Charentes Futuroscope 86
 19 Asleigh Moolmann-Pasio (RSA) Bigla
 20 Demi De Jong (Ned) Boels Dolmans Cycling Team
 21 Jeanne Korevaar (Ned) National Netherlands
 22 Elena Cecchini (Ita) Lotto Soudal Ladies
 23 Elizabeth Williams (Aus) Orica-AIS
 24 Amanda Spratt (Aus) Orica-AIS
 25 Janneke Ensing (Ned) Parkhotel Valkenburg
 26 Shara Gillow (Aus) Rabobank Liv Woman Cycling Team
 27 Danielle King (GBr) Wiggle Honda
 28 Jermaine Post (Ned) Parkhotel Valkenburg                     00:22
 29 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans Cycling Team         04:15
 30 Daniela Gass (Ger) Autoglass Wetteren
 31 Arianna Fidanza (Ita) Ale Cipolini
 32 Corine Van der Zijden (Ned) Feminine Cycling Team
 33 Amalie Dideriksen (Den) Boels Dolmans Cycling Team
 34 Lisa Klein (Ger) Bigla
 35 Rasa Leleivyte (Ltu) Aromitalia - Vaiano
 36 Ilaria Sanguineti (Ita) Bepink Laclassica
 37 Kelly Markus (Ned) National Netherlands
 38 Allison Beveridge (Can) National Canada
 39 Anna Potokina (Rus) Servetto Footon
 40 Melanie Woering (Ned) National Netherlands
 41 Eugénie Duval (Fra) Poitou Charentes Futuroscope 86
 42 Kelly Van Der Steen (Bel) National Belgium
 43 Simona Frapporti (Ita) Ale Cipolini
 44 iejanne Markus (Ned) Parkhotel Valkenburg
 45 Séverine Eraud (Fra) Poitou Charentes Futuroscope 86
 46 Giorgia Fraiegari (Ita) Bepink Laclassica
 47 Femke Verstichelen (Bel) De Sprinters Malderen
 48 Desiree Ehrler (Swi) Feminine Cycling Team
 49 Elena Franchi (Ita) Servetto Footon
 50 Laura Trott (GBr) Matrix Fitness
 51 Hoek Lotte Van (Ned) Feminine Cycling Team
 52 Anne-Lies Van Doorslaer (Bel) National Belgium
 53 Aida Nu?o (Spa) Lointek
 54 Ruby Livingstone (NZl) Bepink Laclassica
 55 Rozanne Slik (Ned) Parkhotel Valkenburg
 56 Marijn De Vries (Ned) Parkhotel Valkenburg
 57 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle Honda
 58 Riccarda Mazzotta (Swi) Servetto Footon
 59 Marjolein Van't Geloof (Ned) National Netherlands            04:23
 60 Ana Maria Covrig (Ita) Bepink Laclassica
 61 Uenia Fernandez (Bra) Ale Cipolini
 62 Ann-Sophie Duyck (Bel) National Belgium
 63 Gabrielle Pilote-Fortin (Can) National Canada
 64 Jessie Daams (Bel) Lotto Soudal Ladies
 65 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle Honda
 66 Sofie De Vuyst (Bel) National Belgium
 67 Vera Koedooder (Ned) Bigla
 68 Marta Bastianelli (Ita) Aromitalia - Vaiano
 69 Alice Algisi (Ita) Ale Cipolini
 70 Lieselot Decroix (Bel) Lotto Soudal Ladies
 71 Lucy Garner (GBr) Team LIV Plantur
 72 Anna Sanchis (Spa) Wiggle Honda
 73 Carlee Taylor (Aus) Lotto Soudal Ladies
 74 Amélie Rivat (Fra) Poitou Charentes Futuroscope 86
 75 Pauliena Rooijakkers (Ned) Parkhotel Valkenburg
 76 Elinor Barker (GBr) Matrix Fitness
 77 Henriette Woering (Ned) National Netherlands
 78 Roxane Fournier (Fra) Poitou Charentes Futuroscope 86
 79 Amy Cure (Aus) Lotto Soudal Ladies
 80 Annelies Dom (Bel) National Belgium
 81 Jacqueline Dietrich (Ger) Feminine Cycling Team
 82 Alessia Martini (Ita) Aromitalia - Vaiano
 83 Stephanie Borchers (Ger) Feminine Cycling Team
 84 Iris Slappendel (Ned) Bigla
 85 Julia Soek (Ned) Team LIV Plantur
 86 Sara Fletcher (USA) Autoglass Wetteren
 87 Chantal Hoffmann (Lux) Lotto Soudal Ladies
 88 Simona Bortolotti (Ita) Bepink Laclassica
 89 Marina Likhanova (Rus) Servetto Footon                       05:05
 90 Shelley Olds (USA) Bigla                                     05:09
 91 Allison Linnell (USA) Aromitalia - Vaiano                    11:40
 92 Elise Maes (Lux) Régionale Luxembourg
 93 Gabriele Jancute (Ltu) De Sprinters Malderen
 94 Soline Lamboley (Fra) Lointek
DNF Valentina Scandolara (Ita) Orica-AIS
DNF Beatrice Bartelloni (Ita) Ale Cipolini
DNF Melissa Lowther (GBr) Matrix Fitness
DNF Lucy Martin (GBr) Matrix Fitness
DNF Vittoria Bussi (Ita) Servetto Footon
DNF Ranny Riberot (Fra) Lointek
DNF Lija Laizane (Lat) Aromitalia - Vaiano
DNF Ewelina Szybiak (Pol) Aromitalia - Vaiano
DNF Stephanie De Crook (Bel) De Sprinters Malderen
DNF Laurence Thill (Lux) De Sprinters Malderen
DNF Els Belmans (Bel) Autoglass Wetteren
DNF Sarah Borremans (Bel) Autoglass Wetteren
Klasyfikacja końcowa
  1 Anna Van Der Breggen (Ned) Rabobank Liv Woman Cycling Team 5:21:29
  2 Ammemiek Van Vleuten (Ned) Bigla                             00:02
  3 Lucinda Brand (Ned) Rabobank Liv Woman Cycling Team          00:03
  4 Katrin Garfoot (Aus) Orica-AIS                               00:08
  5 Pauline Ferrand-Prévot (Fra) Rabobank Liv Woman Cycling      00:12
  6 Christine Majerus (Lux) Boels Dolmans Cycling Team           00:13
  7 Asleigh Moolmann-Pasio (RSA) Bigla
  8 Elizabeth Williams (Aus) Orica-AIS                           00:17
  9 Floortje Mackaij (Ned) Team LIV Plantur                      00:18
 10 Amy Pieters (Ned) Team LIV Plantur                        
...
 14 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Rabobank Liv Woman Cycling Team   00:27
 24 Małgorzata Jasińska (Pol) Ale Cipolini                       00:53
 29 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans Cycling Team         04:38

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: