Prezentacja Rabobank-Liv 2015

W Emmen odbyła się prezentacja zespołu Rabobank-Liv. Oprócz Marianne Vos i mistrzyni świata z Ponferrady Pauline Ferrand-Prevot dziennikarzom pokazała się też Kasia Niewiadoma, która rozpoczyna swój drugi sezon w holenderskiej ekipie.

Do teamu dołączyła m.in. 27-letnia Australijka Shara Gillow. Niedawno zostało mistrzynią swojego kraju na czas, we wspólnym zajęła trzecie miejsce. W poniedziałek przedstawiono również młodą Holenderkę Anouska Koster.

Rabobank-Liv opuściły z kolei Annemiek van Vleuten i Iris Slappendel (obie do Bigla) oraz Sabrina Stultiens (do Liv-Plantur).

Kadra na sezon 2015 składa się z 11 zawodniczek. Rok temu na szosie i w przełajach reprezentantki grupy cieszyły się aż z 55 zwycięstw. Nowy menadżer Eric van den Boom ma nadzieję, że w tym roku jego kolarki zbliżą się do tej liczby.

Skład Rabobank-Liv 2015:

Pauline Ferrand-Prevot, Marianne Vos, Lucinda Brand, Anna van der Breggen, Shara Gillow, Roxanne Knetemann, Thalita de Jong, Anna Knauer, Katarzyna Niewiadoma, Anouchka Koster, Moniek Tenniglo

Foto: raboliv.com

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: