Presidential Cycling Tour of Turkey 2015: etap 5

Włoch Sacha Modolo (Lampre-Merida) triumfował na piątym odcinku tureckiego wyścigu. Liderem pozostał Włoch Davide Rebellin (CCC Sprandi Polkowice).

Drugie miejsce po finiszu z peletonu zajął Carlos Barbero (Caja Rural), a trzecie Jay McCarthy (Tinkoff-Saxo).

W zawiązanej zaraz po starcie ucieczce jechali Thomas De Gendt (Lotto Soudal), Alessandro Bazzana (UnitedHealthcare) i Frederik Veuchelen (Wanty). Trójka zyskała 5 minut przewagi, ale już 54 kilometry przed metą zostali doścignięci.

Po chwili poszła kontra dziewiątki zawodników, jednak ta akcja nie pasowała Etixx-Quick Step. Tom Boonen narzucił tempo, które zdusiło tańce w zarodku. Belgijska grupa już do końca przytrzymała w szachu wszystkich harcowników, doprowadzając do masowego sprintu.

Na ciężkim finiszu Cavendish jednak się nie liczył. Długi sprint podjął Michal Kolar (Tinkoff-Saxo). Już się wydawało, że Słowak przechytrzy wszystkich, jednak do życiowego sukcesu zabrakło mu 20 metrów, ponieważ ostatnie słowo należało do doświadczonego w takich końcówkach Modolo.

Czułem się dzisiaj bardzo dobrze, chociaż trzeba było uważać, bo trasa była dosyć niebezpieczna. Przez cały dzień chciałem jechać z przodu peletonu, żeby uniknąć stresu. Także w samej końcówce ważne było, by trzymać się czoła, bo wiedziałem, że ostatni kilometr, prowadzący lekko w górę, może sporo zamieszać. Doszło tam zresztą do kraksy, ale na szczęście udało mi się ją ominąć lewą stroną

- powiedział Davide Rebellin, który do 22 sekund powiększył przewagę nad Kristijanem Duraskiem (Lampre-Merida).

Jutro przed nami drugi górski etap, bardzo ważny w kontekście końcowej klasyfikacji. Na pewno wielu kolarzy będzie chciało atakować już u podnóża ostatniego wzniesienia. Wśród nich spodziewam się przede wszystkim Duraska i McCarthy’ego, ale nie tylko. Czuję się mocny i przystąpię do tego wyścigu z pewnością siebie.

fot.  Tour of Turkey/Brian Hodes

Wyniki 5. etapu Presidential Cycling Tour of Turkey 2015 (2.HC), Mugla – Pamukkale (159,9 km):
  1 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                           4:06:19
  2 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  3 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
  4 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
  5 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling
  6 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
  7 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
  8 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
  9 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 10 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 11 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          00:04
 12 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 13 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 14 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement
 15 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step
 16 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 17 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
 18 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 19 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 20 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                   00:07
 21 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team
 22 Alex Cano Ardila (Col) Colombia                              00:10
 23 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros RGA
 24 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 25 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 26 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk
 27 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 28 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            00:15
 29 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
 30 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
 31 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal
 32 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 33 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 34 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice
 35 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA
 36 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 37 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
 38 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal
 39 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
 40 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 41 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling
 42 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida
 43 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
 44 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 45 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
 46 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 47 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk
 48 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 49 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
 50 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka
 51 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge
 52 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 53 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
 54 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 55 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 56 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 57 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
 58 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
 59 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
 60 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 61 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 62 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 63 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida
 64 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal
 65 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo
 66 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 67 Sebastián Molano (Col) Colombia
 68 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 69 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 70 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 71 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli
 72 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
 73 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida
 74 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida
 75 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
 76 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
 77 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
 78 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli
 79 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling
 80 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team
 81 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step
 82 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step
 83 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF
 84 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
 85 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling                    01:28
 86 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
 87 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka
 88 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge
 89 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
 90 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling
 91 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
 92 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge
 93 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 94 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor
 95 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 96 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              01:31
 97 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 98 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 99 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling
100 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                          01:34
101 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
102 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                    01:38
103 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka
104 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               01:39
105 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo
106 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement
107 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
108 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling
109 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
110 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
111 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement
112 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida
113 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo                               01:51
114 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
115 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
116 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling            02:00
117 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
118 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice
119 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
120 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        02:22
121 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
122 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini
123 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling        02:33
124 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
125 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
126 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
127 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge                            02:58
128 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
129 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge
130 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling              03:02
131 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement        03:09
132 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
133 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step
134 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli
135 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                03:12
136 Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling                   03:33
137 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling
138 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                          04:04
139 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            04:54
140 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     09:59
141 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                10:58
142 Daniel Martínez (Col) Colombia
143 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli
144 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia
145 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
146 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling
147 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk
148 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
149 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk
150 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    11:18
151 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk
152 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
153 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
154 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
155 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
156 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini
157 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini
158 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert
159 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                    13:05
DSQ Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
DNF Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk
DNS André Greipel (Ger) Lotto Soudal
Klasyfikacja po 5. etapie
  1 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice               19:42:08
  2 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida                        00:22
  3 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement         00:54
  4 Jay Mccarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                              01:20
  5 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                            01:38
  6 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             01:39
  7 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling             01:42
  8 Alex Cano Ardila (Col) Colombia                              01:56
  9 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert                   02:11
 10 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal                               02:12
 11 Javier Megias Leal (Spa) Team Novo Nordisk                   02:14
 12 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor                      02:26
 13 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                  02:46
 14 Heiner Rodrigo Parra Bustamente (Col) Caja Rural-Seguros     03:01
 15 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice                 03:04
 16 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
 17 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            03:11
 18 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team              03:24
 19 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               03:32
 20 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                   03:35
 21 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF                          03:40
 22 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       03:42
 23 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini               04:02
 24 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                        04:41
 25 Adam Phelan (Aus) Drapac Professional Cycling                04:43
 26 Stefan Schumacher (Ger) CCC Sprandi Polkowice                05:17
 27 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida                                  05:53
 28 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           06:36
 29 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                          07:10
 30 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                          07:17
 31 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo           07:25
 32 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team                         07:28
 33 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA                  08:41
 34 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                           09:02
 35 Łukasz Owsian (Pol) CCC Sprandi Polkowice                    09:24
 36 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal                           09:31
 37 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal                           10:24
 38 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                        10:28
 39 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                11:12
 40 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           11:18
 41 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling         11:29
 42 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling           12:09
 43 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                          12:16
 44 Mario Jorge Faria Da Costa (Por) Lampre-Merida               12:32
 45 Jan Hirt (Cze) CCC Sprandi Polkowice                         13:08
 46 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement             13:20
 47 Kenny De Ketele (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          13:22
 48 Tom Boonen (Bel) Etixx - Quick-Step                          14:06
 49 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo                               14:11
 50 Jelle Wallays (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            14:51
 51 Arman Kamyshev (Kaz) Astana Pro Team                         14:59
 52 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                        15:01
 53 Gert Dockx (Bel) Lotto Soudal                                15:08
 54 Scott Ambrose (NZl) Team Novo Nordisk                        15:34
 55 Ilia Koshevoy (Blr) Lampre-Merida                            16:17
 56 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        17:13
 57 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               17:20
 58 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              17:27
 59 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                17:43
 60 Juraj Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               18:40
 61 Edward Fabian Diaz Cardenas (Col) Colombia                   19:45
 62 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor                     19:49
 63 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Caja Rural-Seguros      20:34
 64 Gijs Van Hoecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          20:38
 65 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                       20:44
 66 Adrian Honkisz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
 67 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA               20:49
 68 Jarl Salomein (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise            21:58
 69 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural-Seguros RGA        22:08
 70 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                          22:09
 71 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        22:19
 72 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge                    22:21
 73 Kevin Ledanois (Fra) Bretagne-Séché Environnement            22:22
 74 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement           22:23
 75 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo                             22:25
 76 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   23:54
 77 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step                        23:59
 78 Bernard Sulzberger (Aus) Drapac Professional Cycling
 79 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor                              24:04
 80 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 81 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            24:08
 82 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       24:18
 83 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
 84 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor                         24:22
 85 James Vanlandschoot (Bel) Wanty - Groupe Gobert              24:34
 86 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA           25:09
 87 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     25:23
 88 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement           25:37
 89 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               25:49
 90 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo                           26:03
 91 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                              26:50
 92 Sean De Bie (Bel) Lotto Soudal                               27:00
 93 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                  27:16
 94 Davide Appollonio (Ita) Androni Giocattoli                   27:33
 95 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                28:00
 96 Federico Zurlo (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling            28:10
 97 Alessandro Bazzana (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling        28:43
 98 Jay Robert Thomson (RSA) MTN - Qhubeka                       29:05
 99 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
100 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                            29:26
101 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   29:32
102 Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida                          29:49
103 Frederik Veuchelen (Bel) Wanty - Groupe Gobert               29:53
104 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                    29:54
105 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast Pro Cycling              29:58
106 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                      30:49
107 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              30:53
108 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                    31:27
109 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling              31:30
110 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              32:06
111 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                             32:27
112 Bert Van Lerberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       32:41
113 Sebastián Molano (Col) Colombia
114 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
115 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
116 Daniel Martínez (Col) Colombia                               32:52
117 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             33:01
118 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli                    33:26
119 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement              33:51
120 Jan Ghyselinck (Bel) Wanty - Groupe Gobert                   34:00
121 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      34:07
122 Chun Kai Feng (Tpe) Lampre-Merida                            34:44
123 Muhammet Atalay (Tur) Torku Sekerspor                        35:02
124 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge                            35:10
125 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement        35:35
126 Rafael Andriato (Bra) Southeast Pro Cycling                  35:41
127 Roy Jans (Bel) Wanty - Groupe Gobert                         36:18
128 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk                    36:19
129 Marco Benfatto (Ita) Androni Giocattoli                      36:29
130 Boris Vallee (Bel) Lotto Soudal
131 Nikolas Maes (Bel) Etixx - Quick-Step                        36:47
132 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                         37:09
133 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling            37:45
134 Iljo Keisse (Bel) Etixx - Quick-Step                         38:20
135 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                           38:32
136 John Bohn Ebsen (Den) Androni Giocattoli                     38:33
137 Ahmet Akdylek (Tur) Torku Sekerspor                          38:48
138 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                      39:05
139 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling                39:26
140 Graeme Brown (Aus) Drapac Professional Cycling               40:18
141 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
142 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling             40:58
143 Theo Bos (Ned) MTN - Qhubeka                                 41:23
144 Tom Devriendt (Bel) Wanty - Groupe Gobert                    41:50
145 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step            42:09
146 Antonio Viola (Ita) Nippo - Vini Fantini                     42:20
147 Eugert Zhupa (Alb) Southeast Pro Cycling                     42:55
148 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo                            42:58
149 Shiki Kuroeda (Jpn) Nippo - Vini Fantini                     43:08
150 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini              43:14
151 Ramon Carretero (Pan) Southeast Pro Cycling                  43:49
152 Kris Boeckmans (Bel) Lotto Soudal                            46:08
153 Lander Seynaeve (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  46:58
154 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            48:05
155 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   49:16
156 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                      51:11
157 Andrea Dal Col (Ita) Southeast Pro Cycling                   53:42
158 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                   59:50
159 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini                 01:00:36

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: