Czas podziękowań i podsumowań

Koniec roku, to czas podsumowań i zapowiedzi - także i dla nas!

Jednak za nim pożegnamy się ze starym rokiem, chcielibyśmy zacząć od podziękowań. Podziękowań dla Was, naszych Czytelników! Bez Waszych codziennych wizyt prowadzenie Rowery.org nie miałoby żadnego sensu. Dzięki za kolejny rok z nami na wortalu i forum.

To dla Was i po Waszych sugestiach nasz serwis newsowy od nieco ponad roku cieszy oko nowocześniejszą szatą graficzną, która pozwoliła nam zdobyć wielu nowych pasjonatów kolarstwa. W ślad za zmianami na głównej Naczelny odmłodził również forum. Nie były to jednak jedyne nowości, jakie w ciągu tego roku zagościły na Szosie. Pojawiły się i rozrosły sekcje czytelnicze skupione przy blogach, felietonach i recenzjach. Tam możecie znaleźć najświeższe informacje z serca młodzieżowego, kobiecego i męskiego kolarstwa, czy poczytać opinie na temat gorących wydarzeń w kolarskim światku.

Rozwijanie tych sekcji nie szłoby tak prężnie, gdyby nie pomoc i współpraca osób spoza Redakcji. W tym miejscu chcielibyśmy im wszystkim podziękować za włożone pracę, czasu i chęci w współtworzenie Rowery.org. Dziękujemy zawodniczkom i zawodnikom: Kasiom Niewiadomej i Pawłowskiej, Arkowi Owsianowi, Przemkowi Kasperkiewiczowi oraz Pawłowi Poljańskiemu. Wielką pomoc okazali również czytelnicy wortalu: Tomasz Bojanowski, Kuba Maks, Łukasz Gadzała, Marek Tyniec, Marek Kosowski i Daniel Marszałek. To nie tylko podziękowania, ale i zaproszenie dla wszystkich innych chętnych do współpracy przy rozwijaniu Rowery.org!

Tutaj powinien znaleźć miejsce akapit o tym, co pokazali nasi sportowcy na kolarskich arenach w ostatnich 12 miesiącach. Nie ma chyba jednak sensu po raz kolejny rozpisywać się o tym niebywałym skoku jakościowym jaki się dokonał, zwłaszcza, że wkrótce będzie okazja nawiązania do nadal świeżych w pamięci sukcesów przy innej okazji. Zamiast tego życzymy by zbliżający się wielkimi krokami sezon 2015 sprawił nam wszystkim przynajmniej tyle samo radości i satysfakcji co 2014.

My również zrobiliśmy wielki skok jakościowy, relacjonując wiele polskich i zagranicznych imprez z samego centrum wydarzeń. W tym roku dostarczyliśmy Wam ekskluzywnych materiałów z dwóch wielkich Tourów: Giro d'Italia i Tour de France, pracowaliśmy na Tour de Pologne, Tour de Romandie i Tour de Suisse. Na rodzimym podwórku na żywo relacjonowaliśmy wyścigi Mistrzostw Polski, Górskie Mistrzostwa Polski, Szlakiem Grodów Piastowskich oraz wiele innych wyścigów.

Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach. W planach na  rok 2015 mamy wizyty na Tour de France, Giro d'Italia, Fleche Wallonne, Tour de Romandie, Tour de Suisse, ProRace Berlin, Bayern-Rundfahrt, wyścigach kobiet oraz naturalnie na wybranych imprezach w kraju, z Mistrzostwami Polski i Tour de Pologne na czele. A i to prawdopodobnie nie wszystko. Ściskajcie mocno kciuki za powodzenie naszych planów!

Mamy skromną nadzieję, że nasze starania w podnoszeniu jakości dziennikarstwa kolarstwa w Polsce znajdą Wasze uznanie i będziecie nam towarzyszyć w nadchodzącym, 2015 roku. Z tej okazji życzymy Wam wszystkiego najlepszego zarówno w życiu prywatnym, jak i kolarskim!

Na koniec prezentujemy 15 najchętniej czytanych w 2014 roku artykułów:

 1. Tour de France 2014: Michał Kwiatkowski: „koniec walki o generalkę”
 2. Mistrzostwa Polski 2014: relacja „na żywo” z wyścigu ze startu wspólnego elity
 3. Najdłuższa godzina w życiu Jensa Voigta
 4. Media do tablicy
 5. Tour de France 2014: Michał Kwiatkowski: „stracić jak najmniej”
 6. Patrick Lefevere: „nowy kontrakt z Kwiatkowskim będzie nas kosztować”
 7. Program i profile tras mistrzostw świata w kolarstwie szosowym – Ponferrada 2014
 8. Tour de France 2014: Michał Kwiatkowski: „pojadę na generalkę”
 9. Transfery 2014/2015
 10. Mistrzostwa Polski 2014: relacja „na żywo” z wyścigów jazdy na czas
 11. Kraksy i straty na Monte Cassino
 12. Tour de France 2014: Michał Kwiatkowski: „nie miałem mocy w nogach”
 13. Chris Froome: „scenariusz napisano przed naszym przyjazdem do Francji”
 14. Prezentacja Tour de France 2014
 15. Oleg Tinkov oferuje do podziału 1 milion euro

fot. Rowery.org

Jakub Zimoch @KubaWinter

Comments are closed.

Share
Opublikowane przez
Jakub Zimoch @KubaWinter

Recent Posts

La Route d'Occitanie 2019. Valverde wraca do ścigania

Mistrz świata Alejandro Valverde (Movistar Team) wystartuje we francuskim wyścigu La Route d'Occitanie (2.1). Hiszpan sprawdzi dyspozycję przed lipcowym Tour…

19 czerwca 2019, 07:13 07:13

Critérium du Dauphiné 2019. Podbudowany Tejay van Garderen gotowy do pracy

Tejay van Garderen (EF Education First) drugim miejscem w Critérium du Dauphiné udowodnił swoje wspaniałe możliwości jazdy w górskim terenie…

19 czerwca 2019, 06:46 06:46

Mistrzostwa Polski 2019. Wyścig elity i orlików skrócony

Polski Związek Kolarski (PZKol) podjął decyzję o skróceniu dystansu wyścigu ze startu wspólnego elity mężczyzn i orlików podczas mistrzostw Polski…

19 czerwca 2019, 06:05 06:05

Tour de Suisse 2019. Geraint Thomas poza wyścigiem [Aktualizacja]

Geraint Thomas (Team Ineos) po kraksie nie ukończył 4. etapu Tour de Suisse. (więcej…)

18 czerwca 2019, 20:19 20:19

Tour de Suisse 2019: etap 4. Viviani najszybszy w Arlesheim

Elia Viviani (Deceuninck - Quick Step) pierwszy przeciął linię mety czwartego etapu Tour de Suisse. (więcej…)

18 czerwca 2019, 17:56 17:56

Małopolski Wyścig Górski 2019. Udany start Voster ATS

W miniony weekend drużyna Voster ATS odniosła jeden z największych sukcesów w swojej niespełna 4-letniej historii, wygrywając 57. Małopolski Wyścig…

18 czerwca 2019, 16:47 16:47