Herald Sun Tour 2015: etap 4

Cameron Meyer (Orica GreenEdge) wygrał australijski wyścig Herald Sun Tour.

Australijczyk na ostatnim etapie finiszował drugi, ulegając kolarzowi z Nowej Zelandii Patrickowi Bevinowi (Avanti).

Trzecie miejsce na finiszu zajął Simon Clarke (Orica GreenEdge).

fot. Orica GreenEdge  

Wyniki 4. etapu Herald Sun Tour 2015 (2.1), Arthurs Seat - Arthurs Seat (125,4 km):
  1 Patrick Bevin (NZl) Avanti Racing Team                         2:54:38
  2 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge
  3 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge
  4 Brendan Canty (Aus) Team Budget Forklifts                        00:02
  5 Robert Power (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
  6 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli                       00:04
  7 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                              00:06
  8 Scott Davies (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii               00:07
  9 Joseph Cooper (NZl) Avanti Racing Team                           00:09
 10 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                                00:11
 11 Mitchell Cooper (Aus) Navitas Satalyst
 12 Grant Ferguson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
 13 Lachlan Norris (Aus) Drapac
 14 Mark O'Brien (Aus) Avanti Racing Team                            00:32
 15 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare                         00:40
 16 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare   
 17 Thomas Moses (GBr) JLT Condor                                    00:46
 18 Michael Torckler (NZl) Team Budget Forklifts
 19 Michael Cuming (GBr) JLT Condor                                  00:48
 20 Lachlan Morton (Aus) KordaMentha Australian Team                 00:55
 21 Patrick Shaw (Aus) Avanti Racing Team                            01:10
 22 Graham Briggs (GBr) JLT Condor                                   01:14
 23 Cameron Wurf (Aus) KordaMentha Australian Team
 24 Michael Cupitt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody      01:30
 25 Nicholas Schultz (Aus) KordaMentha Australian Team               01:43
 26 Chris Hamilton (Aus) KordaMentha Australian Team
 27 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare
 28 Jeremy Cameron (Aus) African Wildlife Safaris                    01:50
 29 Ben Hill (Aus) Charter Mason Giant
 30 Jackson Mawby (Aus) Navitas Satalyst
 31 Samuel Spokes (Aus) Drapac                                       02:05
 32 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                         02:16
 33 Alex Clements (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team             02:26
 34 Adam Phelan (Aus) Drapac                                         02:45
 35 Angus Morton (Aus) KordaMentha Australian Team
 36 Josh Edmondson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii             03:11
 37 Robbie Hucker (Aus) Drapac 
 38 Nicholas Katsonis (Aus) Charter Mason Giant
 39 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                                 03:23
 40 Steele von Hoff (Aus) KordaMentha Australian Team                03:36
 41 Brodie Talbot (Aus) Team Budget Forklifts
 42 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge
 43 Sean Lake (Aus) African Wildlife Safaris
 44 Patrick Lane (Aus) African Wildlife Safaris
 45 Richard Handley (GBr) JLT Condor
 46 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka
 47 Cameron Bayly (Aus) Search2retain-health.com.au                  04:02
 48 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                               05:10
 49 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli
 50 John Murphy (USA) UnitedHealthcare
 51 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka
 52 Matthew Goss (Aus) MTN - Qhubeka
 53 Tiziano Dall'Antonia (Ita) Androni Giocattoli
 54 William Clarke (Aus) Drapac                                      05:44
 55 Alexander Smyth (Aus) African Wildlife Safaris                   09:38
 56 Joel Strachan (Aus) Navitas Satalyst                             10:09
 57 Christopher Lawless (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
 58 Jake Kelly (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
 59 Tommy Nankervis (Aus) Team Budget Forklifts
 60 Michael Rice (Aus) Search2retain-health.com.au
 61 Gabriel Cullaigh (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii
 62 Chris Jory (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 63 Jayden Copp (Aus) Charter Mason Giant
 64 Ryan Thomas (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
 65 Nick Dougall (Aus) MTN - Qhubeka
 66 Mitchell Lovelock-Fay (Aus) Avanti Racing Team
 67 Grayson Napier (Aus) Navitas Satalyst
 68 Kane Walker (Aus) Navitas Satalyst                               10:34
 69 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare
 70 James Mowatt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody        13:50
 71 Stuart Shaw (Aus) Search2retain-health.com.au                    13:52
 72 Tyler Spurrell (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody      14:33
DNF Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge
DNF Matthew Brammeier (Irl) MTN - Qhubeka
DNF Kristian House (GBr) JLT Condor
DNF Felix English (Irl) JLT Condor
DNF Neil van der Ploeg (Aus) Avanti Racing Team
DNF Jacob Kauffmann (Aus) Team Budget Forklifts
DNF Paul van der Ploeg (Aus) Charter Mason Giant
DNF David Edwards (Aus) Charter Mason Giant
DNF Massimo Graziato (Ita) African Wildlife Safaris
DNF David Melville (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody
DNF Angus Lyons (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
DNF Ryan Cavanagh (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team
DNF Harry Carpenter (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team

Klasyfikacja końcowa:

  1 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                           12:30:55
  2 Patrick Bevin (NZl) Avanti Racing Team                           00:11
  3 Joseph Cooper (NZl) Avanti Racing Team                           00:19
  4 Simon Clarke (Aus) Orica GreenEdge                               00:21
  5 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                              00:35
  6 Robert Power (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team              00:37
  7 Brendan Canty (Aus) Team Budget Forklifts                        00:39
  8 Lachlan Norris (Aus) Drapac                                      00:40
  9 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli
 10 Scott Davies (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii               00:41
 11 Mitchell Cooper (Aus) Navitas Satalyst                           00:45
 12 Serge Pauwels (Bel) MTN - Qhubeka                                00:46
 13 Grant Ferguson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii             00:47
 14 Daniel Summerhill (USA) UnitedHealthcare                         01:10
 15 Mark O'Brien (Aus) Avanti Racing Team                            01:12
 16 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare                         01:17
 17 Michael Torckler (NZl) Team Budget Forklifts                     01:22
 18 Lachlan Morton (Aus) KordaMentha Australian Team                 01:28
 19 Patrick Shaw (Aus) Avanti Racing Team                            01:46
 20 Chris Hamilton (Aus) KordaMentha Australian Team                 02:18
 21 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare                               02:21
 22 Josh Edmondson (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii             25:33
 23 Thomas Moses (GBr) JLT Condor                                    26:47
 24 Graham Briggs (GBr) JLT Condor                                   27:12
 25 Cameron Wurf (Aus) KordaMentha Australian Team                   27:15
 26 Nicholas Schultz (Aus) KordaMentha Australian Team               27:49
 27 Jackson Mawby (Aus) Navitas Satalyst                             27:50
 28 Ben Hill (Aus) Charter Mason Giant                               27:51
 29 Jeremy Cameron (Aus) African Wildlife Safaris                    27:55
 30 Samuel Spokes (Aus) Drapac                                       28:06
 31 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                         28:28
 32 Adam Phelan (Aus) Drapac                                         28:41
 33 Caleb Ewan (Aus) Orica GreenEdge                                 28:55
 34 Steele von Hoff (Aus) KordaMentha Australian Team                29:20
 35 Nicholas Katsonis (Aus) Charter Mason Giant
 36 Richard Handley (GBr) JLT Condor                                 29:37
 37 Sean Lake (Aus) African Wildlife Safaris                         29:39
 38 Patrick Lane (Aus) African Wildlife Safaris
 39 Brodie Talbot (Aus) Team Budget Forklifts                        29:41
 40 Songezo Jim (RSA) MTN - Qhubeka                                  29:44
 41 Robbie Hucker (Aus) Drapac                                       29:59
 42 Michael Cupitt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody      30:26
 43 Sam Bewley (NZl) Orica GreenEdge                                 30:27
 44 Michael Cuming (GBr) JLT Condor                                  30:34
 45 Cameron Bayly (Aus) Search2retain-health.com.au                  31:03
 46 John Murphy (USA) UnitedHealthcare                               31:08
 47 Matthew Goss (Aus) MTN - Qhubeka                                 31:09
 48 Tiziano Dall'Antonia (Ita) Androni Giocattoli                    31:10
 49 Alberto Nardin (Ita) Androni Giocattoli                          31:47
 50 Alex Clements (Aus) Jayco-AIS Under-23 National Team             31:50
 51 Gabriel Cullaigh (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii           32:00
 52 Tyler Farrar (USA) MTN - Qhubeka                                 32:13
 53 Angus Morton (Aus) KordaMentha Australian Team                   32:42
 54 William Clarke (Aus) Drapac                                      32:49
 55 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare                               34:45
 56 Tommy Nankervis (Aus) Team Budget Forklifts                      36:07
 57 Chris Jory (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody          36:10
 58 Grayson Napier (Aus) Navitas Satalyst                            36:13
 59 Christopher Lawless (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii        36:29
 60 Kane Walker (Aus) Navitas Satalyst                               36:35
 61 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare                           37:36
 62 Jake Kelly (GBr) Reprezentacja Wielkiej Brytanii                 37:54
 63 Nick Dougall (Aus) MTN - Qhubeka                                 38:32
 64 Alexander Smyth (Aus) African Wildlife Safaris                   38:45
 65 Jayden Copp (Aus) Charter Mason Giant                            39:44
 66 James Mowatt (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody        39:48
 67 Joel Strachan (Aus) Navitas Satalyst                             40:07
 68 Mitchell Lovelock-Fay (Aus) Avanti Racing Team                   40:29
 69 Michael Rice (Aus) Search2retain-health.com.au                   41:13
 70 Ryan Thomas (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody         41:26
 71 Tyler Spurrell (Aus) Data #3 Symantec Racing Team p/b Scody      42:31
 72 Stuart Shaw (Aus) Search2retain-health.com.au                    44:58

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: