Bartłomiej Wawak najlepszym orlikiem Copa Catalana 2015

Kolarz Kross Racing Team na podium U23, mistrz Polski Marek Konwa trzeci w wyścigu elity.

Bartłomiej Wawak (Kross Racing Team) wygrał wyścig Copa Catalana młodzieżowców, rozgrywany na zboczach Montjuic w Barcelonie. 21-latek na trasie imprezy drugiej kategorii kalendarza MTB zameldował się na trzecim miejscu w kategorii open i tym samym triumfował w gronie młodzieżowców.

Za Polakiem na podium uplasowali się Belg Kevin Panhuyzen i Roberto Bou (Tomas Belles Cannondale).

Zmagania elity wygrał Hiszpan Carlos Coloma (Rocks & Co Pro Team), wyprzedzając Davida Valero (Olympia Factory Racing i  czwartego w open mistrza Polski Marka Konwę (64sto Leszno MTB Team).

19. miejsce zajął Kornel Osicki (Kross Racing Team).

wawak2015-04

Wyniki Copa Catalana 2015 (C2), Banyoles (5 x 6 km, 30 km) – wyścig cross country elity mężczyzn: