Grupa TC Chrobry Saroni Głogów gotowa na sezon 2015

Przygotowania do sezonu 2015 w ekipie głogowskich młodzieżowców w pełni.

W stosunku do poprzedniego sezonu zaszły zmiany zarówno w składzie, jak i w nazwie zespołu. Klub pozyskał sponsora strategicznego i w 2015 roku ekipa młodzieżowców będzie startowała w barwach TC Chrobry Saroni Głogów.

Firma SARONI wyposażyła zawodników w sprzęt sportowy - karbonowy rower szosowy SARONI Ventus Plus w połączeniu z kompletną grupą Shimano Ultegra. Koła jakich zawodnicy będą używali to JAGU Elite 50W. Kaski, buty i dodatkowe akcesoria dostarczyła firma Scott, a stroje uszyła firma Dmtex.

W 2015 roku skład TC Chrobry Saroni Głogów został odmłodzony. Patryk Stosz zmienił barwy klubowe i będzie startował w CCC Sprandi Polkowice. Ekipa z Głogowa będzie reprezentowana przez młodych, perspektywicznych zawodników, którzy powinni pokazać się w sezonie 2015 z jak najlepszej strony. W składzie znajdują się Marcin Bijak, Adrian Chojnacki, Mateusz Grabis, Piotr Jaromin, Michał Kasperek, Piotr Klukoszowski, Aleksander Leduchowski, Jakub Najs, Patryk Szymański.

Pieczę nad ekipą sprawować będą: Bolesław Bałd – dyrektor sportowy, Radosław Bałd – trener oraz mechanicy – Marek Angier i Jacek Tomczyk. Grupa będzie finansowana przez miasto Głogów, które znane jest ze swojej otwartości na sport. Kontynuujemy również współpracę z długoletnimi, wypróbowanymi sponsorami: SCOTT Polska, DMTEX i BP Nowe Miasteczko.

Zawodnicy rozpoczęli przygotowania do sezonu na grudniowym zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo, w lutym część zawodników trenowała w Hiszpanii. W dniach 11-25 marca 2015 cała ekipa udaje się na zgrupowanie do Lloret de Mare, gdzie będzie przygotowywać się do kwietniowych startów we włoskich klasykach. Pierwsze polskie starty to 11 kwietnia Dzierżoniów i dzień później otwarcie sezonu Ślężański Mnich w Sobótce.

DCIM100GOPROGOPR1930.

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: