Tour de Langkawi 2015: etap 2

Andrea Guardini (Astana) triumfował na drugim odcinku ścigania w Malezji, umacniając swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Za włoskim sprinterem ponownie finiszował Australijczyk Caleb Ewan (Orica GreenEdge), natomiast trzecie miejsce wywalczył rodak Guardiniego - Jakub Mareczko (Southeast).

Sprinter z Astany wygrał w Malezji po raz 16. w karierze.

Tomasz Marczyński (Torku Şekerspor) zameldował się na 104 pozycji, któremu ze względu na kraksę zaliczono czas zwycięzcy.

Wyniki 2. etapu Tour de Langkawi 2015 (2.HC), Alor Setar - Sungai Petani (185 km):
  1 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                      4:30:36
  2 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge
  3 Jakub Mareczko (Ita) Southeast
  4 Harrif Salleh (Mas) Terengganu Cycling Team
  5 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor
  6 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
  7 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
  8 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
  9 Juan Sebastián Molano Benavides (Col) Colombia
 10 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
 11 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
 12 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 13 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 14 Leonardo Duque (Col) Colombia
 15 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 16 Joon Yong Seo (Kor) KSPO
 17 Zheng Zhang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 18 Wen Long Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro
 19 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 20 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
 21 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast
 22 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 23 Ahmad Kamal Mohamad Ameer (Mas) Malaysia National Team
 24 M Sofian Nabil Omar (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 25 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 26 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai
 27 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 28 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 29 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
 30 Jamalidin Novardianto (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 31 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
 32 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) MTN - Qhubeka
 33 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team
 34 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 35 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 36 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 37 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
 38 Rodolfo Torres (Col) Colombia
 39 Robin Manullang (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 40 Azman Mohamad Zawawi (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 41 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 42 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 43 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 44 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 45 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO
 46 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 47 Yasuharu Nakajima (Jpn) Aisan Racing Team
 48 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 49 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai
 50 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team
 51 Daniel Martnez (Col) Colombia
 52 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro
 53 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai
 54 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo
 55 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai
 56 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
 57 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 58 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro
 59 Pierre-Luc Perichon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 60 Cheng Xue (Chn) Giant-Champion System Pro
 61 Maxime Cam (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 62 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 63 Ahmad Kamal Mohamad Ameen (Mas) Malaysia National Team
 64 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai
 65 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 66 Je Sung Yeon (Kor) KSPO
 67 Andrea Dal Col (Ita) Southeast
 68 Ian Boswell (USA) Team Sky
 69 Dadi Suryadi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 70 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge
 71 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
 72 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
 73 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 74 Isaac Bolivar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
 75 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 76 Rafael Andriato (Bra) Southeast
 77 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 78 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro
 79 Aziz Mohd Saiful Anuar (Mas) Terengganu Cycling Team
 80 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling
 81 Mohammed Al Murawwi (UAE) Skydive Dubai
 82 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli
 83 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 84 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 85 Hideto Nakane (Jpn) Aisan Racing Team
 86 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
 87 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
 88 Othman Mohamad Afiq Huznie (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 89 Bo Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 90 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
 91 Zulkifle Nik Mohamad Azwan (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 92 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
 93 Rusli Mohamad Fairet (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 94 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku Cycling Project             01:27
 95 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 96 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                        01:32
 97 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge                           01:42
 98 Nicolas Dougall (RSA) MTN - Qhubeka                          01:56
 99 Mohamad Adiq Husaini Othman (Mas) Terengganu Cycling Team
100 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
101 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                             02:26
102 Luca Sterbini (Ita) Bardiani CSF                             02:30
103 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge
104 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor                      00:00
105 Danny Pate (USA) Team Sky
106 Philip Deignan (Irl) Team Sky
107 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
108 Chelly Aristya (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
109 Abdul Halil Mohamad Izzat Hilmi (Mas) Malaysia National Team
110 Edward Diaz (Col) Colombia
111 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
112 Soon Yeong Kwon (Kor) KSPO
113 Daud Mohamad Faruq (Mas) Malaysia National Team
114 Rusli Amir Mustafa (Mas) National Sports Council Of Malaysia
115 Liam Bertazzo (Ita) Southeast                                03:53
116 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO
117 Darwin Pantoja (Col) Colombia
118 Eduard Beltran (Col) Tinkoff-Saxo
119 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              04:29
120 Nathan Earle (Aus) Team Sky
121 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                          04:29
122 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF
123 Hassan Suhardi (Mas) Malaysia National Team
124 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team                   04:47
125 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
126 Xin Yang Liu (Chn) Giant-Champion System Pro
127 Ramon Carretero (Pan) Southeast
128 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
129 Guangtong Ma (Chn) Hengxiang Cycling Team
130 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
131 Zhikang Gao (Chn) Hengxiang Cycling Team

Klasyfikacja po 2. etapie

  1 Andrea Guardini (Ita) Astana Pro Team                      6:49:22
  2 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                             00:08
  3 Mohamad Adiq Husaini Othman (Mas) Terengganu Cycling Tea     00:13
  4 Guangtong Ma (Chn) Hengxiang Cycling Team                    00:15
  5 Anuar Manan (Mas) Terengganu Cycling Team                    00:16
  6 Patria Rastra (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
  7 Meiyin Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team                     00:17
  8 Wen Long Zhang (Chn) Giant-Champion System Pro               00:18
  9 Elchin Asadov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 10 Jianpeng Liu (Chn) Hengxiang Cycling Team
 11 Robin Manullang (Ina) Pegasus Continental Cycling Team       00:19
 12 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 13 Ahmet Orken (Tur) Torku Sekerspor                            00:20
 14 Nikolay Trusov (Rus) Tinkoff-Saxo
 15 Shimpei Fukuda (Jpn) Aisan Racing Team
 16 Romain Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 17 Harrif Salleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 18 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 19 Francesco Chicchi (Ita) Androni Giocattoli
 20 Youcef Reguigui (Alg) MTN - Qhubeka
 21 Juan Sebastián Molano Benavides (Col) Colombia
 22 Oleksandr Surutkovych (Ukr) Synergy Baku Cycling Project
 23 Luca Chirico (Ita) Bardiani CSF
 24 Christopher Sutton (Aus) Team Sky
 25 Sung Baek Park (Kor) KSPO
 26 Leonardo Duque (Col) Colombia
 27 Valerio Agnoli (Ita) Astana Pro Team
 28 Vladimir Gusev (Rus) Skydive Dubai
 29 Zheng Zhang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 30 Adam Blythe (GBr) Orica GreenEdge
 31 Sebastian Henao (Col) Team Sky
 32 Sergiy Grechyn (Ukr) Torku Sekerspor
 33 Jamalidin Novardianto (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 34 Tomohiro Hayakawa (Jpn) Aisan Racing Team
 35 Merhawi Kudus Ghebremedhin (Eri) MTN - Qhubeka
 36 M Sofian Nabil Omar (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 37 Jacques Janse Van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka
 38 Andrea Dal Col (Ita) Southeast
 39 Mohd Zamri Saleh (Mas) Terengganu Cycling Team
 40 Jesper Hansen (Den) Tinkoff-Saxo
 41 Ahmad Kamal Mohamad Ameer (Mas) Malaysia National Team
 42 Rafaa Chtioui (Tun) Skydive Dubai
 43 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
 44 Alessandro Petacchi (Ita) Southeast
 45 Rodolfo Torres (Col) Colombia
 46 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka
 47 Maxat Ayazbayev (Kaz) Astana Pro Team
 48 Ian Boswell (USA) Team Sky
 49 Mirac Kal (Tur) Torku Sekerspor
 50 Natnael Berhane (Eri) MTN - Qhubeka
 51 Othman Mohamad Afiq Huznie (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 52 Nazim Bakirci (Tur) Torku Sekerspor
 53 Pierre-Luc Perichon (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 54 Arin Iswana (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 55 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli
 56 Azman Mohamad Zawawi (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 57 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
 58 Ying Chuan Gu (Chn) Giant-Champion System Pro
 59 Daniel Martnez (Col) Colombia
 60 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team
 61 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli
 62 Jean-Marc Bideau (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 63 Tomasz Marczyński (Pol) Torku Sekerspor
 64 Francisco Mancebo (Spa) Skydive Dubai
 65 Rafael Andriato (Bra) Southeast
 66 Aziz Mohd Saiful Anuar (Mas) Terengganu Cycling Team
 67 Yasuharu Nakajima (Jpn) Aisan Racing Team
 68 Frédéric Brun (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 69 Hideto Nakane (Jpn) Aisan Racing Team
 70 Cheng Xue (Chn) Giant-Champion System Pro
 71 Isaac Bolivar (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
 72 Hassan Suhardi (Mas) Malaysia National Team
 73 Rusli Mohamad Fairet (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 74 Carlos Galviz (Ven) Androni Giocattoli
 75 Chelly Aristya (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 76 Enver Asanov (Aze) Synergy Baku Cycling Project
 77 Pieter Weening (Ned) Orica GreenEdge
 78 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli
 79 Dadi Suryadi (Ina) Pegasus Continental Cycling Team
 80 Ryohei Komori (Jpn) Aisan Racing Team
 81 Maxime Cam (Fra) Bretagne-Séché Environnement
 82 Daud Mohamad Faruq (Mas) Malaysia National Team
 83 Philip Deignan (Irl) Team Sky
 84 Eduard Beltran (Col) Tinkoff-Saxo
 85 Je Sung Yeon (Kor) KSPO
 86 Kevin Seeldraeyers (Bel) Torku Sekerspor
 87 Zulkifle Nik Mohamad Azwan (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 88 Rusli Amir Mustafa (Mas) National Sports Council Of Malaysia
 89 Zhikang Gao (Chn) Hengxiang Cycling Team
 90 Li Jun Bai (Chn) Giant-Champion System Pro
 91 Bruno Pires (Por) Tinkoff-Saxo
 92 Danny Pate (USA) Team Sky
 93 Abdul Halil Mohamad Izzat Hilmi (Mas) Malaysia National Team
 94 Frantisek Padour (Cze) Androni Giocattoli
 95 Edward Diaz (Col) Colombia
 96 Bo Wang (Chn) Hengxiang Cycling Team
 97 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF
 98 Mohammed Al Murawwi (UAE) Skydive Dubai
 99 Choon Huat Goh (Sin) Terengganu Cycling Team
100 Soon Yeong Kwon (Kor) KSPO
101 Florian Guillou (Fra) Bretagne-Séché Environnement
102 Pavel Brutt (Rus) Tinkoff-Saxo
103 Bakhtiyar Kozhatayev (Kaz) Astana Pro Team
104 Nathan Earle (Aus) Team Sky
105 Xin Yang Liu (Chn) Giant-Champion System Pro
106 Samir Jabrayilov (Aze) Synergy Baku Cycling Project          00:51
107 Meher Hasnaoui (Tun) Skydive Dubai
108 Daniele Ratto (Ita) UnitedHealthcare Pro Cycling
109 Xiaolong Sun (Chn) Giant-Champion System Pro                 01:29
110 Soufiane Haddi (Mar) Skydive Dubai                           01:51
111 Ahmad Kamal Mohamad Ameen (Mas) Malaysia National Team       02:15
112 Hyo Suk Gong (Kor) KSPO                                      02:22
113 Darwin Pantoja (Col) Colombia                                02:27
114 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling           02:43
115 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                             02:46
116 Luca Sterbini (Ita) Bardiani CSF                             02:50
117 Nicolas Dougall (RSA) MTN - Qhubeka                          02:54
118 Takeaki Ayabe (Jpn) Aisan Racing Team                        02:58
119 Jakub Mareczko (Ita) Southeast                               03:06
120 Leigh Howard (Aus) Orica GreenEdge                           03:13
121 Michal Kolár (Svk) Tinkoff-Saxo                              03:14
122 Elgun Alizada (Aze) Synergy Baku Cycling Project             03:18
123 Sea Keong Loh (Mas) Malaysia National Team                   05:07
124 Joon Yong Seo (Kor) KSPO                                     05:15
125 Hyeonseok Kim (Kor) KSPO
126 Simone Sterbini (Ita) Bardiani CSF                           05:20
127 Ramon Carretero (Pan) Southeast                              06:19
128 Liam Bertazzo (Ita) Southeast                                06:58
129 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                          07:07
130 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF                              07:12
131 Simone Andreetta (Ita) Bardiani CSF                          09:06

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: