23 kwietnia inauguracja "Kolarskich Czwartków"

kolarskieczwartki-plakat

KK Legia 1928 i OxygenCycling.pl zapraszają na pierwszą edycję cyklu wyścigów KOLARSKIE CZWARTKI rozgrywanych na Terenie Wyścigów Konnych na Służewcu.

Na inaugurację, 23 kwietnia, przygotowaliśmy dla kolarzy (zarówno dla amatorów, jak również tych z licencją) zmagania w jeździe indywidualnej na czas. Wcześniej rozpocznie się wyścig przeznaczony dla zawodników na rowerach MTB oraz zmagania młodzieży ze szkół z terenów Gminy Ursynów. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 16:00, a start pierwszego wyścigu przewidziany jest na godzinę 16:30. Wjazd na teren zawodów od strony Alei Wyścigowej.

Szczegóły dostępne na stronie internetowej wydarzenia: www.kolarskieczwartki.pl oraz na profilu FB: www.facebook.com/kolarskieczwartki Zgłoszenia możliwe są poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej (tańsze wpisowe obowiązuje przy zgłoszeniu do 3 dni przed rozpoczęciem zawodów) oraz bezpośrednio w Biurze Zawodów w dniu wyścigu.

Po sportowej rywalizacji wszyscy uczestnicy zaproszeni są na spotkanie (Cafe Kolarski, Sobieskiego 102) z Arkadiuszem Wojtasem, członkiem jednej z najlepszych kolarskich ekip na świecie – Tinkoff-Saxo, w barwach której jeżdżą m.in. Rafał Majka i Alberto Contador. Nasz gość opowie o tym jak wyglądało zaplecze zawodowych grup kolarskich kilkanaście lat temu i jak wygląda teraz.

Po prelekcji będzie również czas na zadawanie pytań.

PROGRAM I EDYCJI KOLARSKICH CZWARTKÓW – 23 kwietnia 2015
16:00 – rozpoczęcie pracy Biura Zawodów, rejestracja zawodników, wydawanie numerów startowych
16:30 – start wyścigu na rowerach MTB (w tym zmagania w ramach Mistrzostw Ursynowa dla młodzieży szkolnej) – dystans 3 rundy x 2500 m = 7500 m
17:00 – zakończenie wyścigu na rowerach MTB
17:15 – start pierwszego zawodnika do jazdy indywidualnej na czas – dystans 7500 m
17:30 – dekoracja zwycięzców wyścigu na rowerach MTB
19:30 – zakończenie rywalizacji
19:45 – dekoracja zwycięzców jazdy indywidualnej na czas
20:30 – rozpoczęcie spotkania z Arkadiuszem Wojtasem (Tinkoff-Saxo) w Cafe Kolarski, ul. Sobieskiego 102 – temat prelekcji: Kolarstwo wczoraj i dziś

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: