Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2015: sukces CCC na etapie 1b

Ekipa CCC Sprandi Polkowice wykręciła najszybszy czas na trasie popołudniowego odcinka Coppi e Bartali – jeździe drużynowej na czas, a nowym liderem został Davide Rebellin.

Drugi wynik na 13-kilometrowej trasie zanotował zespół Sky, a z trzecim czasem sklasyfikowano MTN-Qhubeka.

Drużyny startowały w dwóch osobnych składach. Pierwsza ekipa z Polkowic wystąpiła w zestawieniu Davide Rebellin, Tomasz Kiendyś, Jarosław Marycz i Adrian Kurek, natomiast Team Sky: Swift, Deignan, Siutsou i Boswell.

Wyniki etapu 1b Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2015 (2.1), Gatteo a mare – Gatteo (13,3 km; jazda drużynowa na czas):
  1 CCC Sprandi Polkowice A                                      14:49
    Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice
    Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
    Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
    Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
  2 Team Sky A                                                   14:50
    Philip Deignan (Irl) Team Sky
    Ben Swift (GBr) Team Sky
    Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
    Ian Boswell (USA) Team Sky                                   15:37
  3 MTN - Qhubeka A                                              14:53
    Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
    Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
    Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
    Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka                              15:35
  4 Androni Giocattoli A                                         14:57
    Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
    Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli
    Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli
    Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
  5 Colombia A                                                   14:58
    Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
    Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia
    Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia
    Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
  6 RusVelo A                                                    15:00
    Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
    Alexander Serov (Rus) RusVelo
    Ildar Arslanov (Rus) RusVelo
    Alexander Evtushenko (Rus) RusVelo
  7 Team Trefor - Blue Water A                                   15:05
    Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water
    Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
    Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
    Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water                17:10
  8 Italian National Team A                                      15:06
    Valerio Agnoli (Ita) Italian National Team
    Valerio Conti (Ita) Italian National Team
    Seid Lizde (Ita) Italian National Team                       15:23
    Davide Martinelli (Ita) Italian National Team                16:07
  9 Team Idea 2010 ASD A                                         15:08
    Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD
    Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD
    Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD
    Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD                       15:32
 10 CCC Sprandi Polkowice B                                      15:09
    Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice
    Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
    Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice
    Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice
 11 Drapac Professional Cycling A                                15:11
    Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling
    Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling
    Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
    Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 12 Team Felbermayr Simplon Wels A                               15:11
    Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
    Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
    Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels
    Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels
 13 STH B                                                        15:14
    Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling
    Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling
    Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling
    Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling
 14 Bardiani CSF A                                               15:17
    Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF
    Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF
 15 Nippo - Vini Fantini A                                       15:17
    Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
    Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
    Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
    Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     18:18
 16 MTN - Qhubeka B                                              15:20
    Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka
    Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
    Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                        15:37
    Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              16:37
 17 Team Dukla Praha A                                           15:20
    Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha
    Roman Furst (Cze) Team Dukla Praha
    Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha                       15:45
    Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha                         15:58
    David Per (Slo) Adria Mobil
    Marko Kump (Slo) Adria Mobil
    Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil
 19 Topsport Vlaanderen - Baloise A                              15:31
    Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
    Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
    Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
    Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           16:53
 20 Mg.Kvis-Vega A                                               15:31
    Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega
    Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
    Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
    Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega
 21 Roth - Skoda A                                               15:33
    Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda
    Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda
    Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda                             16:05
    Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda                            17:15
 22 Bardiani CSF B                                               15:36
    Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
    Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
    Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
    Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
 23 Unieuro Wilier B                                             15:38
    Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier
    Stefano Nardelli (Ita) Unieuro Wilier
    Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier
    Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier
 24 Italian National Team B                                      15:39
    Gianni Moscon (Ita) Italian National Team
    Luca Paccioni (Ita) Italian National Team
    Giulio Ciccone (Ita) Italian National Team
    Riccardo Donato (Ita) Italian National Team
 25 Unieuro Wilier A                                             15:39
    Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
    Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier
    Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier
    Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier                          16:47
 26 Team Felbermayr Simplon Wels B                               15:40
    Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
    Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
    Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 27 Nippo - Vini Fantini B                                       15:43
    Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini
    Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
    Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
    Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
 28 RusVelo B                                                    15:44
    Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo
    Mamyr Stash (Rus) RusVelo
    Aleksandr Komin (Rus) RusVelo
    Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo
 29 d'Amico Bottecchia A                                         15:45
    Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia
    Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia
    Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia
    Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia                       17:46
 30 Colombia B                                                   15:47
    Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
    Sebastián Molano (Col) Colombia
    Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
    Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                   15:49
 31 Drapac Professional Cycling B                                15:48
    Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling
    Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling
    Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
    Martin Kohler (Swi) Drapac Professional Cycling
 32 Androni Giocattoli B                                         15:48
    Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
    Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli
    Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli                       15:49
    Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli                    17:14
 33 Southeast Pro Cycling A                                      15:49
    Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling
    Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling
    Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling
    Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling
 34 Topsport Vlaanderen - Baloise B                              15:51
    Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
    Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 35 Meridiana Kamen Team A                                       15:58
    Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team
    Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team
    Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team
    Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                        16:03
 36 Roth - Skoda B                                               16:00
    Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda
    Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda
    Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda                           16:02
    Temesgen Teklehaymanot (Eri) Roth - Skoda                    18:23
    Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team
    Andrea Cacciotti (Ita) GM Cycling Team
    Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team
 38 Movistar Team A                                              16:04
    Diego Ochoa (Col) Movistar Team
    Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team
    Oscar Soliz Vilca (Bol) Movistar Team
    Marvin Angarita (Col) Movistar Team                          16:26
 39 Team Dukla Praha B                                           16:05
    Michal Kohout (Cze) Team Dukla Praha
    Denis Rugovac (Cze) Team Dukla Praha
    Nicolas Pietrula (Cze) Team Dukla Praha
    Jan Kraus (Cze) Team Dukla Praha                             17:54
 40 Team Idea 2010 ASD B                                         16:07
    Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD
    Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD
    Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD
    Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD                    16:36
 41 Amore & Vita - Selle SMP A                                   16:07
    Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
    Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
    Rino Zampilli (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
    Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 42 Adria Mobil B                                                16:12
    Jon Bozic (Slo) Adria Mobil
    Domen Novak (Slo) Adria Mobil
    Josip Rumac (Cro) Adria Mobil
    Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
 43 d'Amico Bottecchia B                                         16:14
    Silvio Giorni (Ita) d'Amico Bottecchia
    Thomas Capocchi (Ita) d'Amico Bottecchia
    Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia
    Nicola Poletti (Ita) d'Amico Bottecchia                      18:17
 44 Movistar Team B                                              16:15
    Cristian Talero (Col) Movistar Team
    Freddy Montana (Col) Movistar Team
    Juan David Vargas (Col) Movistar Team
    Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team
 45 Team Trefor - Blue Water B                                   16:21
    Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water
    Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water
    Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water
    Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water
 46 Mg.Kvis-Vega B                                               16:27
    Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega
    Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega
    Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega                           16:32
    Emiliano Faieta (Ita) Mg.Kvis-Vega                           17:53
 47 GM Cycling Team B                                            16:32
    José Hernández (Col) GM Cycling Team
    Matteo Rotondi (Ita) GM Cycling Team
    Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team
    Sebastian Stamegna (Ita) GM Cycling Team                     17:14
 48 Team Sky B                                                   16:34
    Nathan Earle (Aus) Team Sky
    Christopher Sutton (Aus) Team Sky
    Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky
 49 Meridiana Kamen Team B                                       16:45
    Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team
    Simone Campagnaro (Ita) Meridiana Kamen Team
    Endi Sirol (Cro) Meridiana Kamen Team
    Filip Cengic (Cro) Meridiana Kamen Team
 50 Amore & Vita - Selle SMP B                                   16:47
    Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP
    Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
    Logan Loader (USA) Amore & Vita - Selle SMP
    Yukinori Hishinuma (Jpn) Amore & Vita - Selle SMP
NA  Floris De Tier (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
NA  Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
Klasyfikacja generalna po etapie 1b:
  1 Davide Rebellin (Ita) CCC Sprandi Polkowice                2:35:02
  2 Tomasz Kiendyś (Pol) CCC Sprandi Polkowice
  3 Jarosław Marycz (Pol) CCC Sprandi Polkowice
  4 Adrian Kurek (Pol) CCC Sprandi Polkowice
  5 Ben Swift (GBr) Team Sky                                     00:01
  6 Philip Deignan (Irl) Team Sky
  7 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
  8 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                           00:04
  9 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 10 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
 11 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                     00:08
 12 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli
 13 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 14 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli
 15 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                00:09
 16 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 17 Brayan Stiven Ramirez Chacon (Col) Colombia
 18 Ildar Arslanov (Rus) RusVelo                                 00:11
 19 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
 20 Grega Bole (Slo) CCC Sprandi Polkowice                       00:16
 21 Asbjorn Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
 22 Soren Kragh Andersen (Den) Team Trefor - Blue Water
 23 Michael Olsson (Swe) Team Trefor - Blue Water
 24 Valerio Agnoli (Ita) Italian National Team                   00:17
 25 Valerio Conti (Ita) Italian National Team
 26 Francesco Reda (Ita) Team Idea 2010 ASD                      00:19
 27 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Sprandi Polkowice              00:20
 28 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Sprandi Polkowice
 29 Matija Kvasina (Cro) Team Felbermayr Simplon Wels            00:22
 30 Samuel Spokes (Aus) Drapac Professional Cycling
 31 Felix Grossschartner (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 32 Lachlan Norris (Aus) Drapac Professional Cycling
 33 Dylan Girdlestone (RSA) Drapac Professional Cycling
 34 Jure Golcer (Slo) Team Felbermayr Simplon Wels
 35 Gregor Muhlberger (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 36 Francesco Gavazzi (Ita) Southeast Pro Cycling                00:25
 37 Yonattah Monsalve (Ven) Southeast Pro Cycling
 38 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF                           00:28
 39 Damiano Cunego (Ita) Nippo - Vini Fantini
 40 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
 41 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
 42 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 43 Iuri Filosi (Ita) Nippo - Vini Fantini
 44 Johann Van Zyl (RSA) MTN - Qhubeka                           00:31
 45 Giorgio Cecchinel (Ita) Southeast Pro Cycling                00:39
 46 Primoz Roglic (Slo) Adria Mobil                              00:40
 47 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         00:42
 48 Nicola Gaffurini (Ita) Mg.Kvis-Vega
 49 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
 50 Antonio Santoro (Ita) Mg.Kvis-Vega
 51 Michele Gazzarra (Ita) Mg.Kvis-Vega
 52 Davide Vigano (Ita) Team Idea 2010 ASD                       00:43
 53 Andrea Pasqualon (Ita) Roth - Skoda                          00:44
 54 Nico Brüngger (Swi) Roth - Skoda
 55 Jaco Venter (RSA) MTN - Qhubeka                              00:46
 56 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF                              00:47
 57 Ian Boswell (USA) Team Sky                                   00:48
 58 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka
 59 Marco Tecchio (Ita) Unieuro Wilier                           00:49
 60 Stefano Nardelli (Ita) Unieuro Wilier
 61 Davide Ballerini (Ita) Unieuro Wilier                        00:50
 62 Luca Paccioni (Ita) Italian National Team
 63 Gianni Moscon (Ita) Italian National Team
 64 Simone Petilli (Ita) Unieuro Wilier
 65 Giovanni Carboni (Ita) Unieuro Wilier
 66 Giulio Ciccone (Ita) Italian National Team
 67 Matthias Krizek (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels           00:51
 68 Stephan Rabitsch (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels
 69 Manuel Belletti (Ita) Southeast Pro Cycling                  00:54
 70 Antonio Nibali (Ita) Nippo - Vini Fantini
 71 Alessandro Bisolti (Ita) Nippo - Vini Fantini
 72 Roman Kustadinchev (Rus) RusVelo                             00:55
 73 Paolo Ciavatta (Ita) d'Amico Bottecchia                      00:56
 74 Giorgio Bocchiola (Ita) d'Amico Bottecchia
 75 Antonino Parrinello (Ita) d'Amico Bottecchia
 76 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli                  00:59
 77 Timothy Roe (Aus) Drapac Professional Cycling
 78 Simone Ponzi (Ita) Southeast Pro Cycling                     01:00
 79 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
 80 Andrea Fedi (Ita) Southeast Pro Cycling
 81 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       01:02
 82 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team               01:09
 83 Bruno Maltar (Cro) Meridiana Kamen Team
 84 Enea Cambianica (Swi) Meridiana Kamen Team
 85 Omar Alber Mendoza Cardona (Col) Movistar Team               01:15
 86 Oscar Soliz Vilca (Bol) Movistar Team
 87 Diego Ochoa (Col) Movistar Team
 88 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea 2010 ASD                    01:18
 89 Marco Zamparella (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
 90 Marco Tizza (Ita) Team Idea 2010 ASD
 91 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                01:23
 92 Cristian Talero (Col) Movistar Team                          01:26
 93 Freddy Montana (Col) Movistar Team
 94 Wilson Fernand Cepeda Cuervo (Col) Movistar Team
 95 Patrick Clausen (Den) Team Trefor - Blue Water               01:30
 96 José Hernández (Col) GM Cycling Team                         01:43
 97 Sergio Luis Henao Montoya (Col) Team Sky                     01:45
 98 Juan David Vargas (Col) Movistar Team                        01:56
 99 Andrea Vaccher (Ita) Roth - Skoda                            02:26
100 Adriano Brogi (Ita) d'Amico Bottecchia                       02:57
101 Roman Furst (Cze) Team Dukla Praha                           03:12
102 Daniele Colli (Ita) Nippo - Vini Fantini                     03:29
103 Temesgen Teklehaymanot (Eri) Roth - Skoda                    03:34
104 Mamyr Stash (Rus) RusVelo                                    03:36
105 Brenton Jones (Aus) Drapac Professional Cycling              03:40
106 Roland Thalmann (Swi) Roth - Skoda                           03:54
107 Mateo Frankovic (Cro) Meridiana Kamen Team                   04:37
108 Filip Cengic (Cro) Meridiana Kamen Team                      04:42
109 Peter Koning (Ned) Drapac Professional Cycling               04:44
110 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                          04:53
111 Alexander Evtushenko (Rus) RusVelo                           04:55
112 Alexander Serov (Rus) RusVelo
113 Christian Delle Stelle (Ita) CCC Sprandi Polkowice           05:04
114 Liam Bertazzo (Ita) Southeast Pro Cycling                    05:07
115 Daniel Biedermann (Aut) Team Felbermayr Simplon Wels         05:13
116 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha                        05:15
117 Pier Paolo De Negri (Ita) Nippo - Vini Fantini               05:16
118 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil                            05:24
119 Marko Kump (Slo) Adria Mobil
120 Gian Marco Di Francesco (Ita) Mg.Kvis-Vega                   05:26
121 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
122 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF                        05:31
123 Andrea Piechele (Ita) Bardiani CSF
124 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
125 Silvan Dietrich (Swi) Roth - Skoda                           05:33
126 Lorenzo Rota (Ita) Unieuro Wilier
127 Riccardo Donato (Ita) Italian National Team                  05:34
128 Giacomo Tomio (Ita) Roth - Skoda                             05:38
129 Manabu Ishibashi (Jpn) Nippo - Vini Fantini
130 Aleksandr Komin (Rus) RusVelo                                05:39
131 Vojtech Hacecky (Cze) Team Dukla Praha                       05:40
132 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                           05:42
133 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli                       05:44
134 Jef Van Meirhaeghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       05:46
135 Filippo Fortin (Ita) GM Cycling Team                         05:53
136 Marco D'urbano (Ita) GM Cycling Team                         05:55
137 Alessio Bottura (Ita) Roth - Skoda
138 Andrea Cacciotti (Ita) GM Cycling Team
139 Moreno Giampaolo (Ita) Mg.Kvis-Vega                          06:00
140 Nicolas Pietrula (Cze) Team Dukla Praha
141 Luca Capelli (Ita) Team Idea 2010 ASD                        06:02
142 Josip Rumac (Cro) Adria Mobil                                06:07
143 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil
144 Thomas Capocchi (Ita) d'Amico Bottecchia                     06:09
145 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                              06:10
146 Sebastian Lander (Den) Team Trefor - Blue Water              06:16
147 Daniel Foder (Den) Team Trefor - Blue Water
148 Marvin Angarita (Col) Movistar Team                          06:21
149 Matteo Rotondi (Ita) GM Cycling Team                         06:25
150 Otto Vergaerde (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           06:26
151 Raffaele Radice (Ita) Mg.Kvis-Vega                           06:27
152 Nathan Earle (Aus) Team Sky                                  06:29
153 Simone Campagnaro (Ita) Meridiana Kamen Team                 06:40
154 Yukinori Hishinuma (Jpn) Amore & Vita - Selle SMP            06:42
155 Jan Kraus (Cze) Team Dukla Praha                             07:49
156 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia                   08:16
157 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              08:35
158 Seid Lizde (Ita) Italian National Team                       08:41
159 David Per (Slo) Adria Mobil                                  08:47
160 Rino Gasparrini (Ita) Unieuro Wilier                         08:56
161 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo                              09:02
162 Sebastián Molano (Col) Colombia                              09:05
163 Carlos Mario Ramirez Botero (Col) Colombia
164 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli                   09:06
165 Daniele Cavasin (Ita) GM Cycling Team                        09:18
166 Davide Martinelli (Ita) Italian National Team                09:25
167 Rino Zampilli (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
168 Silvio Giorni (Ita) d'Amico Bottecchia                       09:32
169 Thomas Nybo Riis (Den) Team Trefor - Blue Water              09:39
170 Antonio Di Sante (Ita) GM Cycling Team                       09:50
171 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea 2010 ASD                  10:23
172 Maurizio Damiano (Ita) Team Idea 2010 ASD
173 Sebastian Stamegna (Ita) GM Cycling Team                     10:32
174 Malcom Rudolph (Aus) Drapac Professional Cycling             11:03
175 Martin Kohler (Swi) Drapac Professional Cycling
176 Samuele Conti (Ita) Southeast Pro Cycling                    11:04
177 Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha                         11:13
178 Uros Repse (Slo) Meridiana Kamen Team                        11:18
179 Denis Rugovac (Cze) Team Dukla Praha                         11:20
180 Michal Kohout (Cze) Team Dukla Praha
181 Paolo Lunardon (Ita) Amore & Vita - Selle SMP                11:22
182 Eugenio Bani (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
183 Jon Bozic (Slo) Adria Mobil                                  11:27
184 Iltjan Nika (Alb) d'Amico Bottecchia                         11:29
185 Luca Muffolini (Ita) Mg.Kvis-Vega                            11:42
186 Christopher Sutton (Aus) Team Sky                            11:49
187 Matteo Malucelli (Ita) Team Idea 2010 ASD                    11:51
188 Endi Sirol (Cro) Meridiana Kamen Team                        12:00
189 Rostyslav Zhukovskyi (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP          12:02
190 Logan Loder (USA) Amore & Vita - Selle SMP                   12:02
191 Fabio Chinello (Ita) Unieuro Wilier
192 Mattia Gavazzi (Ita) Amore & Vita - Selle SMP
193 Alex Rasmussen (Den) Team Trefor - Blue Water                12:25
194 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli                    12:29
195 Emiliano Faieta (Ita) Mg.Kvis-Vega                           13:08
196 Nicola Poletti (Ita) d'Amico Bottecchia                      13:32

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: