Domin Sport zaprasza kibiców na prezentację ekipy

10 kwietnia ekipa Domin Sport zaprezentuje się w Hotelu Jedlinka niedaleko Wałbrzycha. Będzie to doskonała okazja, aby poznać podopiecznych Andrzeja Domina i Wojtka Pawlaka, zobaczyć nowe stroje zespołu i rowery, na których kolarze będą ścigali się w tym sezonie.

Wszystkich miłośników kolarstwa zapraszamy w piątkowe popołudnie 10 kwietnia do Jedliny-Zdroju

– mówi Wojciech Pawlak, dyrektor sportowy grupy Domin Sport.

Podczas prezentacji w Hotelu Jedlinka będą obecni wszyscy nasi zawodnicy. Opowiemy o planach na rozpoczynający się sezon, o celach ekipy i pokażemy wszystkim nasze rowery i całe zaplecze drużyny. Atrakcji na pewno nie zabraknie.

Konferencję poprowadzi komentator i dziennikarz sportowy Włodzimierz Rezner, a całą imprezę swoją obecnością uświetnią reprezentanci środowiska kolarskiego: byli zawodnicy, dziennikarze i działacze. Wszystkich ugości Hotel Jedlinka, będący partnerem grupy Domin Sport.

Prezentacja zainauguruje weekend pierwszych wyścigów szosowych w Polsce, bo już dzień później rusza kryterium w Dzierżoniowie, a dalej Ślężański Mnich w Sobótce.

Prezentacja Zawodowej Grupy Kolarskiej Domin Sport
Kiedy? 10 kwietnia 2015, 16:00
Gdzie? Hotel Jedlinka, ul. Zamkowa 2, Jedlina-Zdrój

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: