Tirreno-Adriatico 2015: etap 3

Greg Van Avermaet z grupy BMC Racing, po finiszu na rundach w Arezzo, wygrał trzeci odcinek Tirreno–Adriatico i objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Za Belgiem drugie miejsce wywalczył Peter Sagan (Tinkof-Saxo), a trzecie Zdenek Stybar (Etixx-Quick Step).

W ucieczce dnia znaleźli się Nicola Boem (Bardiani), Danilo Wyss (BMC Racing), Carlos Quintero (Colombia), Chad Haga (Giant) i Rick Flens (LottoNL), których przewaga za 40 kilometrem sięgnęła 14:20. Choć do mety było jeszcze daleko peleton musiał już podjąć konkretny pościg.

Tak jak w zeszłym roku, gdy zwyciężył Sagan przed Michałem Kwiatkowskim, końcówka prowadziła po 11-km pętli, pokonywanej pięć razy. Ostatnie 1000 metrów rundy posiadało nachylenie 5% (max 11%). Przy wjeździe na pierwsze okrążenie harcownikom pozostało 3:16.

Ton pościgowi niezmienni nadawał zespół Tinkoff-Saxo. Najdłużej bronili się Boem i Haga, których wchłonięto 18 km przed finiszem.

Im było bliżej znaku oznaczającego finałowy kilometr, tym z przodu robiło się bardziej nerwowo. Ekipa BMC Racing próbowała wyprowadzić Grega van Avermaeta, wysoko trzymali się Sagan, Filippo Pozzato (Lampre), Fabian Cancellara (Trek) i Zdenek Stybar.

Z końcowego zakrętu na czele wyjechał Van Avermaet, który następnie obronił swoje prowadzenie przed finiszującym z dalszej pozycji Saganem.

fot. ANSA/DANIEL DAL ZENNARO

Wyniki 3. etapu Tirreno-Adriatico 2015 (WT), Cascina - Arezzo (203 km):
  1 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                    4:58:17
  2 Peter Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo
  3 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
  4 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
  5 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing
  6 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin
  7 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo
  8 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
  9 Rigoberto Uran (Col) Etixx - Quick-Step
 10 Wouter Poels (Ned) Team Sky
 11 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF
 12 Aleksei Tsatevich (Rus) Team Katusha
 13 Nathan Haas (Aus) Cannondale-Garmin
 14 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
 15 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 16 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team
 17 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
 18 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 19 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 20 Leopold Konig (Cze) Team Sky
 21 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha
 22 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 23 Miguel Angel Rubiano (Col) Colombia
 24 Joaquim Rodriguez (Spa) Team Katusha
 25 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 26 Daniel Martin (Irl) Cannondale-Garmin
 27 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team
 28 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge
 29 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 30 Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo
 31 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge
 32 Edvald Boasson Hagen (Nor) MTN - Qhubeka
 33 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky
 34 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge
 35 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka
 36 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal
 37 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Garmin
 38 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team
 39 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr
 40 Bauke Mollema (Ned) Trek Factory Racing
 41 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge
 42 Julian Arredondo (Col) Trek Factory Racing
 43 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo
 44 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling
 45 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr
 46 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF
 47 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 48 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin
 49 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
 50 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin
 51 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 52 Mikel Nieve (Spa) Team Sky
 53 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 54 José Mendes (Por) Bora-Argon 18
 55 Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin
 56 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team
 57 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar
 58 Steve Morabito (Swi) FDJ.fr
 59 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky
 60 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step
 61 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling
 62 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida
 63 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
 64 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky
 65 Andrey Amador (CRc) Movistar Team                            00:18
 66 Jose Rodolfo Serpa (Col) Lampre-Merida
 67 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
 68 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team
 69 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka
 70 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar                          00:23
 71 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18
 72 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 73 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 74 Luka Pibernik (Slo) Lampre-Merida
 75 Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 76 Alex Cano (Col) Colombia
 77 Javier Moreno (Spa) Movistar Team
 78 Brayan Ramirez (Col) Colombia
 79 Moreno Moser (Ita) Cannondale-Garmin
 80 Walter Pedraza (Col) Colombia
 81 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
 82 Angel Vicioso (Spa) Team Katusha                             00:28
 83 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre-Merida
 84 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal
 85 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                  00:33
 86 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal
 87 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal                          00:36
 88 Laurens Ten Dam (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 89 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar
 90 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar
 91 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                           00:42
 92 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team                       00:43
 93 Kevin De Weert (Bel) Team LottoNL-Jumbo                      00:48
 94 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar
 95 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team
 96 Elia Viviani (Ita) Team Sky
 97 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step
 98 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha
 99 Cristiano Salerno (Ita) Bora-Argon 18
100 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
101 Fabio Duarte (Col) Colombia
102 Zakkari Dempster (Aus) Bora-Argon 18
103 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing
104 Markel Irizar (Spa) Trek Factory Racing
105 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing
106 Mathew Hayman (Aus) Orica GreenEdge
107 Ivan Basso (Ita) Tinkoff-Saxo
108 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo
109 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ.fr
110 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team
111 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18
112 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
113 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
114 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
115 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18                             00:58
116 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       00:59
117 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling                                01:09
118 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      01:13
119 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step
120 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka
121 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka
122 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing
123 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal
124 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF
125 Ryder Hesjedal (Can) Cannondale-Garmin
126 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             01:33
127 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing
128 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka                             01:40
129 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin
130 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo                       01:43
131 Stef Clement (Ned) IAM Cycling
132 Edwin Avila (Col) Colombia                                   01:46
133 Tony Hurel (Fra) Team Europcar
134 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge
135 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar
136 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida
137 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
138 Marcel Aregger (Swi) IAM Cycling
139 Luca Paolini (Ita) Team Katusha                              01:51
140 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18                         02:02
141 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff-Saxo
142 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin                       02:09
143 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step
144 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin                           02:33
145 Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr                                   02:40
146 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ.fr
147 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo
148 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin                      02:43
149 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr                                    02:48
150 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             03:06
151 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Alpecin                         03:18
152 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL-Jumbo
153 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge
154 Pirmin Lang (Swi) IAM Cycling
155 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
156 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team
157 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Alpecin                      03:41
158 Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo
159 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Alpecin                         04:11
160 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo                   04:41
161 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18
162 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge
163 Rick Flens (Ned) Team LottoNL-Jumbo
164 Jorge Castiblanco (Col) Colombia
165 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr
166 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                     06:25
167 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
168 Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale
169 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                         07:48
170 Matthew Harley Goss (Aus) MTN - Qhubeka                      08:57
171 Carlos Quintero (Col) Colombia
172 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF
173 Francisco Ventoso (Spa) Movistar Team
DNS Matteo Pelucchi (Ita) IAM Cycling
DNF Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani CSF

Klasyfikacja po 3. etapie

  1 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                    8:34:31
  2 Peter Sagan (Svk) Tinkoff-Saxo                               00:02
  3 Adriano Malori (Ita) Movistar Team                           00:08
  4 Fabian Cancellara (Swi) Trek Factory Racing                  00:09
  5 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                           00:10
  6 Ramunas Navardauskas (Ltu) Cannondale-Garmin                 00:13
  7 Stephen Cummings (GBr) MTN - Qhubeka                         00:14
  8 Jonathan Castroviejo (Spa) Movistar Team                     00:16
  9 Edvald Boasson Hagen (Nor) MTN - Qhubeka
 10 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                          00:17
 11 Simon Geschke (Ger) Team Giant-Alpecin                       00:18
 12 Zdenek Stybar (Cze) Etixx - Quick-Step
 13 Rigoberto Uran (Col) Etixx - Quick-Step
 14 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                        00:19
 15 Wouter Poels (Ned) Team Sky
 16 Steve Morabito (Swi) FDJ.fr
 17 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 18 Jesus Herrada (Spa) Movistar Team
 19 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling                        00:20
 20 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr                                   00:21
 21 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                               00:22
 22 Roman Kreuziger (Cze) Tinkoff-Saxo
 23 Leopold Konig (Cze) Team Sky                                 00:23
 24 Bauke Mollema (Ned) Trek Factory Racing
 25 Paul Martens (Ger) Team LottoNL-Jumbo                        00:24
 26 Damiano Caruso (Ita) BMC Racing Team
 27 Luke Durbridge (Aus) Orica GreenEdge
 28 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka              00:25
 29 Kanstantsin Siutsou (Blr) Team Sky                           00:26
 30 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
 31 Maxime Monfort (Bel) Lotto Soudal
 32 Alberto Contador (Spa) Tinkoff-Saxo                          00:27
 33 Nathan Haas (Aus) Cannondale-Garmin
 34 Kristijan Koren (Slo) Cannondale-Garmin
 35 Magnus Cort Nielsen (Den) Orica GreenEdge                    00:28
 36 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge
 37 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale
 38 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto Soudal                     00:29
 39 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
 40 Michele Scarponi (Ita) Astana Pro Team                       00:30
 41 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha
 42 Domenico Pozzovivo (Ita) AG2R La Mondiale
 43 José Mendes (Por) Bora-Argon 18                              00:31
 44 Davide Villella (Ita) Cannondale-Garmin
 45 Aleksei Tsatevich (Rus) Team Katusha                         00:32
 46 Gianluca Brambilla (Ita) Etixx - Quick-Step
 47 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling                      00:34
 48 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team                        00:35
 49 Davide Formolo (Ita) Cannondale-Garmin
 50 Julian Arredondo (Col) Trek Factory Racing                   00:36
 51 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge                       00:37
 52 Andrey Amador (CRc) Movistar Team
 53 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida
 54 Yoann Offredo (Fra) FDJ.fr                                   00:38
 55 Daniel Martin (Irl) Cannondale-Garmin
 56 Martijn Keizer (Ned) Team LottoNL-Jumbo
 57 Joaquim Rodriguez (Spa) Team Katusha                         00:39
 58 Pierre Rolland (Fra) Team Europcar                           00:41
 59 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                             00:42
 60 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal
 61 Miguel Angel Rubiano (Col) Colombia                          00:46
 62 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team
 63 Mikel Nieve (Spa) Team Sky                                   00:47
 64 Moreno Moser (Ita) Cannondale-Garmin
 65 Jens Debusschere (Bel) Lotto Soudal                          00:48
 66 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                           00:49
 67 Giampaolo Caruso (Ita) Team Katusha                          00:52
 68 Jose Rodolfo Serpa (Col) Lampre-Merida
 69 Paul Voss (Ger) Bora-Argon 18                                00:53
 70 Javier Moreno (Spa) Movistar Team
 71 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Soudal                          00:57
 72 Angel Vicioso (Spa) Team Katusha
 73 Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
 74 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF
 75 Ian Stannard (GBr) Team Sky                                  01:01
 76 Brayan Ramirez (Col) Colombia                                01:02
 77 Pim Ligthart (Ned) Lotto Soudal                              01:04
 78 Yukiya Arashiro (Jpn) Team Europcar                          01:06
 79 Stefano Pirazzi (Ita) Bardiani CSF
 80 Markel Irizar (Spa) Trek Factory Racing
 81 Elia Viviani (Ita) Team Sky                                  01:08
 82 Stijn Devolder (Bel) Trek Factory Racing                     01:09
 83 Alex Cano (Col) Colombia
 84 Brent Bookwalter (USA) BMC Racing Team                       01:10
 85 Francesco Bongiorno (Ita) Bardiani CSF
 86 Daniele Bennati (Ita) Tinkoff-Saxo                           01:11
 87 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto Soudal
 88 Benoît Vaugrenard (Fra) FDJ.fr
 89 Tsgabu Grmay (Eth) Lampre-Merida                             01:12
 90 Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team
 91 Alexander Porsev (Rus) Team Katusha                          01:13
 92 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                           01:14
 93 Patrick Konrad (Aut) Bora-Argon 18
 94 Luka Pibernik (Slo) Lampre-Merida
 95 Niki Terpstra (Ned) Etixx - Quick-Step                       01:15
 96 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 97 Ivan Basso (Ita) Tinkoff-Saxo                                01:16
 98 Zakkari Dempster (Aus) Bora-Argon 18                         01:21
 99 Giovanni Bernaudeau (Fra) Team Europcar                      01:24
100 Ruslan Tleubayev (Kaz) Astana Pro Team
101 Roger Kluge (Ger) IAM Cycling                                01:25
102 Maxime Mederel (Fra) Team Europcar                           01:26
103 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                         01:27
104 Laurens Ten Dam (Ned) Team LottoNL-Jumbo                     01:28
105 Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale
106 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team                     01:30
107 Walter Pedraza (Col) Colombia                                01:31
108 Kevin De Weert (Bel) Team LottoNL-Jumbo                      01:32
109 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                      01:33
110 Fabio Duarte (Col) Colombia                                  01:34
111 Bjorn Thurau (Ger) Bora-Argon 18                             01:37
112 Ryder Hesjedal (Can) Cannondale-Garmin                       01:44
113 Daniel Oss (Ita) BMC Racing Team                             01:45
114 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing
115 Cristiano Salerno (Ita) Bora-Argon 18                        01:56
116 Kristian Sbaragli (Ita) MTN - Qhubeka                        01:57
117 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Alpecin                        02:00
118 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka                             02:01
119 Sep Vanmarcke (Bel) Team LottoNL-Jumbo                       02:04
120 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge                        02:05
121 Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team
122 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani CSF                            02:09
123 Maciej Bodnar (Pol) Tinkoff-Saxo                             02:12
124 Julien Vermote (Bel) Etixx - Quick-Step                      02:15
125 Marcel Aregger (Swi) IAM Cycling                             02:18
126 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida                      02:20
127 Luca Paolini (Ita) Team Katusha                              02:29
128 Perrig Quemeneur (Fra) Team Europcar                         02:30
129 Edwin Avila (Col) Colombia                                   02:33
130 Stig Broeckx (Bel) Lotto Soudal                              02:40
131 Mark Renshaw (Aus) Etixx - Quick-Step                        02:49
132 Matthieu Ladagnous (Fra) FDJ.fr                              03:02
133 Johan Le Bon (Fra) FDJ.fr                                    03:04
134 Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr                                   03:12
135 Matteo Tosatto (Ita) Tinkoff-Saxo
136 Bert De Backer (Bel) Team Giant-Alpecin                      03:22
137 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                            03:38
138 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Alpecin
139 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                             03:43
140 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                      03:44
141 Pirmin Lang (Swi) IAM Cycling                                03:45
142 Alessandro De Marchi (Ita) BMC Racing Team                   03:49
143 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Alpecin                         03:56
144 Chad Haga (USA) Team Giant-Alpecin                           04:03
145 Gerald Ciolek (Ger) MTN - Qhubeka                            04:04
146 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Alpecin                         04:48
147 Rick Flens (Ned) Team LottoNL-Jumbo                          05:04
148 Sam Bennett (Irl) Bora-Argon 18                              05:05
149 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr                                      05:07
150 Jorge Castiblanco (Col) Colombia                             05:26
151 Thomas Leezer (Ned) Team LottoNL-Jumbo                       05:40
152 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Alpecin                      05:56
153 Salvatore Puccio (Ita) Team Sky                              05:57
154 Robert Wagner (Ger) Team LottoNL-Jumbo                       05:59
155 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo                   06:27
156 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar                           06:32
157 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing                      06:38
158 Christophe Riblon (Fra) AG2R La Mondiale                     06:54
159 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                     07:00
160 Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale                       07:21
161 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing                  07:46
162 Tony Hurel (Fra) Team Europcar                               07:57
163 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                         08:05
164 Bartosz Huzarski (Pol) Bora-Argon 18                         08:11
165 Stef Clement (Ned) IAM Cycling                               08:43
166 Matthew Harley Goss (Aus) MTN - Qhubeka                      09:28
167 Nicola Boem (Ita) Bardiani CSF                               09:38
168 Carlos Quintero (Col) Colombia                               09:40
169 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha                   10:05
170 Mathew Hayman (Aus) Orica GreenEdge                          11:48
171 Jens Mouris (Ned) Orica GreenEdge                            14:25
172 Francisco Ventoso (Spa) Movistar Team                        15:20
173 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge                             15:44

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: