Mistrzostwa świata - była kiszka, nawet kicha

Cześć wszystkim! Dawno mnie tutaj nie było, ale troszkę zajęta byłam. Teraz biorę się do pisania!

Przygotowania do MŚ na torze, później już same mistrzostwa, odpoczynek od tego całego bałaganu i powrót na rower, a teraz obecnie jestem we Włoszech. Uff, ale od początku.

Tak... wspomniane mistrzostwa świata. Co tutaj dużo, mówić była kiszka, nawet kicha. Dyspozycja yyy... raczej nie najlepsza, ale przede wszystkim plecy. Ciągle te cholerne plecy. Grrr, cóż, trzeba z tym walczyć, pracować i nauczyć się z tym żyć.

Nie powiem, po Paryżu przeszłam "malutkie załamanie". Cała motywacja i chęci gdzieś uciekły. Potrzebowałam odpoczynku, moja głowa szczególnie. Jestem szczęściarą, mam wokół siebie cudownych ludzi, którzy są przy mnie i pomogli mi się pozbierać! Było, minęło. Świat się nie zawalił, po prostu dałam szanse innym 🙂

Wróciłam na rower, od kilku dni trenuję. Obecnie jestem we Włoszech, gdzie pracuję nad obudową wytrzymałości. A że okolice są piękne, aż przyjemnie wsiadać na rower! No, może nie jest to do końca "słoneczna Italia" - słonko gdzieś zaginęło niestety! A może nadal trwa zaćmienie?

Do usłyszenia niebawem!

fot. Boels Dolmans / Wouter Roosenboom / Irmo Keizer

Katarzyna Pawłowska

Share
Opublikowane przez
Katarzyna Pawłowska

Recent Posts

Rutkiewicz i Kurek w zespole Dariusza Banaszka

Marek Rutkiewicz i Adrian Kurek od nowego sezonu reprezentować będą barwy drużyny tworzonej przez Dariusza Banaszka. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:25

Lars Bak dyrektorem sportowym w NTT Pro Cycling

Lars Bak został dyrektorem sportowym ekipy NTT Pro Cycling. 39-letni Duńczyk w tym roku zakończył profesjonalną karierę. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:21

Długa przerwa Mathiasa Norsgaarda

Mathias Norsgaard dwa tygodnie temu spełnił jedno ze swych marzeń, podpisując kontrakt z grupą Movistar, dziś plany debiutu na poziomie…

7 grudnia 2019, 16:29

Mistrzostwa Polski 2020 w Dusznikach-Zdroju

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w roku 2020 odbędą się w Dusznikach-Zdroju, w województwie dolnośląskim. (więcej…)

7 grudnia 2019, 15:14

Canyon-SRAM kompletuje skład na sezon 2020

Katarzyna Niewiadoma w sezonie 2020 ponownie będzie jedną z liderek niemieckiego zespołu Canyon-SRAM. (więcej…)

7 grudnia 2019, 14:28

Torowy Puchar Świata 2019/2020 #4. Pikulik i Płosaj 2. w madisonie

Daria Pikulik i Nikol Płosaj zajęły drugie miejsce w madisonie kobiet podczas czwartej odsłony Pucharu Świata w kolarstwie torowym. (więcej…)

7 grudnia 2019, 09:04