Tour de Langkawi 2015: etap 4

Andrea Guardini (Astana) finiszował najszybciej w Kuala Berang, podczas czwartego odcinka malezyjskiego wyścigu.

Włoski sprinter wyprzedził swojego rodaka Jakuba Mareczko (Southeast) oraz lidera klasyfikacji generalnej Caleba Ewana (Orica-GreenEdge) z Australii.

49. przyjechał Tomasz Marczyński (Torku Şekerspor) i jest obecnie 25. w klasyfikacji łącznej.

Wyniki 4. etapu Tour de Langkawi 2015 (2.HC), Kota Bharu - Kuala Berang (165,4 km):
  1 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                          3:43:14
  2 Jakub Mareczko (Ita) Southeast
  3 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge
  4 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
  5 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
  6 Harrif Salleh (Mas) Terengganu Cycling Team
  7 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
  8 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team
  9 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
 10 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team
 11 Juan Sebastián Molano Benavides (Col) Colombia
 12 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
 13 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
 14 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 15 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 16 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 17 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
 18 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 19 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team
 20 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 21 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 22 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 23 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 24 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO
 25 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 26 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 27 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast
 28 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 29 Zheng Zhang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 30 Wen Long Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro
 31 M Sofian Nabil Omar (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 32 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) MTN - Qhubeka
 33 Leonardo Duque (Col) Colombia
 34 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 35 Rodolfo Torres (Col) Colombia
 36 Ahmad Kamal Mohamad Ameer (Mas) Malaysia National Team
 37 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 38 Yasuharu Nakajima (Jpn) Aisan Racing Team
 39 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 40 Ian Boswell (USA) Team Sky
 41 Eduard Beltran (Col) Tinkoff-Saxo
 42 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 43 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 44 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
 45 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 46 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 47 Joon Yong Seo (Kor) KSPO
 48 Danny Pate (USA) Team Sky
 49 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 50 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 51 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 52 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
 53 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
 54 Hideto Nakane (Jpn) Aisan Racing Team
 55 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 56 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 57 Pierre-Luc Perichon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 58 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
 59 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 60 Isaac Bolivar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
 61 Daniel Martnez (Col) Colombia
 62 Andrea Dal Col (Ita) Southeast
 63 Aziz Mohd Saiful Anuar (Mas) Terengganu Cycling Team
 64 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 65 Abdul Halil Mohamad Izzat Hilmi (Mas) Malaysia National Team
 66 Ahmad Kamal Mohamad Ameen (Mas) Malaysia National Team
 67 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 68 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 69 Othman Mohamad Afiq Huznie (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 70 Mohamad Adiq Husaini Othman (Mas) Terengganu Cycling Team
 71 Guangtong Ma (Chn) Hengxiang Cycling Team
 72 Robin Manullang (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 73 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro
 74 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 75 Rusli Amir Mustafa (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 76 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 77 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge
 78 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
 79 Zulkifle Nik Mohamad Azwan (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 80 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 81 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
 82 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro
 83 Dadi Suryadi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 84 Nathan Earle (Aus) Team Sky
 85 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 86 Chelly Aristya (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 87 Rusli Mohamad Fairet (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 88 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
 89 Hassan Suhardi (Mas) Malaysia National Team
 90 Edward Diaz (Col) Colombia
 91 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge
 92 Liam Bertazzo (Ita) Southeast                                 03:43:30
 93 Jamalidin Novardianto (Ina) Pegasus Continental Cycling Team  03:43:34
 94 Azman Mohamad Zawawi (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 95 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 96 Je Sung Yeon (Kor) KSPO                                       03:43:52
 97 Darwin Pantoja (Col) Colombia                                 03:43:54
 98 Mohammed Al Murawwi (UAE) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 99 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
100 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
101 Luca Sterbini (Ita) Bardiani CSF
102 Daud Mohamad Faruq (Mas) Malaysia National Team
103 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
104 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
105 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
106 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
107 Bo Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
108 Soon Yeong Kwon (Kor) KSPO
109 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro
110 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team
111 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli
112 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                           03:44:26
113 Rafael Andriato (Bra) Southeast
114 Cheng Xue (Chn) Giant-Champion System Pro                     03:44:31
115 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                           03:43:14
116 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling            03:45:10
117 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                     03:45:22
118 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne-Séché Environnement           03:43:14
119 Nicolas Dougall (RSA) MTN - Qhubeka                           03:46:35
120 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO
121 Maxime Cam (Fra) Bretagne-Séché Environnement                 03:48:41
122 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge
123 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team                         03:51:05
124 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                           03:51:14
125 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team

Klasyfikacja po 4. etapie

  1 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                              14:46:02
  2 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka                           14:46:19
  3 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka                           14:46:22
  4 Pierre-Luc Perichon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
  5 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai Pro Cycling Team
  6 Leonardo Duque (Col) Colombia                                 14:46:24
  7 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement              14:46:25
  8 Wen Long Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro                14:46:26
  9 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
 10 Robin Manullang (Ina) Pegasus Continental Cycling Team        14:46:27
 11 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement              14:46:28
 12 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 13 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 14 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 15 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team
 16 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) MTN - Qhubeka
 17 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 18 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 19 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 20 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 21 Rodolfo Torres (Col) Colombia
 22 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 23 Ian Boswell (USA) Team Sky
 24 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
 25 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 26 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 27 Daniel Martnez (Col) Colombia
 28 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 29 Eduard Beltran (Col) Tinkoff-Saxo
 30 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 31 Isaac Bolivar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
 32 Danny Pate (USA) Team Sky
 33 Chelly Aristya (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 34 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
 35 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 36 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
 37 Dadi Suryadi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 38 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 39 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 40 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge                          14:46:40
 41 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai Pro Cycling Team           14:47:59
 42 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling               14:48:23
 43 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge                            14:51:57
 44 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling            14:52:55
 45 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling              14:53:53
 46 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                              15:02:59
 47 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                         15:10:35
 48 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team                      15:10:55
 49 Mohamad Adiq Husaini Othman (Mas) Terengganu Cycling Team     15:10:58
 50 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project              15:10:59
 51 Othman Mohamad Afiq Huznie (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 52 Abdul Halil Mohamad Izzat Hilmi (Mas) Malaysia National Team
 53 Rusli Mohamad Fairet (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 54 Guangtong Ma (Chn) Hengxiang Cycling Team                     15:11:00
 55 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                     15:11:01
 56 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro                    15:11:03
 57 Harrif Salleh (Mas) Terengganu Cycling Team                   15:11:05
 58 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
 59 Juan Sebastián Molano Benavides (Col) Colombia
 60 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
 61 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
 62 Zheng Zhang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 63 M Sofian Nabil Omar (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 64 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 65 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
 66 Andrea Dal Col (Ita) Southeast
 67 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 68 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 69 Aziz Mohd Saiful Anuar (Mas) Terengganu Cycling Team
 70 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro
 71 Zulkifle Nik Mohamad Azwan (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 72 Rusli Amir Mustafa (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 73 Cheng Xue (Chn) Giant-Champion System Pro
 74 Hassan Suhardi (Mas) Malaysia National Team
 75 Edward Diaz (Col) Colombia
 76 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team                        15:11:09
 77 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 78 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
 79 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 80 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
 81 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
 82 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 83 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team
 84 Yasuharu Nakajima (Jpn) Aisan Racing Team
 85 Hideto Nakane (Jpn) Aisan Racing Team
 86 Nathan Earle (Aus) Team Sky
 87 Ahmad Kamal Mohamad Ameer (Mas) Malaysia National Team        15:11:19
 88 Azman Mohamad Zawawi (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 89 Jamalidin Novardianto (Ina) Pegasus Continental Cycling Team  15:11:23
 90 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast                           15:11:25
 91 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project           15:11:36
 92 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai Pro Cycling Team           15:11:40
 93 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team                         15:11:45
 94 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 95 Je Sung Yeon (Kor) KSPO
 96 Bo Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 97 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
 98 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 99 Soon Yeong Kwon (Kor) KSPO
100 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai Pro Cycling Team           15:11:47
101 Daud Mohamad Faruq (Mas) Malaysia National Team               15:11:49
102 Mohammed Al Murawwi (UAE) Skydive Dubai Pro Cycling Team
103 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor                           15:12:16
104 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli                  15:12:17
105 Rafael Andriato (Bra) Southeast                               15:12:22
106 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro                  15:12:54
107 Ahmad Kamal Mohamad Ameen (Mas) Malaysia National Team        15:12:58
108 Jakub Mareczko (Ita) Southeast                                15:13:45
109 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                         15:13:47
110 Darwin Pantoja (Col) Colombia                                 15:13:52
111 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                               15:14:03
112 Luca Sterbini (Ita) Bardiani CSF                              15:14:19
113 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne-Séché Environnement           15:14:30
114 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO                                      15:15:54
115 Joon Yong Seo (Kor) KSPO                                      15:16:00
116 Maxime Cam (Fra) Bretagne-Séché Environnement                 15:16:32
117 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team
118 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                            15:16:49
119 Nicolas Dougall (RSA) MTN - Qhubeka                           15:17:04
120 Liam Bertazzo (Ita) Southeast                                 15:18:03
121 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                       15:18:45
122 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team                         15:19:05
123 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team                    15:19:09
124 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                           15:21:51
125 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                           15:25:56

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: