Presidential Cycling Tour of Turkey 2015: etap 6

Pello Bilbao (Caja Rural) triumfował na szóstym odcinku Tour of Turkey. Hiszpan na „Wzgórzu Słowików” wyprzedził Kolumbijczyków Miguela Lopeza (Astana) i Heinera Parre (Caja Rural).

Nowym liderem został Chorwat Kristijan Durasek (Lampre-Merida), spychając na drugie miejsce Włocha Davide Rebellina (CCC Sprandi Polkowice).

12. miejsce wywalczył Tomasz Marczyński (Torku), awansująć na 10. pozycję w klasyfikacji generalnej.

Ucieczkę dnia, po dłuższych przebojach, zawiązała grupa w składzie Malcom Rudolph (Drapac), Jarl Salomein (Topsport Vlaanderen), Roy Jans (Wanty) i Ahmet Akdylek (Torku).

Czwórka zyskała ponad 4 minuty, następnie różnica zmalała w okolice 2:30 i na tym poziomie długo pozostawała. Pościg prowadzili kolarze Tinkoff-Saxo, a konkretnie Juraj Sagan. Akcja została zakończona na leżącej 21 km przed metą górskiej premii 3. kategorii (3 km; 4%).

Kolarze Tinkoff-Saxo nie schodzili z prowadzenia, dopiero na dojeździe do finałowego podjazdu na „Wzgórze Słowików” – Selcuk (5,25 km; 7,6%), inne ekipy włączyły się do walki o jak najlepszą pozycję dla swoich liderów.

Od samego dołu zaatakował Ahmet Orken (Torku), ale to był skok pod kamery telewizyjne. Turek wkrótce spuchł, natomiast poważniejszą akcję rozpoczął 3 km przed kreską Miguel Lopez. Kolumbijczyk zyskał 17 sekund.

Niespełna 2 km przed metą ruszyli następni Pello Bilbao, Luis Mas Bonet (Caja Rural), Eduardo Sepulveda (Bretagne-Séché), Tomasz Marczyński (Torku), wicelider Kristijan Durasek i następni. Lider wyścigu Davide Rebellin przeżywał kryzys, spływając coraz niżej w stawce.

Bilbao dojechał do Lopeza, odskakując po zwycięstwo etapowe na ostatnich 100 metrach. Rebellin zameldował się dopiero 19., ze stratą ponad minuty, tracąc prowadzenie na rzecz Duraska.

Na kilkudziesięciu ostatnich kilometrach w peletonie obowiązywało bardzo mocne tempo. Grupa jechała praktycznie tak, jakby zaraz miało dojść do masowego sprintu. Przez to, na ostatnim podjeździe Davide nie czuł się najlepiej. Na metę nie wjechał wyjątkowo zmęczony, miał po prostu „przyblokowane” nogi. Gdyby przed Selcuk była jeszcze jedna większa góra, na pewno byłby to dla niego lepszy układ. Trzeba też pamiętać, że ma on 43 lata. W tym wieku bardzo trudno o regenerację. Na pewno nie pomogła też wczesna pobudka, o 6 rano, na niezapowiedzianą kontrolę antydopingową

- powiedział Gabriele Missaglia.

fot. Tour of Turkey/Brian Hodes

Wyniki 6. etapu Presidential Cycling Tour of Turkey 2015 (2.HC), Denizli – Selçuk (184 km):
1 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros   v4:38:46
  2 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team              00:03
  3 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros     00:11
  4 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           00:14
  5 Alex Cano Ardila (Col) Colombia
  6 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida                        00:18
  7 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement
  8 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  00:34
  9 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 10 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
 11 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 12 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 13 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka
 14 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               00:46
 15 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk                   00:48
 16 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   00:54
 17 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 18 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       00:59
 19 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                  01:01
 20 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida                            01:06
 21 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             01:09
 22 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF                          01:12
 23 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 24 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
 25 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 26 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA                  01:22
 27 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini               01:24
 28 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge                        01:28
 29 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                          01:38
 30 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 31 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                          01:42
 32 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 33 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 34 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo                             01:46
 35 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               01:52
 36 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            01:55
 37 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia                   02:00
 38 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          02:06
 39 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling         02:07
 40 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia                   02:23
 41 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                           02:25
 42 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida                                  02:31
 43 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli                    02:41
 44 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                         02:48
 45 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                02:54
 46 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal
 47 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling                     03:44
 48 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 49 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 50 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        04:11
 51 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
 52 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
 53 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
 54 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
 55 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida
 56 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 57 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
 58 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 59 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step
 60 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 61 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 62 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
 63 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
 64 Daniel Martínez (Col) Colombia
 65 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
 66 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
 67 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 68 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 69 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling
 70 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 71 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 72 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo
 73 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 74 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 75 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 76 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk                        05:35
 77 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                           05:57
 78 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                       05:59
 79 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor                        06:09
 80 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling                  06:25
 81 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        06:52
 82 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            07:03
 83 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 84 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
 85 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   07:09
 86 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         07:16
 87 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor                         07:59
 88 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
 89 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement
 90 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step
 91 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling
 92 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
 93 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 94 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
 95 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 96 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
 97 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli
 98 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 99 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
100 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
101 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
102 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
103 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
104 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
105 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
106 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
107 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
108 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
109 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida
110 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
111 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal
112 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement            08:22
113 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                             09:04
114 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge
115 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
116 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       09:22
117 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo                           10:35
118 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
119 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
120 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling
121 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini
122 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
123 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini
124 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli
125 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge
126 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                            10:48
127 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               11:01
128 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
129 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               11:54
130 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
131 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka
132 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
133 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
134 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
135 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
136 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
137 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
138 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                   12:54
139 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
140 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                          13:31
141 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                14:25
142 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
143 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida
144 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
145 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement
146 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
147 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini
148 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
149 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    15:25
150 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               19:00
151 Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling
152 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
153 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                              19:07
154 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
155 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    20:42
156 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
Klasyfikacja po 6. etapie
  1 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida                     24:21:34
  2 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                  00:21
  3 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement         00:32
  4 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                              01:14
  5 Alex Cano Ardila (Col) Colombia                              01:30
  6 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            01:32
  7 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                   02:05
  8 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             02:08
  9 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               02:18
 10 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor                      02:20
 11 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk                   02:22
 12 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros     02:32
 13 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  02:40
 14 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling             02:44
 15 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team              02:47
 16 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   03:49
 17 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge                        03:52
 18 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       04:01
 19 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice                 04:06
 20 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF                          04:12
 21 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            04:26
 22 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               04:44
 23 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini               04:46
 24 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                        05:13
 25 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           06:50
 26 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                06:57
 27 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida                                  07:44
 28 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                          08:12
 29 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                          08:15
 30 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice                08:48
 31 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA                  09:23
 32 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                         09:36
 33 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           09:58
 34 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                           10:47
 35 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo           10:56
 36 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    12:55
 37 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling         12:56
 38 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                        13:59
 39 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                           14:48
 40 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                          15:47
 41 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida               16:03
 42 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida                            16:43
 43 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal                                17:22
 44 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step                          17:37
 45 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo                               17:42
 46 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                        18:05
 47 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                18:15
 48 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            18:22
 49 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           18:37
 50 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling           19:28
 51 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros      19:54
 52 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk                        20:29
 53 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement             20:39
 54 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          20:41
 55 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              20:58
 56 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia                   21:05
 57 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         21:35
 58 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        22:02
 59 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          22:04
 60 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                          23:07
 61 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor                     23:20
 62 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo                             23:31
 63 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   23:48
 64 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               24:20
 65 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement              24:36
 66 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                24:57
 67 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                         25:22
 68 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     25:34
 69 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   27:25
 70 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor                              27:35
 71 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                       28:03
 72 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert              28:05
 73 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            28:21
 74 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        28:27
 75 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        28:31
 76 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               28:34
 77 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               29:01
 78 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement           29:42
 79 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement            30:04
 80 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli                      30:41
 81 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge                    30:45
 82 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step                        31:18
 83 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
 84 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       31:37
 85 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor                         31:41
 86 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling                    32:36
 87 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert               33:24
 88 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling              33:29
 89 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               34:13
 90 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                               34:19
 91 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                      34:20
 92 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia                   34:24
 93 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka
 94 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                  34:35
 95 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli                    35:27
 96 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling            35:29
 97 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement           35:32
 98 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo                           35:58
 99 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling        36:02
100 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           36:23
101 Daniel Martínez (Col) Colombia
102 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                    37:13
103 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli                   37:28
104 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      37:38
105 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling              38:49
106 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       39:04
107 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                            39:34
108 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   39:53
109 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal                              40:00
110 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        40:18
111 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   40:29
112 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor                        40:31
113 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                             40:51
114 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       41:23
115 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling                  41:26
116 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                41:45
117 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         41:51
118 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              42:01
119 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida                            42:03
120 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              42:07
121 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement        42:54
122 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida                          43:34
123 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk                    43:38
124 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                         44:28
125 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling            45:04
126 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    45:12
127 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                              45:17
128 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step            45:40
129 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli                     45:52
130 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling                     45:59
131 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge                            46:24
132 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             46:46
133 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement              47:36
134 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                           49:46
135 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli                      50:14
136 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  50:29
137 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini              50:33
138 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                50:40
139 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                          51:32
140 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                          51:39
141 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini                     52:15
142 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka                                 52:37
143 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            53:27
144 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling                  53:44
145 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                         56:20
146 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   56:35
147 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini                     56:53
148 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            58:00
149 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               58:38
150 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling             59:18
151 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                   01:01:06
152 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo                         01:01:25
153 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                 01:01:52
154 Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling                01:12:02
155 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                01:12:04
156 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                 01:15:21

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: