Tirreno-Adriatico 2015: etap 7

Nairo Quintana (Movistar) został triumfatorem 50. Tirreno-Adriatico. Ostatni etap, jazdę indywidualną, wygrał Fabian Cancellara (Trek).

34-letni Szwajcar na płaskim odcinku o długości 10 kilometrów pokonał o 4 sekundy Adriano Maloriego (Movistar) oraz o 5 sekund więcej Vasila Kiryienke (Team Sky).

Quintana zanotował dopiero 55. wynik, ale do etapu przystąpił z bezpiecznym zapasem 39 sekund.

Ponownie udanie w walce z czasem wypadł Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo), który zajął 5. miejsce. Przemysław Niemiec (Lampre-Merida) stracił natomiast 55 sekund, co nie wystarczyło do awansu do najlepszej dziesiątki wyścigu.

fot. ANSA/CLAUDIO PERI

Wyniki 7. etapu Tirreno-Adriatico 2015 (WT), San Benedetto del Tronto (10 km, jazda indywidualna na czas):
  1 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing                  11:23
  2 Adriano Malori (Ita) Movistar Team                           00:04
  3 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                               00:09
  4 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team             00:12
  5 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff-Saxo                             00:16
  6 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge
  7 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Garmin                 00:17
  8 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka                         00:23
  9 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team                00:25
 10 Edvald Boasson Hagen (Nor) MTN - Qhubeka                     00:26
 11 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                      00:27
 12 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing
 13 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo                   00:30
 14 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
 15 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky                           00:31
 16 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo
 17 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                        00:32
 18 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing
 19 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr                                   00:33
 20 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team
 21 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                         00:34
 22 Bauke Mollema (Ned) Trek Factory Racing
 23 Leopold Konig (Cze) Team Sky                                 00:36
 24 Moreno Moser (Ita) Cannondale-Garmin                         00:37
 25 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                  00:38
 26 Rigoberto Uran Uran (Col) Etixx - Quick-Step
 27 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                        00:40
 28 Aleksei Tcatevich (Rus) Team Katusha
 29 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 30 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                           00:42
 31 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ.fr
 32 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge                         00:43
 33 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin
 34 Steve Morabito (Swi) FDJ.fr                                  00:45
 35 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr
 36 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ.fr                              00:48
 37 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) Bora-Argon 18
 38 Rick Flens (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 39 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 40 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                         00:49
 41 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team
 42 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal
 43 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing                  00:50
 44 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 45 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                       00:51
 46 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 47 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo
 48 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
 49 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha                   00:52
 50 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
 51 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                       00:53
 52 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin
 53 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida                 00:54
 54 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
 55 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team           00:55
 56 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida
 57 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing                    00:56
 58 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 59 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                          00:57
 60 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin
 61 Mathew Hayman (Aus) Orica GreenEdge                          00:58
 62 Ivan Basso (Ita) Tinkoff-Saxo                                01:00
 63 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 64 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 65 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge
 66 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling                      01:01
 67 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale                     01:02
 68 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin
 69 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18
 70 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        01:03
 71 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team                       01:04
 72 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
 73 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Lampre-Merida                 01:07
 74 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step
 75 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                      01:08
 76 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
 77 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 78 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                           01:09
 79 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha                  01:12
 80 Ramirez Chacon Brayan Stiven (Col) Colombia
 81 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Alpecin
 82 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            01:14
 83 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka
 84 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                     01:15
 85 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Alpecin
 86 Matthew Harley Goss (Aus) MTN - Qhubeka                      01:16
 87 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar                           01:17
 88 Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin
 89 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida                             01:18
 90 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar                          01:19
 91 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 92 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo                            01:20
 93 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                       01:21
 94 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale         01:22
 95 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                            01:23
 96 Cristiano Salerno (Ita) Bora-Argon 18                        01:24
 97 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
 98 Alex Cano Ardila (Col) Colombia
 99 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team                      01:25
100 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       01:26
101 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                  01:27
102 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
103 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
104 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team
105 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing
106 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18                         01:28
107 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia
108 Luca Paolini (Ita) Team Katusha                              01:31
109 Daniel Martin (Irl) Cannondale-Garmin
110 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin                      01:32
111 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal                              01:33
112 Laurens Ten Dam (Ned) Team LottoNL-Jumbo
113 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                01:34
113 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
115 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                         01:35
116 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge                       01:36
117 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF
118 Kevin De Weert (Bel) Team LottoNL-Jumbo                      01:37
119 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                   01:38
120 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar                      01:40
121 Luka Pibernik (Slo) Lampre-Merida                            01:41
122 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team           01:43
123 Zakkari Dempster (Aus) Bora-Argon 18                         01:45
124 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        01:46
125 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo                       01:47
126 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                          01:53
127 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
128 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Soudal                          01:55
129 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18                              01:58
130 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
131 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF                          02:02
132 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                           02:05
133 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             02:13
134 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               02:14
135 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka                             02:15
136 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) Colombia               02:19
137 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL-Jumbo                       02:21
138 Peter Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               02:59
DNS Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge
DNS Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha

Klasyfikacja końcowa

  1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team        25:11:16
  2 Bauke Mollema (Ned) Trek Factory Racing                      00:18
  3 Rigoberto Uran Uran (Col) Etixx - Quick-Step                 00:31
  4 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr                                   00:35
  5 Alberto Contador Velasco (Spa) Tinkoff-Saxo                  00:39
  6 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka                         00:40
  7 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                  00:56
  8 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale                    00:59
  9 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge                             01:09
 10 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo                           01:11
 11 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal                     01:16
 12 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida                       01:23
 13 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha                  01:24
 14 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team                         01:26
 15 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team             01:29
 16 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                        02:00
 17 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                          02:02
 18 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky                           02:24
 19 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
 20 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step                  03:02
 21 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal                            03:11
 22 Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Lampre-Merida                 03:16
 23 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                       03:47
 24 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge                       04:03
 25 Daniel Martin (Irl) Cannondale-Garmin                        04:34
 26 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team                        04:37
 27 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin                       06:39
 28 Alex Cano Ardila (Col) Colombia                              07:42
 29 Leopold Konig (Cze) Team Sky                                 08:49
 30 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                     09:52
 31 Steve Morabito (Swi) FDJ.fr                                  10:27
 32 Edvald Boasson Hagen (Nor) MTN - Qhubeka                     10:35
 33 José Joao Pimenta Costa Mendes (Por) Bora-Argon 18           10:40
 34 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                      10:52
 35 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar                           10:55
 36 Cristiano Salerno (Ita) Bora-Argon 18                        12:41
 37 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                       13:37
 38 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling                      14:21
 39 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                           15:26
 40 Ivan Basso (Ita) Tinkoff-Saxo                                18:13
 41 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                      18:36
 42 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          19:50
 43 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
 44 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team                     20:22
 45 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team                       20:43
 46 Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team                21:19
 47 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr                                      21:50
 48 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                      22:02
 49 Julian David Arredondo Moreno (Col) Trek Factory Racing      22:43
 50 Peter Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               22:45
 51 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Lampre-Merida                 23:01
 52 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing                  23:22
 53 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step                      23:32
 54 Aleksei Tcatevich (Rus) Team Katusha                         23:33
 55 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale                     24:18
 56 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                               25:00
 57 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Garmin                 25:48
 58 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                          25:49
 59 Ramirez Chacon Brayan Stiven (Col) Colombia                  26:01
 60 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                   26:40
 61 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka              26:55
 62 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ.fr                               27:25
 63 Moreno Moser (Ita) Cannondale-Garmin                         27:51
 64 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                        28:05
 65 Adriano Malori (Ita) Movistar Team                           28:20
 66 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka                            29:31
 67 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida                             29:40
 68 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar                          29:46
 69 Walter Fernando Pedraza Morales (Col) Colombia               30:14
 70 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo                      30:17
 71 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin                        30:20
 72 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18                           31:23
 73 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge                         31:39
 74 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                          32:26
 75 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                        32:59
 76 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                        33:05
 77 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF                           33:22
 78 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team                      33:24
 79 Kevin De Weert (Bel) Team LottoNL-Jumbo                      33:33
 80 Laurens Ten Dam (Ned) Team LottoNL-Jumbo                     33:58
 81 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF                          34:20
 82 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal                           34:25
 83 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing                     34:35
 84 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar                         35:03
 85 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             35:16
 86 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                          35:44
 87 Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin                      35:59
 88 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team                       36:38
 89 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                   37:13
 90 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                            37:59
 91 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ.fr                              39:35
 92 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing                  40:26
 93 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing                    40:57
 94 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                           41:25
 95 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Soudal                          41:34
 96 Luka Pibernik (Slo) Lampre-Merida                            41:37
 97 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff-Saxo                             42:09
 98 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin                           42:22
 99 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin                      43:17
100 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing             43:23
101 Rick Flens (Ned) Team LottoNL-Jumbo                          43:31
102 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                  43:32
103 Matthew Harley Goss (Aus) MTN - Qhubeka                      44:18
104 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo                   44:19
105 Luca Paolini (Ita) Team Katusha                              44:22
106 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal                              44:29
107 Maximiliano Ariel Richeze (Arg) Lampre-Merida                44:57
108 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                       45:15
109 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                              45:35
110 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge                        46:54
111 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team                       47:14
112 Fabio Andres Duarte Arevalo (Col) Colombia                   47:26
113 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar                      47:28
114 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                           48:22
115 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing                      49:00
116 Carlos Alberto Betancur Gomez (Col) AG2R La Mondiale         49:19
117 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar                           49:29
118 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha                          50:03
119 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                         50:36
120 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        51:29
121 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18                              54:07
122 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo                            54:52
123 Zakkari Dempster (Aus) Bora-Argon 18                         55:05
124 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo                       55:39
125 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka                             56:04
126 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Alpecin                      56:19
127 Mathew Hayman (Aus) Orica GreenEdge                          56:23
128 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin                      56:42
129 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18                         56:43
130 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL-Jumbo                       57:06
131 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Alpecin                         57:56
132 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             58:25
133 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                      01:01:13
134 Tony Hurel (Fra) Team Europcar                            01:01:49
135 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                          01:02:17
136 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                            01:13:21
137 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                         01:18:30
138 Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team        01:19:15

Klasyfikacja punktowa

  1 Peter Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                                  32 pkt
  2 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                             20
  3 Rigoberto Uran Uran (Col) Etixx - Quick-Step                    19
  4 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                         18
  5 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha                     16
  6 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team              15
  7 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                     14
  8 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge                       12
  9 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18                                 11
 10 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                          10

Klasyfikacja górska

  1 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                           21 pkt
  2 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                               18
  3 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team              15
  4 Mathew Hayman (Aus) Orica GreenEdge                             15
  5 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale                         13
  6 Bauke Mollema (Ned) Trek Factory Racing                         10
  7 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge                            10
  8 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                           9
  9 Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Team Katusha                      7
 10 Wouter Poels (Ned) Team Sky                                      5

Klasyfikacja młodzieżowa

  1 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team        24:58:58
  2 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr                                   00:57
  3 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge                             01:04
  4 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin                       06:41
  5 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                           15:12
  6 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                      18:23
  7 Peter Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               20:41
  8 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Lampre-Merida                 22:49
  9 Ramirez Chacon Brayan Stiven (Col) Colombia                  25:44
 10 Moreno Moser (Ita) Cannondale-Garmin                         28:09

Klasyfikacja drużynowa

  1 TEAM KATUSHA (Rus)                                        75:02:02
  2 TEAM SKY (GBr)                                               00:37
  3 MOVISTAR TEAM (Spa)                                          00:43
  4 TINKOFF - SAXO (Rus)                                         06:11
  5 AG2R LA MONDIALE (Fra)                                       06:41
  6 MTN - QHUBEKA (RSA)                                          10:26
  7 ASTANA PRO TEAM (Kaz)                                        13:49
  8 LOTTO SOUDAL (Bel)                                           17:29
  9 BMC RACING TEAM (USA)                                        17:40
 10 LAMPRE - MERIDA (Ita)                                        19:57
 11 ETIXX - QUICK STEP (Bel)                                     20:01
 12 FDJ (Fra)                                                    20:11
 13 BORA-ARGON 18 (Ger)                                          27:26
 14 ORICA GREENEDGE (Aus)                                        28:54
 15 TEAM CANNONDALE - GARMIN (USA)                               29:02
 16 COLOMBIA (Col)                                               33:22
 17 TEAM EUROPCAR (Fra)                                          35:08
 18 TREK FACTORY RACING (USA)                                    37:58
 19 TEAM LOTTO NL - JUMBO (Ned)                               01:18:24
 20 TEAM GIANT - ALPECIN (Ger)                                01:32:27
 21 BARDIANI CSF (Ita)                                        01:47:41

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: