Mistrzostwa świata - była kiszka, nawet kicha

Cześć wszystkim! Dawno mnie tutaj nie było, ale troszkę zajęta byłam. Teraz biorę się do pisania!

Przygotowania do MŚ na torze, później już same mistrzostwa, odpoczynek od tego całego bałaganu i powrót na rower, a teraz obecnie jestem we Włoszech. Uff, ale od początku.

Tak... wspomniane mistrzostwa świata. Co tutaj dużo, mówić była kiszka, nawet kicha. Dyspozycja yyy... raczej nie najlepsza, ale przede wszystkim plecy. Ciągle te cholerne plecy. Grrr, cóż, trzeba z tym walczyć, pracować i nauczyć się z tym żyć.

Nie powiem, po Paryżu przeszłam "malutkie załamanie". Cała motywacja i chęci gdzieś uciekły. Potrzebowałam odpoczynku, moja głowa szczególnie. Jestem szczęściarą, mam wokół siebie cudownych ludzi, którzy są przy mnie i pomogli mi się pozbierać! Było, minęło. Świat się nie zawalił, po prostu dałam szanse innym 🙂

Wróciłam na rower, od kilku dni trenuję. Obecnie jestem we Włoszech, gdzie pracuję nad obudową wytrzymałości. A że okolice są piękne, aż przyjemnie wsiadać na rower! No, może nie jest to do końca "słoneczna Italia" - słonko gdzieś zaginęło niestety! A może nadal trwa zaćmienie?

Do usłyszenia niebawem!

fot. Boels Dolmans / Wouter Roosenboom / Irmo Keizer

Katarzyna Pawłowska

Recent Posts

Movistar także zatroszczy się o klimat

Ekipa Movistar poinformowała, że jest w trakcie wdrażania planu przejścia na odnawialne źródła energii i zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

5 lipca 2020, 18:31

Kalendarz Przełajowego Pucharu Świata 2020/2021

Jedenaście odsłon, pięć krajów. Przełajowy Puchar Świata ma nowy kalendarz, zmodyfikowany w obliczu ograniczeń w organizacji masowych w dobie pandemii.

5 lipca 2020, 14:24

Czarna sobota

Tragicznie zakończył się pierwszy po koronawirusowej przerwie wyścig w Belgii. Na trasie zmarł jeden z uczestników Niels De Vriendt.

4 lipca 2020, 21:40

Mistrzostwa USA i Wielkiej Brytanii odwołane

Organizacje zarządzające kolarskimi imprezami w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii poinformowały o odwołaniu większości imprez mistrzowskich zaplanowanych na sezon 2020.…

4 lipca 2020, 14:49

Rowerem na samolot. Carapaz planuje nietypową podróż do Europy

Richard Carapaz i Jhonatan Narváez nie przeładują walizek. Nie chodzi tym razem o regulacje linii lotniczych, a o drogę, jaką…

4 lipca 2020, 11:06

Nairo Quintana potrącony przez samochód

Nairo Quintana został potrącony przez samochód podczas treningu, poinformowała ekipa Arkea-Samsic. Lider francuskiego zespołu z kolizji wyszedł bez poważniejszych obrażeń.

4 lipca 2020, 08:05