Sylwester Szmyd po Tour of Croatia

Na najniższym stopniu podium zakończył Sylwester Szmyd tak udany dla grupy CCC Sprandi Polkowice Wyścig Dookoła Chorwacji (2.1).

Weteran polskiego peletonu w krótkiej notce podzielił się na swoim blogu wrażeniami z ostatniego startu, który stanowił etap przygotowań do Giro d'Italia.

- Wyścig dookoła Chorwacji zakończył się tak jak chcieliśmy. Przyjechaliśmy by wygrać i tak też się stało. Patera dowiózł generalkę a ja swoje pudło. Zresztą i ostatni etap chociaż „dziki” na pokręconej rundzie z szynami, brukiem i podjazdem pokazał wyższość Macieja.

- Muszę zaznaczyć jednak, że cała drużyna była na wysokim poziomie i bez solidarnej pracy od startu do mety każdego etapu mogłoby być bardzo ciężko to dowieźć.

- Dla mnie był to tydzień dobrej pracy, bardzo szybkie tempo na etapach, długi górski etap. Wszystko to mam nadzieję da owoce na Giro.

- Jutro i w środę jadę zobaczyć etapy Giro, Madonna di Campiglio z passo Daone i Mortirolo. W piątek ścigam się we Frankfurcie.

www.sylwesterszmyd.pl

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: