Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2015: etap 3

Francesco Chicchi (Androni Giocattoli) po finiszu z peletonu wygrał przedostatni odcinek włoskiej imprezy. Liderem pozostał Brytyjczyk Ben Swift (Team Sky).

Drugie miejsce po chaotycznym finiszu wywalczył Manuel Belletti (Southeast), a trzecie Daniele Colli (Vini Fantini-Nippo).

5. miejsce wywalczył mistrz Polski Bartłomiej Matysiak (CCC Sprandi Polkowice).

Ucieczkę na płaskim etapie do Crevalcore sformowali Dylan Girdlestone (Drapac), Carlos Galviz (Androni), Giorgio Cecchinel (Southeast), Johann van Zyl (MTN-Qhubeka), Silvan Dietrich i Giacomo Tomio (Roth-Skoda), Matteo Malucelli (Team Idea), Gian Marco Di Francesco (MgKvis-Vega), Enea Cambianica (Meridiana Kamen), Omar Mendoza (Movistar), Frantisek Sisr (Dukla Praha).

Grupka na płaskim odcinku odpuszczona została jedynie na dwie minuty i mimo rozpaczliwych prób nie dotrwała do końca. Peleton prowadzony przez ekipy Sky i reprezentację Włoch skasował odjazd na 10 kilometrów przed metą i o zwycięstwie zadecydował finisz z peletonu.

Szyki sprinterów pomieszane zostały przez kraksę na ostatnim kilometrze, a na kresce jako pierwszy zameldował się Francesco Chicchi (Androni Giocattoli), wyprzedzając Manuela Bellettiego (Southeast) i Daniele Colliego (Vini Fantini-Nippo).

Dzisiejszy, płaski etap kończył się 10 rundami. W czasie jazdy ustaliliśmy, że to ja będę dziś finiszował, ponieważ Grega Bole nie czuł się najlepiej. W końcówce wyszliśmy całą ekipą na czoło peletonu i mogłem przystąpić do sprintu ze stosunkowo komfortowej pozycji. Grega mnie rozprowadził, ale na końcowych metrach trochę zabrakło, by wskoczyć na podium i po raz trzeci w tym roku byłem piąty

- relacjonował po finiszu Bartłomiej Matysiak.

To był szybki finisz, dla typowych sprinterów, a ja preferuję takie, w których droga lekko wznosi się w górę. Drużyna pojechała dzisiaj bardzo dobrze. Jesteśmy zgrani i każdy zawsze daje z siebie 100 procent

- podsumował mistrz Polski.

Wyniki 3. etapu Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2015 (2.1), Calderara di Reno - Crevalcore (173 km):

1 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   3:33:05
2 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling
3 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini
4 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
5 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
6 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier
7 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda
8 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
9 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team
10 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
11 Cristian Talero (Col) Movistar Team
12 Mamyr Stash (Rus) RusVelo
13 Davide Martinelli (Ita) Reprezentacja Włoch
14 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil
15 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier
16 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice
17 Sebastián Molano (Col) Colombia
18 Ben Swift (GBr) Team Sky
19 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
20 Valerio Agnoli (Ita) Reprezentacja Włoch
21 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling
22 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega
23 Seid Lizde (Ita) Reprezentacja Włoch
24 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia
25 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
26 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia
27 Philip Deignan (Irl) Team Sky
28 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling
29 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo
30 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
31 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
32 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
33 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
34 José Hernández (Col) GM Cycling Team
35 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier
36 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
37 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels
38 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda
39 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water
40 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
41 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
42 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia
43 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda
44 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
45 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
46 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD
47 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil
48 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
49 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
50 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
51 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
52 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water
53 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD
54 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
55 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia
56 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
57 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
58 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team
59 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team
60 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
61 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
62 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
63 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
64 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD
65 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
66 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
67 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
68 Giulio Ciccone (Ita) Reprezentacja Włoch
69 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
70 Riccardo Donato (Ita) Reprezentacja Włoch
71 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
72 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
73 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
74 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky
75 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo
76 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
77 Freddy Montana (Col) Movistar Team
78 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team
79 Domen Novak (Slo) Adria Mobil
80 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
81 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
82 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
83 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia
84 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
85 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
86 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
87 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
88 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
89 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water
90 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda
91 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
92 Valerio Conti (Ita) Italian National Team
93 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice
94 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli
95 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
96 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
97 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
98 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team
99 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha
100 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
101 Gianni Moscon (Ita) Reprezentacja Włoch
102 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda
103 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil
104 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil
105 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
106 Diego Ochoa (Col) Movistar Team
107 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo
108 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
109 Wilson Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team
110 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
111 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD
112 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
113 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
114 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling
115 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega                        01:08
116 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka
117 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
118 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
119 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling
120 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
121 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling
122 Nathan Earle (Aus) Team Sky
123 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                          01:31
124 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling
125 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
126 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels              02:11
127 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water
128 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water
129 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
130 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli                      02:18
131 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD
132 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
133 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
134 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                          03:01
135 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
136 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
137 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water
138 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD
139 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
140 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda                          03:56
141 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli                    04:04
142 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier                       04:06
143 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                  04:07
144 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team
145 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team                     05:45
146 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          06:34
147 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                       06:37
148 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda                            06:39
149 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega                  06:41
150 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier
151 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha                      09:03
DNF Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling
DNF Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD
DNF Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD

Klasyfikacja generalna po 3. etapie:


1 Ben Swift (GBr) Team Sky                                   10:36:08
2 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels             00:41
3 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                 00:54
4 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                         01:15
5 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky                            01:17
6 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                            01:20
7 Valerio Agnoli (Ita) Reprezentacja Włoch                      01:23
8 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli                    01:27
9 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water           01:30
10 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling                01:35
11 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli                     01:45
12 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                           02:02
13 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka                         02:27
14 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                  02:33
15 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                02:36
16 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water        02:37
17 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling                02:48
18 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD                      02:49
19 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega                           03:03
20 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier                          03:13
21 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                03:46
22 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling                     04:12
23 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         04:14
24 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia                      04:32
25 Philip Deignan (Irl) Team Sky                                04:35
26 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini                    05:18
27 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling              06:14
28 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           06:16
29 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       06:56
30 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels      07:02
31 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky                     07:16
32 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                              07:22
33 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice                       08:07
34 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil                              08:31
35 Gianni Moscon (Ita) Reprezentacja Włoch                      08:41
36 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling                08:45
37 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                  08:55
38 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team               08:59
39 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels               10:24
40 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda                          11:05
41 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels         11:50
42 Giulio Ciccone (Ita) Reprezentacja Włoch                     13:10
43 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                     13:26
44 Freddy Montana (Col) Movistar Team                           13:34
45 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier                        14:08
46 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels           14:13
47 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo                                 14:57
48 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda                           15:22
49 Riccardo Donato (Ita) Reprezentacja Włoch                    15:46
50 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                              15:54
51 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia                 16:03
52 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                   16:35
53 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice                 16:51
54 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels          17:09
55 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli                  17:13
56 Davide Martinelli (Ita) Reprezentacja Włoch                  17:16
57 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini                17:25
58 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia                  18:03
59 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini                       18:16
60 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice              18:20
61 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling             18:22
62 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia                       18:27
63 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP              18:55
64 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD                         19:06
65 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega                          19:10
66 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water              19:38
67 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier                        19:54
68 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda                             20:12
69 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini                    20:25
70 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil                            20:31
71 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka               20:32
72 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         20:42
73 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka                           20:58
74 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega                          21:13
75 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda                            21:57
76 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha                        22:13
77 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     22:58
78 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water                23:13
79 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team                         23:16
80 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier                           23:43
81 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice                   23:54
82 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
83 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
84 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling          24:12
85 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini                   24:27
86 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling                24:51
87 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo                             25:02
88 Cristian Talero (Col) Movistar Team                          25:24
89 Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team             25:25
90 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water               25:29
91 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD                    26:11
92 Diego Ochoa (Col) Movistar Team                              26:47
93 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              27:30
94 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                          27:47
95 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels         29:12
96 Nathan Earle (Aus) Team Sky                                  29:23
97 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team                         29:54
98 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil                                30:01
99 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier                            30:08
100 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise   30:41
101 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team                     30:48
102 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF                          32:31
103 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo                                32:33
104 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier                        32:46
105 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo                             32:52
106 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda                          33:36
107 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier                         34:56
108 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                          35:26
109 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team              35:57
110 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team                  36:08
111 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda                            36:16
112 Valerio Conti (Ita) Reprezentacja Włoch                     36:59
113 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha                      37:36
114 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling              37:44
115 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia                  37:47
116 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise          37:53
117 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                       37:56
118 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                           38:41
119 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini                 38:42
120 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo                               38:44
121 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise      38:53
122 José Hernández (Col) GM Cycling Team                        39:03
123 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega                          39:27
124 Mamyr Stash (Rus) RusVelo                                   40:09
125 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli                    40:43
126 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water                 41:27
127 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling                   42:01
128 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice          42:02
129 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega                           42:11
130 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda                          42:26
131 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team                       42:29
132 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water             42:39
133 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team                      42:49
134 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                             43:04
135 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD                   43:49
136 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP               44:21
137 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli                      44:35
138 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                       45:04
139 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                             45:05
140 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega                  45:26
141 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                  45:29
142 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water               45:30
143 Sebastián Molano (Col) Colombia                             45:38
144 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
145 Seid Lizde (Ita) Italian National Team                      45:40
146 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD                   47:11
147 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD                 47:34
148 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                       47:51
149 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil                                 48:09
150 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                 48:10
151 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP         48:50

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: