Tour de San Luis 2015: Kwiatkowski 4 sekundy od zwycięstwa na 5. etapie

Adriano Malori (Movistar Team) wygrał jazdę indywidualną na czas, stanowiącą piąty etap Tour de San Luis.

26-letni Włoch na 17-kilometrowej trasie o 4 sekundy pokonał mistrza Polski w jeździe na czas Michała Kwiatkowskiego (Etixx-Quick Step) oraz o 5 sekund Kanadyjczyka Hugo Houle'a (Ag2r La Mondiale).

7. wynik wykręcił Przemysław Niemiec (Lampre-Merida), a 11. Łukasz Wiśniowski (Etixx-Quick Step).

W klasyfikacji generalnej wyścigu prowadzenie obronił Argentyńczyk Daniel Diaz (Funvic). Jego drużynowy kolega, zajmujący przed czasówką 3. miejsce, Brazylijczyk Alex Diniz nie wystartował z powodu zatrucia pokarmowego.

Kolarze mierzyli się z pagórkowatą trasą - droga początkowo prowadziła lekko w dół, a potem zaczynała się wznosić na metę. Już na początku zmagań najlepszy czas wykręcił Adriano Malori (Movistar Team). Włoch uporał się z trasą i hulającym na niej wiatrem w nieco ponad 20 minut i na mecie spokojnie oczekiwał na rywali.

Do wyniku kolarze Movistar zbliżył się Hugo Houle (Ag2r La Mondiale), ale do triumfu zabrakło 5 sekund. W koszulce mistrza Polski zaprezentował się za to Michał Kwiatkowski (Etixx-Quick Step). Polak notował dobry czas na półmetku, ale na mecie nie zdołał przegonić prowadzącego Włocha i musiał zadowolić się drugim miejscem.

Sytuacja nie zmieniła się zasadniczo do końca rywalizacji - dobrze pojechał Diaz, o dwie sekundy wyprzedzając Nairo Quintanę (Movistar Team) i broniąc koszulki lidera. Za jego plecami podium ułożyli Kolumbijczycy - jako drugiego sklasyfikowano Rodolfo Torresa (Colombia), a trzeciego Quintanę.

Wyniki 5. etapu Tour de San Luis 2015 (2.1), Largada Edificio Conservador - Terrazas de Portezuelo (17,4 km; jazda indywidualna na czas):
1 Adriano Malori (Ita) Movistar Team                      20:07 	 
2 Michał Kwiatkowski (Pol) Etixx - Quick-Step             00:04 	 
3 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                       00:05 	 
4 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli                00:29 	 
5 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos             00:32 	 
6 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha                        00:33 	 
7 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida                  00:34 	 
8 Carlos Oyarzun (Chi) Reprezentacja Chile                00:40 	 
9 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement    00:42 	 
10 Daniel Diaz (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos 	  	 
11 Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step             00:43 	 
12 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                     00:44 	 
13 Fernando Gaviria (Col) Reprezentacja Kolumbii 	  	 
14 Rodolfo Torres (Col) Colombia                          00:51 	 
15 Rodrigo Contreras (Col) Reprezentacja Kolumbii         00:52 	 
16 Benjamin King (USA) Cannondale-Garmin                  00:54 	 
17 Juan Arango (Col) Reprezentacja Kolumbii               00:55 	 
18 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos              00:56 	 
19 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare                    00:57 	 
20 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare                 00:58 	 
21 Daniel Jaramillo (Col) Jamis-Hagens Berman             01:02 	 
22 David Williams (USA) Jamis-Hagens Berman               01:03 	 
23 Joseph Dombrowski (USA) Cannondale-Garmin              01:04 	 
24 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos                 01:09 	 
25 Jose Rodriguez (Chi) Reprezentacja Chile               01:10 	 
26 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha             01:20 	 
27 Emmanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos            01:21 	 
28 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida                    01:22 	 
29 Weimar Roldan (Col) Reprezentacja Kolumbii 	  	 
30 Alfredo Lucero (Arg) San Luis Somos Todos              01:24 	 
31 Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin               01:26 	 
32 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    01:29 	 
33 Mauricio Muller (Arg) Team SEP San Juan                01:31 	 
34 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               01:35 	 
35 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                    01:41 	 
36 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                    01:42 	 
37 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale-Garmin           01:44 	 
38 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                01:49 	 
39 Gregory Brenes (CRc) Jamis-Hagens Berman 	  	 
40 Luis Laverde (Col) Reprezentacja Kolumbii 	  	 
41 Julian Barrientos (Arg) Reprezentacja Argentyny        01:50 	 
42 Mauro Finetto (Ita) Reprezentacja Włoch                01:51 	 
43 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale 	  	 
44 Ariel Sivori (Arg) Buenos Aires                        01:52 	 
45 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                  01:58 	 
46 Edward Diaz (Col) Colombia 	  	 
47 Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin                   01:59 	 
48 Ignacio Perez (Arg) Team SEP San Juan                  02:00 	 
49 Claudio Arone (Arg) Buenos Aires                       02:01 	 
50 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar 	  	 
51 Bryan Naulleau (Fra) Team Europcar                     02:03 	 
52 Patricio Almonacid (Chi) Reprezentacja Chile           02:05 	 
53 German Tivani (Arg) Reprezentacja Argentyny 	  	 
54 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida                02:06 	 
55 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini        02:07 	 
56 Miguel Angel Rubiano (Col) Colombia 	  	 
57 Edward King (USA) Cannondale-Garmin                    02:12 	 
58 Andrey Sartassov (Chi) San Luis Somos Todos            02:14 	 
59 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha 	  	 
60 Gaston Javier (Arg) Team SEP San Juan                  02:15 	 
61 Gonzalo Garrido (Chi) Reprezentacja Chile 	  	 
62 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step                  02:17 	 
63 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare                   02:18 	 
64 Guido Palma (Arg) Buenos Aires 	  	 
65 Kleber Ramos (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos 	  	 
66 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini              02:19 	 
67 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli 	  	 
68 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires                    02:20 	 
69 Mauricio Graziani (Arg) Reprezentacja Argentyny 	  	 
70 Carlos Quintero (Col) Colombia                         02:21 	 
71 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step 	  	 
72 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                02:22 	 
73 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team 	  	 
74 Dmitriy Kozonchuk (Rus) Team Katusha                   02:24 	 
75 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini        02:25 	 
76 Gabriel Juarez (Arg) San Luis Somos Todos              02:28 	 
77 Lucas Gaday (Arg) Reprezentacja Argentyny 	  	 
78 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                     02:31 	 
79 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                02:32 	 
80 German Chavez (Col) Reprezentacja Kolumbii             02:35 	 
81 Dario Diaz (Arg) Team SEP San Juan                     02:39 	 
82 Roberto Gonzalez (Pan) Reprezentacja Panamy 	  	 
83 Carson Miller (USA) Jamis-Hagens Berman                02:40 	 
84 Luka Pibernik (Slo) Lampre-Merida                      02:41 	 
85 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha                     02:43 	 
86 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare                 02:44 	 
87 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                   02:46 	 
88 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale             02:49 	 
89 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                       02:52 	 
90 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini             02:53 	 
91 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                     02:54 	 
92 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli                02:59 	 
93 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team                03:01 	 
94 Yoav Bear (Isr) Cycling Academy Team 	  	 
95 Luca Paolini (Ita) Team Katusha                        03:03 	 
96 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement        03:05 	 
97 William Guzman (Dom) Inteja-MMR 	  	 
98 Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale                 03:06 	 
99 Lian Bertazzo (Ita) Reprezentacja Włoch                03:10 	 
100 Francisco Paiva (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos 	  	 
101 Yohann Gene (Fra) Team Europcar 	  	 
102 Santiago Espindola (Arg) Buenos Aires                 03:11 	 
103 Elias Pereyra (Arg) Team SEP San Juan 	  	 
104 Matthieu Boulo (Fra) Bretagne-Séché Environnement     03:13 	 
105 Sebastian Cianci (Arg) Reprezentacja Argentyny        03:18 	 
106 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar                03:19 	 
107 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team           03:20 	 
108 Igor Anton (Spa) Movistar Team 	  	 
109 Stephen Leece (USA) Jamis-Hagens Berman 	  	 
110 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare                     03:21 	 
111 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare 	  	 
112 Davide Ballerini (Ita) Reprezentacja Włoch            03:22 	 
113 Yennier Lopez (Cub) Reprezentacja Kuby                03:24 	 
114 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini             03:27 	 
115 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires 	  	 
116 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman 	  	 
117 Israel Nuno (Spa) Inteja-MMR                          03:31 	 
118 Lucas Lopardo (Arg) Team SEP San Juan                 03:34 	 
119 Maicol Rodriguez (Pan) Reprezentacja Panamy           03:38 	 
120 Diego Milan (Dom) Inteja-MMR                          03:39 	 
121 Wojciech Migdał (Pol) Cycling Academy Team            03:46 	 
122 Lubos Malovec (Svk) Cycling Academy Team              03:53 	 
123 Onel Santa Clara (Cub) Reprezentacja Kuby 	  	 
124 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk 	  	 
125 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement 03:59 	 
126 Simone Petilli (Ita) Reprezentacja Włoch 	  	 
127 Enrico Battaglin (Ita) Reprezentacja Włoch            04:01 	 
128 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli 	  	 
129 Adderlyn Cruz (Dom) Inteja-MMR                        04:02 	 
130 Ido Zilberstein (Isr) Cycling Academy Team            04:03 	 
131 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement 	  	 
132 Jose De Leon (Pan) Reprezentacja Panamy               04:05 	 
133 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement    04:08 	 
134 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli 	  	 
135 Leonardo Duque (Col) Colombia                         04:17 	 
136 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk                  04:18 	 
137 Joaquin Sobrino (Spa) Inteja-MMR                      04:19 	 
138 Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli                  04:30 	 
139 Arnold Alcolea (Cub) Reprezentacja Kuby               04:33 	 
140 Felix Nodarse (Cub) Reprezentacja Kuby                04:36 	 
141 Alan Sivori (Arg) Buenos Aires                        04:38 	 
142 Marc Soler (Spa) Movistar Team                        04:39 	 
143 Yans Arias (Cub) Reprezentacja Kuby                   04:41 	 
144 Ismael Laguna (Arg) Reprezentacja Argentyny           04:44 	 
145 Francisco Gonzalez (Pan) Reprezentacja Panamy 	  	 
146 Fernando Urena (Pan) Reprezentacja Panamy             04:48 	 
147 Antonio Garnero (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos      05:04 	 
148 Adrian Alvarado (Chi) Reprezentacja Chile             05:13 	 
149 Jakub Mareczko (Ita) Reprezentacja Włoch              05:14 	 
150 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk            05:20 	 

Klasyfikacja generalna po 5. etapie:

1 Daniel Diaz (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos 	       16:52:37 	 
2 Rodolfo Torres (Col) Colombia                           01:09 	 
3 Nairo Quintana (Col) Movistar Team                      01:25 	 
4 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement    01:46 	 
5 Rodrigo Contreras (Col) Reprezentacja Kolumbii          02:43 	 
6 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha              03:15 	 
7 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos             03:54 	 
8 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha                        03:57 	 
9 Daniel Jaramillo (Col) Jamis-Hagens Berman              04:18 	 
10 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare                 04:37 	 
11 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida                 04:39 	 
12 Miguel Angel Rubiano (Col) Colombia                    04:58 	 
13 Joseph Dombrowski (USA) Cannondale-Garmin              05:01 	 
14 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos                 05:06 	 
15 Weimar Roldan (Col) Reprezentacja Kolumbii             05:30 	 
16 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale               05:41 	 
17 Edward Diaz (Col) Colombia                             06:04 	 
18 Alberto Losada Alguacil (Spa) Team Katusha             06:10 	 
19 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida                    06:40 	 
20 Alfredo Lucero (Arg) San Luis Somos Todos              06:50 	 
21 Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin               06:53 	 
22 Benjamin King (USA) Cannondale-Garmin                  06:59 	 
23 Gregory Brenes (CRc) Jamis-Hagens Berman               07:07 	 
24 Igor Anton (Spa) Movistar Team                         07:15 	 
25 German Chavez (Col) Reprezentacja Kolumbii             07:33 	 
26 Dayer Quintana (Col) Movistar Team                     07:40 	 
27 Ariel Sivori (Arg) Buenos Aires                        08:30 	 
28 Gaston Javier (Arg) Team SEP San Juan                  08:33 	 
29 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli            09:05 	 
30 Juan Arango (Col) Reprezentacja Kolumbii               09:39 	 
31 Carlos Oyarzun (Chi) Reprezentacja Chile               09:46 	 
32 Emmanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos            09:56 	 
33 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement        10:18 	 
34 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                    11:00 	 
35 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli               11:19 	 
36 Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin                   11:36 	 
37 Kleber Ramos (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos          11:51 	 
38 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare                    12:16 	 
39 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                    12:26 	 
40 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy Team            12:30 	 
41 Lucas Gaday (Arg) Reprezentacja Argentyny              12:48 	 
42 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                    12:53 	 
43 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha                     12:57 	 
44 Gabriel Juarez (Arg) San Luis Somos Todos              13:01 	 
45 Matthieu Boulo (Fra) Bretagne-Séché Environnement      13:15 	 
46 Simone Petilli (Ita) Reprezentacja Włoch               13:19 	 
47 Michał Kwiatkowski (Pol) Etixx - Quick-Step            13:26 	 
48 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy Team                13:29 	 
49 Gonzalo Garrido (Chi) Reprezentacja Chile              13:47 	 
50 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale             13:55 	 
51 Arnold Alcolea (Cub) Reprezentacja Kuby                14:05 	 
52 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos              14:19 	 
53 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                     14:25 	 
54 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini              14:45 	 
55 Fernando Gaviria (Col) Reprezentacja Kolumbii          14:58 	 
56 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                  15:07 	 
57 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step                  15:37 	 
58 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement     15:38 	 
59 Mauricio Graziani (Arg) Reprezentacja Argentyny        15:45 	 
60 Patricio Almonacid (Chi) Reprezentacja Chile           16:10 	 
61 Ignacio Perez (Arg) Team SEP San Juan                  16:12 	 
62 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                      16:16 	 
63 German Tivani (Arg) Reprezentacja Argentyny            16:17 	 
64 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale               16:25 	 
65 Israel Nuno (Spa) Inteja-MMR                           16:48 	 
66 Lubos Malovec (Svk) Cycling Academy Team               16:49 	 
67 Jose Rodriguez (Chi) Reprezentacja Chile               16:52 	 
68 David Lozano (Spa) Team Novo Nordisk                   16:59 	 
69 Diego Milan (Dom) Inteja-MMR                           17:03 	 
70 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar                 17:12 	 
71 Mauricio Muller (Arg) Team SEP San Juan                17:18 	 
72 Luis Laverde (Col) Reprezentacja Kolumbii 	  	 
73 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli           17:39 	 
74 Mauro Finetto (Ita) Reprezentacja Włoch                18:02 	 
75 Carlos Quintero (Col) Colombia                         18:24 	 
76 Roberto Gonzalez (Pan) Reprezentacja Panamy            19:13 	 
77 Adriano Malori (Ita) Movistar Team                     19:21 	 
78 Francisco Gonzalez (Pan) Reprezentacja Panamy          19:48 	 
79 Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step             20:04 	 
80 Yennier Lopez (Cub) Reprezentacja Kuby                 20:11 	 
81 Claudio Arone (Arg) Buenos Aires                       20:20 	 
82 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini 	  	 
83 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale-Garmin           21:05 	 
84 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                21:10 	 
85 Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale                 21:19 	 
86 Edward King (USA) Cannondale-Garmin                    21:33 	 
87 Leonardo Duque (Col) Colombia                          21:34 	 
88 Dmitriy Kozonchuk (Rus) Team Katusha                   21:47 	 
89 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step                21:53 	 
90 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli               22:26 	 
91 Fernando Urena (Pan) Reprezentacja Panamy              22:47 	 
92 Wojciech Migdał (Pol) Cycling Academy Team             22:54 	 
93 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                    23:06 	 
94 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk              23:19 	 
95 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step      23:32 	 
96 Marc Soler (Spa) Movistar Team                         24:00 	 
97 Carson Miller (USA) Jamis-Hagens Berman                24:02 	 
98 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar                   24:44 	 
99 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare                   24:51 	 
100 Maicol Rodriguez (Pan) Reprezentacja Panamy           24:54 	 
101 Ido Zilberstein (Isr) Cycling Academy Team            24:56 	 
102 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini               25:12 	 
103 Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk                  25:13 	 
104 Adderlyn Cruz (Dom) Inteja-MMR                        25:14 	 
105 Felix Nodarse (Cub) Reprezentacja Kuby                26:26 	 
106 Santiago Espindola (Arg) Buenos Aires                 26:35 	 
107 Adrian Alvarado (Chi) Reprezentacja Chile             27:04 	 
108 Luka Pibernik (Slo) Lampre-Merida                     27:21 	 
109 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare                   27:42 	 
110 Andrey Sartassov (Chi) San Luis Somos Todos           28:39 	 
111 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare                29:05 	 
112 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini       29:11 	 
113 Antonio Garnero (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos      29:28 	 
114 Yohann Gene (Fra) Team Europcar                       29:31 	 
115 Lucas Lopardo (Arg) Team SEP San Juan                 29:45 	 
116 Enrico Battaglin (Ita) Reprezentacja Włoch            30:27 	 
117 Alan Sivori (Arg) Buenos Aires                        30:35 	 
118 Onel Santa Clara (Cub) Reprezentacja Kuby             30:58 	 
119 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk            31:00 	 
120 Elias Pereyra (Arg) Team SEP San Juan                 31:05 	 
121 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman       31:15 	 
122 Stephen Leece (USA) Jamis-Hagens Berman               31:38 	 
123 Sebastian Cianci (Arg) Reprezentacja Argentyny        31:44 	 
124 Yoav Bear (Isr) Cycling Academy Team                  31:45 	 
125 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                      31:58 	 
126 Davide Ballerini (Ita) Reprezentacja Włoch 	          32:06 	 
127 Dario Diaz (Arg) Team SEP San Juan                    32:24 	 
128 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires                   33:12 	 
129 Guido Palma (Arg) Buenos Aires                        33:19 	 
130 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini       33:48 	 
131 William Guzman (Dom) Inteja-MMR                       33:54 	 
132 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement 34:07 	 
133 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli               34:18 	 
134 Jose De Leon (Pan) Reprezentacja Panamy               35:10 	 
135 Bryan Naulleau (Fra) Team Europcar                    35:25 	 
136 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare                     35:37 	 
137 Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli                  36:09 	 
138 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini             36:12 	 
139 Jakub Mareczko (Ita) Reprezentacja Włoch              39:01 	 
140 Ismael Laguna (Arg) Reprezentacja Argentyny           39:09 	 
141 Joaquin Sobrino (Spa) Inteja-MMR                      39:36 	 
142 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida               39:45 	 
143 Francisco Paiva (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos      40:04 	 
144 Julian Barrientos (Arg) Reprezentacja Argentyny       40:10 	 
145 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires                       40:14 	 
146 Luca Paolini (Ita) Team Katusha                       40:50 	 
147 David Williams (USA) Jamis-Hagens Berman              43:18 	 
148 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement       43:25 	 
149 Lian Bertazzo (Ita) Reprezentacja Włoch               44:40 	 
150 Yans Arias (Cub) Reprezentacja Kuby                   52:54 	 

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: