Vuelta a Castilla y Leon 2015: etap 1

Hiszpan Pello Bilbao (Caja Rural-Seguros RGA) wygrał pierwszy odcinek trzydniowej imprezy w regionie Kastylii-Leon.

Drugie miejsce zajął Enrique Sanz (Movistar Team), a trzecie Carlos Barbero (Caja Rural-Seguros RGA).

Polscy kolarze nie startują w wyścigu.

fot. Caja Rural-Seguros RGA

Wyniki 1. etapu Vuelta a Castilla y Leon (2.1), Ávila - Alba de Tormes (147,4 km):

1 Pello Bilbao (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                       3:35:19
2 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team
3 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
4 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar
5 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai
6 Jetse Bol (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
7 Kirill Sveshnikov (Rus) Lokosphinx
8 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
9 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
10 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai
11 Delio Fernandez Cruz (Spa) W52 - Quinta da Lixa
12 Rafael Silva (Por) Efapel
13 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
14 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular - Boavista
15 Adrian Gonzalez (Spa) Murias Taldea
16 Daniel Moreira Silva (Por) Radio Popular - Boavista
17 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) Colombia
18 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
19 Evgeny Shalunov (Rus) Lokosphinx
20 Samuel Rodrigues Caldeira (Por) W52 - Quinta da Lixa
21 Marco Mathis (Ger) Rad-Net Rose Team
22 Alejandro Marque Porto (Spa) Efapel
23 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia
24 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
25 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
26 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx
27 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
28 Óscar González (Spa) Efapel
29 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Efapel
30 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
31 Francisco Mancebo Perez (Spa) Skydive Dubai
32 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
33 Gustavo Cesar Veloso (Spa) W52 - Quinta da Lixa
34 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
35 Sergey Shilov (Rus) Lokosphinx                                   00:12
36 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
37 Dmitry Sokolov (Rus) Lokosphinx                                  00:16
38 Mario Vogt (Ger) Rad-Net Rose Team                               00:20
39 Jóni Silva Brandão (Por) Efapel                                  00:22
40 Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular - Boavista
41 Vasily Neustroev (Rus) Lokosphinx                                00:25
42 Juan Ignacio Pérez (Spa) W52 - Quinta da Lixa
43 Rui Vinhas (Por) W52 - Quinta da Lixa
44 Ike Groen (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
45 Joaquim Silva (Por) W52 - Quinta da Lixa
46 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
47 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Burgos BH
48 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
49 Ricardo Ferreira (Por) Radio Popular - Boavista
50 Nuno Matos (Por) Radio Popular - Boavista
51 Victor Martin Hernandez (Spa) Burgos BH
52 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar
53 Diego Rubio (Spa) Efapel
54 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
55 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
56 David Costa Rodrigues (Por) Radio Popular - Boavista
57 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
58 Israel Nuno Arguelles (Spa) Inteja-MMR
59 Cristian Astals Fernandez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
60 Marc Soler (Spa) Movistar Team
61 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
62 Ricardo Mestre (Por) Team Tavira
63 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
64 Robbert De Greef (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke             00:35
65 Daniel Mestre (Por) Team Tavira
66 Dex Groen (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
67 Alex Cano Ardila (Col) Colombia
68 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai
69 Sebastian Mora Vedri (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
70 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Reprezentacja Hiszpanii          00:53
71 David Belda Garcia (Spa) Burgos BH
72 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                            01:02
73 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
74 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja-MMR
75 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH
76 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai                                01:04
77 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Murias Taldea
78 Samuel Magalhães (Por) Radio Popular - Boavista                  01:09
79 Benat Txoperena Matxikote (Spa) Murias Taldea
80 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team Tavira
81 Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega                              01:12
82 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
83 Aleksey Rybalkin (Rus) Lokosphinx
84 David Da Silva Livramento (Por) Team Tavira
85 Joao Pereira (Por) Team Tavira
86 Igor Merino Cortazar (Spa) Burgos BH                             01:20
87 Haritz Orbe Urrutia (Spa) Murias Taldea                          01:22
88 Ibai Salas (Spa) Burgos BH
89 Marcos Jurado Rodriguez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii            01:24
90 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
91 Aitor González (Spa) Reprezentacja Hiszpania                     01:44
92 Eneko Lizarralde (Spa) Murias Taldea                             02:02
93 William Guzmán (Dom) Inteja-MMR                                  02:12
94 Ruben Menendez Velasco (Spa) Inteja-MMR                          05:01
95 Imanol Estevez (Spa) Murias Taldea
96 Kobus Hereijgers (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
97 Hélder Fernandes Ferreira (Por) Efapel
98 Timon Van Reek (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
99 Adellyn Cruz (Dom) Inteja-MMR
100 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
101 Daan Meijers (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke                05:38
102 Jorge Camilo Castiblanco Cubides (Col) Colombia                 06:58
103 Illart Zuazubiskar Gallastegi (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
104 Johnatan Fernando Sarmiento Pacheco (Col) Inteja-MMR            07:04
105 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52 - Quinta da Lixa                  07:08
106 Fabian Brintrup (Ger) Rad-Net Rose Team
107 Diogo Nunes (Por) Team Tavira
108 Fabio Tuzi (Ita) Mg.Kvis-Vega
109 Dario Hernandez (Spa) Burgos BH

Klasyfikacja generalna po 1. etapie:

1 Pello Bilbao (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                       3:35:09
2 Enrique Sanz (Spa) Movistar Team                                  00:04
3 Carlos Barbero Cuesta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA                00:06
4 Angelo Tulik (Fra) Team Europcar                                  00:10
5 Andrea Palini (Ita) Skydive Dubai
6 Jetse Bol (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
7 Kirill Sveshnikov (Rus) Lokosphinx
8 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
9 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
10 Edgar Miguel Lemos Pinto (Por) Skydive Dubai
11 Delio Fernandez Cruz (Spa) W52 - Quinta da Lixa
12 Rafael Silva (Por) Efapel
13 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team
14 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular - Boavista
15 Adrian Gonzalez (Spa) Murias Taldea
16 Daniel Moreira Silva (Por) Radio Popular - Boavista
17 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) Colombia
18 Eduard Prades Reverte (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
19 Evgeny Shalunov (Rus) Lokosphinx
20 Samuel Rodrigues Caldeira (Por) W52 - Quinta da Lixa
21 Marco Mathis (Ger) Rad-Net Rose Team
22 Alejandro Marque Porto (Spa) Efapel
23 Rodolfo Andres Torres Agudelo (Col) Colombia
24 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
25 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
26 Sergey Vdovin (Rus) Lokosphinx
27 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
28 Óscar González (Spa) Efapel
29 Domingos André Maciel Gonçalves (Por) Efapel
30 Angel Madrazo Ruiz (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
31 Francisco Mancebo Perez (Spa) Skydive Dubai
32 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar Team
33 Gustavo Cesar Veloso (Spa) W52 - Quinta da Lixa
34 José Gonçalves (Por) Caja Rural-Seguros RGA
35 Sergey Shilov (Rus) Lokosphinx                                   00:22
36 Luis Mas Bonet (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
37 Dmitry Sokolov (Rus) Lokosphinx                                  00:26
38 Mario Vogt (Ger) Rad-Net Rose Team                               00:30
39 Jóni Silva Brandão (Por) Efapel                                  00:32
40 Alberto Gallego Ruiz (Spa) Radio Popular - Boavista
41 Vasily Neustroev (Rus) Lokosphinx                                00:35
42 Juan Ignacio Pérez (Spa) W52 - Quinta da Lixa
43 Rui Vinhas (Por) W52 - Quinta da Lixa
44 Ike Groen (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
45 Joaquim Silva (Por) W52 - Quinta da Lixa
46 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
47 Jesus Del Pino Corrochano (Spa) Burgos BH
48 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
49 Ricardo Ferreira (Por) Radio Popular - Boavista
50 Nuno Matos (Por) Radio Popular - Boavista
51 Victor Martin Hernandez (Spa) Burgos BH
52 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar
53 Diego Rubio (Spa) Efapel
54 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
55 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
56 David Costa Rodrigues (Por) Radio Popular - Boavista
57 Winner Anacona Gomez (Col) Movistar Team
58 Israel Nuno Arguelles (Spa) Inteja-MMR
59 Cristian Astals Fernandez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
60 Marc Soler (Spa) Movistar Team
61 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team
62 Ricardo Mestre (Por) Team Tavira
63 Fernando Grijalba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
64 Robbert De Greef (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke             00:45
65 Daniel Mestre (Por) Team Tavira
66 Dex Groen (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
67 Alex Cano Ardila (Col) Colombia
68 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai
69 Sebastian Mora Vedri (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
70 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Reprezentacja Hiszpanii          01:03
71 David Belda Garcia (Spa) Burgos BH
72 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                            01:12
73 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
74 Diego Milan Jimenez (Dom) Inteja-MMR
75 Pablo Torres Muino (Spa) Burgos BH
76 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai                                01:14
77 Garikoitz Bravo Oiarbide (Spa) Murias Taldea
78 Samuel Magalhães (Por) Radio Popular - Boavista                  01:19
79 Benat Txoperena Matxikote (Spa) Murias Taldea
80 Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team Tavira
81 Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega                              01:22
82 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
83 Aleksey Rybalkin (Rus) Lokosphinx
84 David Da Silva Livramento (Por) Team Tavira
85 Joao Pereira (Por) Team Tavira
86 Igor Merino Cortazar (Spa) Burgos BH                             01:30
87 Haritz Orbe Urrutia (Spa) Murias Taldea                          01:32
88 Ibai Salas (Spa) Burgos BH
89 Marcos Jurado Rodriguez (Spa) Reprezentacja Hiszpanii            01:34
90 Julio Alberto Amores Palacios (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
91 Aitor González (Spa) Reprezentacja Hiszpania                     01:54
92 Eneko Lizarralde (Spa) Murias Taldea                             02:12
93 William Guzmán (Dom) Inteja-MMR                                  02:22
94 Ruben Menendez Velasco (Spa) Inteja-MMR                          05:11
95 Imanol Estevez (Spa) Murias Taldea
96 Kobus Hereijgers (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
97 Hélder Fernandes Ferreira (Por) Efapel
98 Timon Van Reek (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke
99 Adellyn Cruz (Dom) Inteja-MMR
100 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
101 Daan Meijers (Ned) Cyclingteam Join's - de Rijke                05:48
102 Jorge Camilo Castiblanco Cubides (Col) Colombia                 07:08
103 Illart Zuazubiskar Gallastegi (Spa) Reprezentacja Hiszpanii
104 Johnatan Fernando Sarmiento Pacheco (Col) Inteja-MMR            07:14
105 Raul Alarcon Garcia (Spa) W52 - Quinta da Lixa                  07:18
106 Fabian Brintrup (Ger) Rad-Net Rose Team
107 Diogo Nunes (Por) Team Tavira
108 Fabio Tuzi (Ita) Mg.Kvis-Vega
109 Dario Hernandez (Spa) Burgos BH

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: