Tour de San Luis 2015: etap 2

Argentyńczyk Daniel Diaz (Funvic) po wspinaczce na Mirador de Potrero wygrał drugi etap argentyńskiej imprezy i przyodział trykot lidera wyścigu.

25-latek na blisko pięciokilometrowym podjeździe pokonał o 6 sekund Kolumbijczyka Rodolfo Torresa (Colombia) i o 24 sekundy Brazylijczyka Klebera Ramosa (Funvic).

13. miejsce wywalczył pierwszy z Polaków - Przemysław Niemiec (Lampre-Merida).

Ucieczka zawiązała się na pierwszych kilometrach odcinka, a w jej skład weszli Mauricio Muller (Sindicato Empleados Publicos of San Juan), Sebastian Tolosa (Buenos Aires Provincia), Lucas Haedo (Jamis - Hagens Berman), Carlos Quintero (Colombia) oraz Romain Guillemois (Team Europcar). Piątka szybko odjechała od grupy na ponad 8 minut i spokojnie podzieliła między sobą punkty na lotnych finiszach i górskiej premii.

Lotną premię na 39 kilometrze pierwszy minął Muller, a po punkty na górskiej premii trzeciej kategorii sięgnął Tolosa. Uciekinierzy kręcili razem dziarsko, ale ekipy Movistar i nie zamierzały dać im nawet cienia szansy i podjęły pogoń, na 80 kilometrów przed metą redukując straty do 3 minut.

Taki stan rzeczy utrzymywał się przez dłuższy czas, ale była to tylko cisza przed burzą. Tolosa wygrał jeszcze drugą lotną premię po czym odpadł z ucieczki, a jego czterech kolegów pomknęło dalej, broniąc spadającej do 2 minut przewagi. Peleton prowadziła reprezentacja Kolumbii i zespół Movistar, ale redukcja strat szła opornie, na 10 kilometrów przed metą wciąż do odrobienia pozostawało półtorej minuty.

Finał stanowił krótki podjazd Mirador de Potrero (4,8 km, 6,7%). Uciekinierom nie udało się osiągnąć wspinaczki przed peletonem, który rozruszali kolarze Movistar. Mocne tempo nadawane przez Igora Antona szybko wyłoniło czołową dziesiątkę, a na pierwszy atak zdecydowali się Daniel Diaz (Funvic) i Rodolfo Torres (Team Colombia).

Dwójka szybko zdobyła sporą przewagę, a zwycięzca argentyńskiego wyścigu z 2013 roku pod banerem znaczącym finałowy kilometr przypuścił mocny atak, zapewniając sobie niekwestionowane zwycięstwo. Torres dojechał po drugie miejsce, a goniącą grupkę przyprowadził kolega Diaza - Kleber Ramos.

Wyniki 2. etapu Tour de San Luis 2015 (2.1), La Punta - Mirador de Potrero (185,3 km):

1 Daniel Diaz (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos            4:33:26
2 Rodolfo Torres (Col) Colombia                             00:06
3 Kleber Da Silva (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos          00:24
4 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement      00:27
5 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha
6 Alex Diniz (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos
7 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
8 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos                   00:29
9 Daniel Jaramillo (Col) Jamis-Hagens Berman                00:36
10 Rodrigo Contreras (Col) Reprezentacja Kolumbii
11 Igor Anton (Spa) Movistar Team                           00:54
12 Miguel Angel Rubiano (Col) Colombia                      00:57
13 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida
14 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare                   00:59
15 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha                    01:09
16 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare                      01:10
17 Joseph Dombrowski (USA) Cannondale-Garmin
18 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos
19 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
20 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos
21 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                 01:19
22 Edward Diaz (Col) Colombia
23 Gaston Javier (Arg) SEP San Juan
24 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha
25 Gregory Brenes (CRc) Jamis-Hagens Berman
26 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha
27 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
28 Ariel Sivori (Arg) Buenos Aires                          01:28
29 Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin
30 Weimar Roldan (Col) Reprezentacja Kolumbii
31 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                      01:36
32 Alfredo Lucero (Arg) San Luis Somos Todos                01:55
33 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale               01:57
34 German Chavez (Col) Reprezentacja Kolumbii
35 Juan Arango (Col) Reprezentacja Kolumbii                 02:03
36 Benjamin King (USA) Cannondale-Garmin                    02:06
37 German Tivani (Arg) Reprezentacja Argentyny
38 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale                        02:09
39 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                    02:16
40 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement
41 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli-Venezuela    02:18
42 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy                   02:19
43 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli-Venezuela       02:24
44 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos                02:26
45 Carlos Quintero (Col) Colombia                           02:45
46 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini               02:53
47 Carlos Oyarzun (Chi) Reprezentacja Chile
48 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini
49 Mauro Finetto (Ita) Reprezentacja Włoch
50 Lucas Gaday (Arg) Reprezentacja Argentyny                03:00
51 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
52 Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin                     03:11
53 Matthieu Boulo (Fra) Bretagne-Séché Environnement
54 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini                03:17
55 Julio Gil (Arg) Reprezentacja Argentyny
56 Martijn Verschoor (Ned) Novo Nordisk                     03:32
57 Simone Petilli (Ita) Reprezentacja Włoch                 03:43
58 Arnold Alcolea (Cub) Reprezentacja Kuby                  03:46
59 Israel Nuño (Spa) Inteja-MMR
60 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli-Venezuela   03:59
61 Mauricio Muller (Arg) SEP San Juan                       04:04
62 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia                       04:11
63 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare
64 Leonardo Duque (Col) Colombia
65 Lucas Lopardo (Arg) SEP San Juan
66 Ignacio Perez (Arg) SEP San Juan
67 Gonzalo Garrido (Chi) Reprezentacja Chile
68 Diego Milan (Dom) Inteja-MMR                             04:15
69 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy
70 Ido Zilberstein (Isr) Cycling Academy                    04:29
71 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare                      04:39
72 David Lozano (Spa) Novo Nordisk
73 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement
74 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step
75 Jose Rodriguez (Chi) Reprezentacja Chile                 04:43
76 Lubos Malovec (Svk) Cycling Academy                      04:45
77 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale                 04:55
78 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
79 Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale
80 Dario Diaz (Arg) SEP San Juan
81 Fernando Ureña (Pan) Reprezentacja Panamy                05:24
82 Maicol Rodriguez (Pan) Reprezentacja Panamy              05:27
83 Claudio Arone (Arg) Buenos Aires
84 Gabriel Juarez (Arg) San Luis Somos Todos
85 Emmanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos
86 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar                   05:51
87 Yennier Lopez (Cub) Reprezentacja Kuby
88 Michał Kwiatkowski (Pol) Etixx - Quick-Step              06:03
89 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
90 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step
91 Fernando Gaviria (Col) Reprezentacja Kolumbii
92 Łukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step
93 Charles Planet (Fra) Novo Nordisk
94 Patricio Almonacid (Chi) Reprezentacja Chile
95 Antonio Garnero (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos
96 Edward King (USA) Cannondale-Garmin
97 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli-Venezuela
98 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale-Garmin
99 Luka Pibernik (Slo) Lampre-Merida
100 Marc Soler (Spa) Movistar Team
101 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
102 Francisco Gonzalez (Pan) Reprezentacja Panamy           06:23
103 Mauricio Graziani (Arg) Reprezentacja Argentyny         06:33
104 Wojciech Migdał (Pol) Cycling Academy
105 Andrea Peron (Ita) Novo Nordisk
106 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini         06:45
107 Adrian Alvarado (Chi) Reprezentacja Chile
108 Santiago Espindola (Arg) Buenos Aires
109 Nicolas Lefrancois (Fra) Novo Nordisk                   07:18
110 Dmitriy Kozonchuk (Rus) Katusha
111 Luis Laverde (Col) Reprezentacja Kolumbii
112 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman         07:33
113 Stephen Leece (USA) Jamis-Hagens Berman
114 Elias Pereyra (Arg) SEP San Juan                        07:39
115 Ramon Carretero (Pan) Reprezentacja Panamy              07:53
116 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step
117 Roberto Gonzalez (Pan) Reprezentacja Panamy
118 Jose De Leon (Pan) Reprezentacja Panamy
119 Yohann Gene (Fra) Team Europcar                         07:59
120 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
121 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare
122 Ismael Laguna (Arg) Reprezentacja Argentyny
123 Sebastian Cianci (Arg) Reprezentacja Argentyny          08:27
124 Yoav Bear (Isr) Cycling Academy                         08:36
125 Felix Nodarse (Cub) Reprezentacja Kuby                  08:58
126 Onel Santa Clara (Cub) Reprezentacja Kuby
127 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement   09:00
128 Enrico Battaglin (Ita) Reprezentacja Włoch              09:14
129 Davide Ballerini (Ita) Reprezentacja Włoch
130 Guido Palma (Arg) Buenos Aires                          09:18
131 Carson Miller (USA) Jamis-Hagens Berman
132 Alan Sivori (Arg) Buenos Aires
133 David Williams (USA) Jamis-Hagens Berman
134 Ruben Menendez (Spa) Inteja-MMR
135 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar                    09:25
136 Bryan Naulleau (Fra) Team Europcar                      09:26
137 Andrey Sartassov (Chi) San Luis Somos Todos             10:01
138 Joaquin Sobrino (Spa) Inteja-MMR                        10:37
139 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida
140 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida
141 Laureano Rosas (Arg) SEP San Juan
142 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires
143 Julian Barrientos (Arg) Reprezentacja Argentyny
144 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires
145 Lian Bertazzo (Ita) Reprezentacja Włoch                 11:04
146 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli-Venezuela
147 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini
148 Yans Arias (Cub) Reprezentacja Kuby                     11:10
149 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                     11:13
150 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement
151 Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli-Venezuela          11:24
152 Luca Paolini (Ita) Katusha
153 Francisco Paiva (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos        12:21
154 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini               13:32
155 Jakub Mareczko (Ita) Reprezentacja Włoch
156 William Guzman (Dom) Inteja-MMR                         13:49
157 Adderlyn Cruz (Dom) Inteja-MMR                          13:59

Klasyfikacja generalna po 2. etapie:

1 Daniel Diaz (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos            9:13:39
2 Rodolfo Torres (Col) Colombia                             00:06
3 Kleber Da Silva (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos          00:24
4 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha                     00:27
5 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement
6 Alex Diniz (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos
7 Nairo Quintana (Col) Movistar Team
8 Sergio Godoy (Arg) San Luis Somos Todos                   00:29
9 Daniel Jaramillo (Col) Jamis-Hagens Berman                00:36
10 Rodrigo Contreras (Col) Reprezentacja Kolumbii
11 Igor Anton (Spa) Movistar Team                           00:54
12 Miguel Angel Rubiano (Col) Colombia                      00:57
13 Przemysław Niemiec (Pol) Lampre-Merida
14 Janez Brajkovic (Slo) UnitedHealthcare                   00:59
15 Alberto Losada Alguacil (Spa) Katusha                    01:09
16 Marco Canola (Ita) UnitedHealthcare                      01:10
17 Enzo Moyano (Arg) San Luis Somos Todos
18 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
19 Joseph Dombrowski (USA) Cannondale-Garmin
20 Gregory Brenes (CRc) Jamis-Hagens Berman                 01:19
21 Ilnur Zakarin (Rus) Katusha
22 Mattia Cattaneo (Ita) Lampre-Merida
23 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale
24 Edward Diaz (Col) Colombia
25 Gaston Javier (Arg) SEP San Juan
26 Weimar Roldan (Col) Reprezentacja Kolumbii               01:28
27 Thomas Danielson (USA) Cannondale-Garmin
28 Ariel Sivori (Arg) Buenos Aires
29 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                      01:36
30 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos              01:54
31 Alfredo Lucero (Arg) San Luis Somos Todos                01:55
32 German Chavez (Col) Reprezentacja Kolumbii               01:57
33 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
34 Juan Arango (Col) Reprezentacja Kolumbii                 02:03
35 Benjamin King (USA) Cannondale-Garmin                    02:06
36 Brice Feillu (Fra) Bretagne-Séché Environnement          02:16
37 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar
38 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli-Venezuela    02:18
39 Emanuel Piaskowy (Pol) Cycling Academy                   02:19
40 Jorge Giacinti (Arg) San Luis Somos Todos                02:26
41 German Tivani (Arg) Reprezentacja Argentyny              02:36
42 Carlos Quintero (Col) Colombia                           02:45
43 Mauro Finetto (Ita) Reprezentacja Włoch                  02:53
44 Carlos Oyarzun (Chi) Reprezentacja Chile
45 Hugo Houle (Can) AG2R La Mondiale
46 Simone Stortoni (Ita) Androni Giocattoli-Venezuela       02:54
47 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                      03:00
48 Matthieu Boulo (Fra) Bretagne-Séché Environnement        03:11
49 Nathan Brown (USA) Cannondale-Garmin
50 Julio Gil (Arg) Reprezentacja Argentyny                  03:17
51 Genki Yamamoto (Jpn) Nippo - Vini Fantini
52 Martijn Verschoor (Ned) Novo Nordisk                     03:32
53 Mattia Pozzo (Ita) Nippo - Vini Fantini                  03:37
54 Israel Nuño (Spa) Inteja-MMR                             03:46
55 Arnold Alcolea (Cub) Reprezentacja Kuby
56 Mauricio Muller (Arg) SEP San Juan                       04:04
57 Lucas Gaday (Arg) Reprezentacja Argentyny                04:07
58 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare                     04:11
59 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
60 Simone Petilli (Ita) Reprezentacja Włoch                 04:13
61 Daniel Turek (Cze) Cycling Academy                       04:15
62 Diego Milan (Dom) Inteja-MMR
63 John Kronborg Ebsen (Den) Androni Giocattoli-Venezuela   04:29
64 Armindo Fonseca (Fra) Bretagne-Séché Environnement       04:39
65 Ignacio Perez (Arg) SEP San Juan                         04:41
66 Gonzalo Garrido (Chi) Reprezentacja Chile
67 Jose Rodriguez (Chi) Reprezentacja Chile                 04:43
68 Lubos Malovec (Svk) Cycling Academy                      04:45
69 Lucas Lopardo (Arg) SEP San Juan                         04:51
70 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                      04:55
71 Carlos Betancur (Col) AG2R La Mondiale
72 Leonardo Duque (Col) Colombia
73 Ido Zilberstein (Isr) Cycling Academy                    04:59
74 David Lozano (Spa) Novo Nordisk                          05:09
75 Michał Gołaś (Pol) Etixx - Quick-Step
76 Fernando Ureña (Pan) Reprezentacja Panamy                05:24
77 Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale                 05:25
78 Emmanuel Guevara (Arg) San Luis Somos Todos              05:27
79 Dario Diaz (Arg) SEP San Juan                            05:39
80 Claudio Arone (Arg) Buenos Aires                         05:57
81 Gabriel Juarez (Arg) San Luis Somos Todos
82 Mark Cavendish (GBr) Etixx - Quick-Step                  06:03
83 Fernando Gaviria (Col) Reprezentacja Kolumbii
84 Kristoffer Skjerping (Nor) Cannondale-Garmin
85 Fabio Sabatini (Ita) Etixx - Quick-Step
86 Serghei Tvetcov (Rom) Androni Giocattoli-Venezuela
87 Edward King (USA) Cannondale-Garmin
88 Adriano Malori (Ita) Movistar Team
89 Marc Soler (Spa) Movistar Team
90 Lukasz Wiśniowski (Pol) Etixx - Quick-Step
91 Maicol Rodriguez (Pan) Reprezentacja Panamy              06:11
92 Fabrice Jeandesboz (Fra) Team Europcar                   06:21
93 Michał Kwiatkowski (Pol) Etixx - Quick-Step              06:31
94 Andrea Peron (Ita) Novo Nordisk                          06:33
95 Patricio Almonacid (Chi) Reprezentacja Chile
96 Wojciech Migdał (Pol) Cycling Academy
97 Charles Planet (Fra) Novo Nordisk
98 Antonio Garnero (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos
99 Yennier Lopez (Cub) Reprezentacja Kuby                   06:35
100 Francisco Gonzalez (Pan) Reprezentacja Panamy           06:53
101 Mauricio Graziani (Arg) Reprezentacja Argentyny         07:03
102 Santiago Espindola (Arg) Buenos Aires                   07:15
103 Luis Laverde (Col) Reprezentacja Kolumbii               07:18
104 Giacomo Berlato (Ita) Nippo - Vini Fantini
105 Nicolas Lefrancois (Fra) Novo Nordisk
106 Pavel Kochetkov (Rus) Katusha                           07:27
107 Adrian Alvarado (Chi) Reprezentacja Chile               07:29
108 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman         07:33
109 Elias Pereyra (Arg) SEP San Juan                        07:39
110 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Etixx - Quick-Step       07:53
111 Yohann Gene (Fra) Team Europcar                         07:59
112 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare
113 Dmitriy Kozonchuk (Rus) Katusha                         08:02
114 Stephen Leece (USA) Jamis-Hagens Berman                 08:03
115 Roberto Gonzalez (Pan) Reprezentacja Panamy             08:23
116 Ismael Laguna (Arg) Reprezentacja Argentyny             08:29
117 Ramon Carretero (Pan) Reprezentacja Panamy              08:37
118 Sebastian Cianci (Arg) Reprezentacja Argentyny          08:57
119 Onel Santa Clara (Cub) Reprezentacja Kuby               08:58
120 Felix Nodarse (Cub) Reprezentacja Kuby
121 Jose De Leon (Pan) Reprezentacja Panamy                 09:00
122 Enrico Battaglin (Ita) Reprezentacja Włoch              09:14
123 Guido Palma (Arg) Buenos Aires                          09:18
124 Yoav Bear (Isr) Cycling Academy                         09:20
125 Antoine Duchesne (Can) Team Europcar                    09:25
126 Bryan Naulleau (Fra) Team Europcar                      09:26
127 Alan Sivori (Arg) Buenos Aires                          09:48
128 Carson Miller (USA) Jamis-Hagens Berman                 10:29
129 Ruben Menendez (Spa) Inteja-MMR
130 Andrey Sartassov (Chi) San Luis Somos Todos             10:31
131 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare                     10:34
132 Sacha Modolo (Ita) Lampre-Merida                        10:37
133 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires
134 Laureano Rosas (Arg) SEP San Juan                       10:55
135 Davide Ballerini (Ita) Reprezentacja Włoch              10:56
136 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli-Venezuela       11:04
137 Riccardo Stacchiotti (Ita) Nippo - Vini Fantini         11:10
138 Jasha Sütterlin (Ger) Movistar Team                     11:13
139 David Williams (USA) Jamis-Hagens Berman                11:19
140 Luka Pibernik (Slo) Lampre-Merida                       11:22
141 Oscar Gatto (Ita) Androni Giocattoli-Venezuela          11:24
142 Julian Barrientos (Arg) Reprezentacja Argentyny         11:44
143 Yans Arias (Cub) Reprezentacja Kuby                     12:52
144 Nicolas Marini (Ita) Nippo - Vini Fantini               13:32
145 Jakub Mareczko (Ita) Reprezentacja Włoch
146 Ken Hanson (USA) UnitedHealthcare                       13:54
147 Francisco Paiva (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos        14:50
148 William Guzman (Dom) Inteja-MMR                         14:55
149 Yauheni Hutarovich (Blr) Bretagne-Séché Environnement   15:00
150 Joaquin Sobrino (Spa) Inteja-MMR                        15:02
151 Adderlyn Cruz (Dom) Inteja-MMR                          15:26
152 Eduard Michael Grosu (Rom) Nippo - Vini Fantini         15:29
153 Julian Gaday (Arg) Buenos Aires                         16:32
154 Lian Bertazzo (Ita) Reprezentacja Włoch                 17:12
155 Maximiliano Richeze (Arg) Lampre-Merida                 17:24
156 Luca Paolini (Ita) Katusha                              17:32
157 Daniel Mclay (GBr) Bretagne-Séché Environnement         19:07

Klasyfikacja górska:

1 Daniel Diaz (Arg) Funvic-Sao Jose dos Campos              10 pkt
2 Kleber Da Silva (Bra) Funvic-Sao Jose dos Campos           9
3 Rodolfo Torres (Col) Colombia                              8
4 Eduardo Sepulveda (Arg) Bretagne-Séché Environnement       4
5 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires                        3

Klasyfikacja punktowa:

1 Leandro Messineo (Arg) San Luis Somos Todos                6 pkt
2 Sebastian Tolosa (Arg) Buenos Aires                        5
3 Mauricio Muller (Arg) SEP San Juan                         4
4 Ignacio Perez (Arg) SEP San Juan                           3
5 Lucas Sebastian Haedo (Arg) Jamis-Hagens Berman            3

Klasyfikacja młodzieżowa:

1 Rodrigo Contreras (Col) Reprezentacja Kolumbii
2 Edward Diaz (Col) Colombia
3 Gaston Javier (Arg) SEP San Juan
4 German Chavez (Col) Reprezentacja Kolumbii
5 German Tivani (Arg) Reprezentacja Argentyny

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: