Spotkajmy się na trasie Klasyka Beskidzkiego

1 maja na trasy powiatu gorlickiego wyjedzie peleton kolarski złożony z kilkuset uczestników.

Klasyk Beskidzki organizowany przez Gorlicki Klub Kolarski Grupetto odbędzie się już po raz piąty. Z okazji tego małego jubileuszu (2011-2015), każdy uczestnik zawodów w pakiecie startowym znajdzie kolarskie skarpetki z logiem wyścigu.

Na trasie liczącej 55 km i z 1000 metrów przewyższenia znajdują się pięć podjazdów, które spowodują że peleton na metę dojedzie w małych grupkach. Tym bardziej, że meta zlokalizowana jest na szczycie o długości 1,5 km z średnim nachyleniem 9%. Przypominamy, że na całej długości droga jest w pełni zabezpieczona przed innymi pojazdami ruchu drogowego.

klasykbeskidzki-fot2

Trasa Klasyku Beskidzkiego wiedzie przez jedną z najbardziej malowniczych części Beskidu Niskiego. Start nastąpi w miejscowości Łosie koło Gorlic. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki zostaną wynagrodzeni finansowo w kategorii generalnej, a zwycięzcy kategorii wiekowych mogą liczyć na nagrody rzeczowe. Nowością na naszej imprezie jest brak dublowania się nagród z „generalki” z nagrodami w kategoriach.

Wszystkie informacje szczegółowe znajdziecie na stronie internetowej zawodów: www.klasykbeskidzki.pl

Wortal Rowery.org jest patronem medialnym wyścigu. Zapraszamy na trasę Klasyku!

klasykbeskidzk2015-reklama

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: