Brytyjczyk Ben Swift po ataku w końcówce i ucieczce triumfował na mecie drugiego odcinka włoskiego wyścigu i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.
Zawodnik ekipy Sky na kresce wyprzedził dwóch towarzyszy ucieczki – Chorwata Matiję Kvasinę (Team Felbermayr – Simplon Wels) i Włocha Francesco Bongiorno (Bardiani – CSF).
Do ucieczki dnia na etapie naznaczonym pięciokrotną wspinaczką pod Monte Tiffi zabrali się Andrea Piechele (Bardiani CSF), Manuel Belletti (Southeast), Giacomo Berlato (Nippo-Vini-Fantini), Preban Van Hecke (TopSport Vlaanderen-Baloise), Klemen Stimulak (Adria Mobil), Nicola Gaffurini (MgKvis-Vega) i Davide Ballerini (UniEuro-Wilier).
Siódemka zawodników uzyskała dwie i pół minuty przewagi nad prowadzonym przez ekipę CCC Sprandi Polkowice peletonem. Uciekający kolejno zdobywali punkty na górskich premiach, jednak grupka rozpadła się na trzecim podjeździe, a na czoło wysforował się Gaffurini. Włoch wygrał trzecią premię, ale goniący go uciekinierzy zdołali dołączyć na zjeździe i po punkty na przedostatniej wspinaczce zdobył Belletti.
Peleton nie czekał i gdy włoski sprinter dopisywał do swojego konta punkty klasyfikacji górskiej, grupę goniącą mocno przerzedzili kolarze Sky, różnicę przed ostatnim podjazdem zmniejszając do 20 sekund, a 20 kilometrów przed metą kasując odjazd.
Ostatnia wspinaczka okazała się ponad siły lidera imprezy – Davide Rebellina (CCC Sprandi Polkowice). Doświadczonego Włocha od peletonu odczepiły ataki, po których na czele znaleźli się Ben Swift (Team Sky), Francesco Bongiorno (Bardiani CSF) i Matija Kvasina (Team Felbermayr – Simplon Wels).
Gonili Valerio Agnoli (Reprezentacja Włoch), Franco Pellizotti i Simone Stortoni (Androni Giocattoli), Edoardo Zardini (Bardiani CSF), Francesco Gavazzi (Southeast), Carlos Quintero (Colombia) i Louis Mentjes (MTN-Qhubeka), ale na końcowych kilometrach nie byli w stanie zredukować półminutowej różnicy.
Finisz bez trudu wygrał Swift, dzięki wypracowanej przewadze przejmując koszulkę lidera wyścigu.
fot. Team Sky
1 Ben Swift (GBr) Team Sky 4:28:10
2 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels 00:16
3 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF 00:21
4 Valerio Agnoli (Ita) Reprezentacja Włoch 00:57
5 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
6 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling 01:01
7 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water 01:05
8 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky 01:07
9 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
10 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 01:10
11 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF 01:25
12 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli 01:28
13 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water 02:12
14 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
15 Domen Novak (Slo) Adria Mobil 02:14
16 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling
17 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier
18 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
19 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia 02:18
20 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD 02:21
21 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice 02:24
22 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling 03:03
23 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 03:23
24 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia 03:27
25 Philip Deignan (Irl) Team Sky 04:25
26 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini 04:41
27 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 05:22
28 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF 05:39
29 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling 05:43
30 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 05:45
31 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF 06:26
32 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels 06:31
33 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team 07:41
34 Gianni Moscon (Ita) Reprezentacja Włoch 07:42
35 Davide Martinelli (Ita) Reprezentacja Włoch
36 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice
37 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil
38 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels
39 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling 07:57
40 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling 07:58
41 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 09:38
42 Riccardo Donato (Ita) Reprezentacja Włoch 10:03
43 Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD 10:06
44 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda 10:12
45 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels 11:19
46 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda
47 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
48 Freddy Montana (Col) Movistar Team 11:59
49 Giulio Ciccone (Ita) Reprezentacja Włoch 12:11
50 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 13:09
51 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
52 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water 13:13
53 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
54 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo 14:37
55 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier 14:49
56 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia 14:58
57 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil
58 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 15:07
59 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia 15:21
60 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli 16:05
61 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels 16:09
62 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini 16:22
63 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
64 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha 16:49
65 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega 17:11
66 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team 17:14
67 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP 17:28
68 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD 17:39
69 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
70 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia 17:45
71 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier
72 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice 17:51
73 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
74 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda 19:19
75 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda 19:22
76 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
77 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini 19:24
78 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka 20:18
79 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka 20:19
80 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega 20:22
81 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha 22:44
82 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier 22:45
83 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
84 Nathan Earle (Aus) Team Sky
85 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
86 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water 22:48
87 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling 23:41
88 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling
89 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
90 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier
91 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling 23:43
92 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice 23:45
93 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
94 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil
95 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team
96 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
97 Cristian Talero (Col) Movistar Team 23:49
98 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water 23:50
99 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
100 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda
101 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
102 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team
103 Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team
104 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
105 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo 23:58
106 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda
107 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 24:44
108 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD
109 Diego Ochoa (Col) Movistar Team 25:23
110 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia 28:04
111 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD 29:31
112 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 29:50
113 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega 30:20
114 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team 30:26
115 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo 32:13
116 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF 32:47
117 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team 32:50
118 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water 32:51
119 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
120 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega
121 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water
122 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini 32:55
123 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water 32:56
124 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo
125 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 32:58
126 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF 33:01
127 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team 33:02
128 Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling 33:10
129 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
130 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team 34:50
131 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 36:21
132 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli 36:22
133 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda
134 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli 36:24
135 Sebastián Molano (Col) Colombia
136 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
137 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team
138 Mamyr Stash (Rus) RusVelo
139 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
140 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil 36:33
141 Valerio Conti (Ita) Reprezentacja Włoch
142 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP 36:39
143 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD
144 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
145 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia 36:42
146 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka 36:45
147 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling
148 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice 36:49
149 Seid Lizde (Ita) Reprezentacja Włoch 36:50
150 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka 36:59
151 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD 37:02
152 Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD 37:06
153 José Hernández (Col) GM Cycling Team 37:11
DNF Christopher Sutton (Aus) Team Sky
DNF Ian Boswell (USA) Team Sky
DNF Luca Paccioni (Ita) Reprezentacja Włoch
DNF Martin Kohler (Swi) Drapac Professional Cycling
DNF Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
DNF Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
DNF Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
DNF Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
DNF Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
DNF Alexander Serov (Rus) RusVelo
DNF Alexander Evtushenko (Rus) RusVelo
DNF Temesgen Teklehaymanot (Eri) Roth - Skoda
DNF Marko Kump (Slo) Adria Mobil
DNF David Per (Slo) Adria Mobil
DNF Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega
DNF Emiliano Faieta (Ita) Mg.Kvis-Vega
DNF Rino Zampilli (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Logan Loader (USA) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Yukinori Hishinuma (Jpn) Amore & Vita - Selle SMP
DNF Stefano Nardelli (Ita) Unieuro Wilier
DNF Sebastian Stamegna (Ita) GM Cycling Team
DNF Matteo Rotondi (Ita) GM Cycling Team
DNF Andrea Cacciotti (Ita) GM Cycling Team
DNF Endi Sirol (Cro) Meridiana Kamen Team
DNF Filip Cengic (Cro) Meridiana Kamen Team
DNF Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
DNF Simone Campagnaro (Ita) Meridiana Kamen Team
DNF Marvin Angarita (Col) Movistar Team
DNF Juan David Vargas (Col) Movistar Team
DNF Oscar Soliz Vilca (Bol) Movistar Team
DNF Denis Rugovac (Cze) Team Dukla Praha
DNF Roman Furst (Cze) Team Dukla Praha
DNF Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha
DNF Michal Kohout (Cze) Team Dukla Praha
DNF Nicolas Pietrula (Cze) Team Dukla Praha
DNF Jan Kraus (Cze) Team Dukla Praha
DNF Silvio Giorni (Ita) d'Amico Bottecchia
DNF Thomas Capocchi (Ita) d'Amico Bottecchia
DNF Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia
DNF Nicola Poletti (Ita) d'Amico Bottecchia
DNS Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka
1 Ben Swift (GBr) Team Sky 7:03:03
2 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels 00:41
3 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF 00:54
4 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia 01:15
5 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky 01:17
6 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka 01:20
7 Valerio Agnoli (Ita) Reprezentacja Włoch 01:23
8 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli 01:27
9 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water 01:30
10 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling 01:35
11 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli 01:45
12 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF 02:02
13 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka 02:27
14 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice 02:33
15 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia 02:36
16 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water 02:37
17 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling 02:48
18 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD 02:49
19 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega 03:03
20 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier 03:13
21 Domen Novak (Slo) Adria Mobil 03:46
22 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling 04:12
23 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 04:14
24 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia 04:32
25 Philip Deignan (Irl) Team Sky 04:35
26 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini 05:18
27 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling 06:14
28 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF 06:16
29 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 06:56
30 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels 07:02
31 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky 07:16
32 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF 07:22
33 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice 08:07
34 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels 08:13
35 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil 08:31
36 Gianni Moscon (Ita) Reprezentacja Włoch 08:41
37 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling 08:45
38 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team 08:59
39 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling 09:01
40 Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD 10:58
41 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda 11:05
42 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels 11:50
43 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia 12:28
44 Giulio Ciccone (Ita) Reprezentacja Włoch 13:10
45 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli 13:26
46 Freddy Montana (Col) Movistar Team 13:34
47 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier 14:08
48 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels 14:13
49 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo 14:57
50 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda 15:22
51 Riccardo Donato (Ita) Reprezentacja Włoch 15:46
52 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier 15:48
53 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil 15:54
54 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia 16:03
55 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice 16:51
56 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels 17:09
57 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli 17:13
58 Davide Martinelli (Ita) Reprezentacja Włoch 17:16
59 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini 17:25
60 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega 18:02
61 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia 18:03
62 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini 18:16
63 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice 18:20
64 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling 18:22
65 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia 18:27
66 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP 18:55
67 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD 19:06
68 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water 19:38
69 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda 20:12
70 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini 20:25
71 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil 20:31
72 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka 20:32
73 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 20:42
74 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka 20:58
75 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega 21:13
76 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda 21:57
77 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha 22:13
78 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini 23:02
79 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water 23:13
80 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team 23:16
81 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier 23:27
82 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier 23:43
83 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice 23:54
84 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
85 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
86 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling 24:12
87 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini 24:27
88 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling 24:51
89 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo 25:02
90 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team 25:03
91 Cristian Talero (Col) Movistar Team 25:24
92 Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team 25:25
93 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water 25:29
94 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD 26:11
95 Diego Ochoa (Col) Movistar Team 26:47
96 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling 27:30
97 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka 27:47
98 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha 28:33
99 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels 29:12
100 Nathan Earle (Aus) Team Sky 29:23
101 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF 29:30
102 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda 29:37
103 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda 29:40
104 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team 29:54
105 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil 30:01
106 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 30:41
107 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 31:19
108 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team 31:50
109 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo 32:33
110 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier 32:46
111 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo 32:52
112 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia 33:55
113 Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling 34:19
114 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier 34:56
115 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team 36:08
116 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli 36:39
117 Valerio Conti (Ita) Reprezentacja Włoch 36:59
118 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling 37:44
119 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia 37:47
120 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka 37:56
121 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF 38:27
122 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF 38:41
123 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini 38:42
124 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo 38:44
125 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega 38:45
126 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise 38:53
127 José Hernández (Col) GM Cycling Team 39:03
128 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water 39:16
129 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega 39:27
130 Mamyr Stash (Rus) RusVelo 40:09
131 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD 41:31
132 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling 42:01
133 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice 42:02
134 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega 42:11
135 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli 42:17
136 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda 42:26
137 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team 42:29
138 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water 42:39
139 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team 42:49
140 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka 43:04
141 Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD 43:17
142 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 45:05
143 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water 45:30
144 Sebastián Molano (Col) Colombia 45:38
145 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
146 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli 45:39
147 Seid Lizde (Ita) Reprezentacja Włoch 45:40
148 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD 47:11
149 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD 47:34
150 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team 47:51
151 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil 48:09
152 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP 48:10
153 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP 48:50
Jak zmieniły się przygotowania Katarzyny Niewiadomej w roku 2024? Stuyven i Van Aert po operacjach. Wiadomości z czwartku, 28 marca.
Demi Vollering pożegna się z SD Worx-Protime. Zwycięstwa Benoita Cosnefroya i Marianny Vos. Wiadomości i wyniki ze środy, 27 marca.
Matteo Jorgenson po ataku na ostatnich kilometrach wygrał 78. edycję Dwars door Vlaanderen – A travers la Flandre.
Wout van Aert złamał obojczyk i kilka żeber w kraksie na trasie Dwars Door Vlaanderen. Belg nie wystartuje w kolejnych…
Mads Pedersen wie, że może wygrywać z najlepszymi, ale rozumie, że kluczem do pokonania Mathieu van der Poela czy Wouta…
Franck Bonnamour zwolniony z Decathlon AG2R. Wiadomości z wtorku, 26 marca.