Naładowałam baterie!

Cześć wszystkim!! Pora odświeżyć mojego bloga i opowiedzieć co się u mnie działo przez ostatnie 1.5 miesiąca:)

Mistrzostwa świata zawsze są dla mnie ostatnim i najważniejszym startem w sezonie! Wiąże się to z tym, że zaraz po ich zakończeniu rozpoczynam okres roztrenowania, a następnie tygodniową przerwę od roweru i wszystkiego co z nim związane:) Tak tez było w tym roku. Naładowałam baterie i jestem teraz gotowa na kolejne miesiące ciężkiej pracy! Dużo czasu spędziłam z rodziną i znajomymi, co także dobrze wpływa na relaks 'posezonowy'.

Nie jestem jednak osobą, która potrafi długo usiedzieć w domu bez żadnego ruchu i od kilku dni wraz z moja trenerką wznowiłam program treningowy! Jestem mega zmotywowana nowymi ćwiczeniami i zadaniami, przez co każdy trening biegnie mi dwa razy szybciej. Jeśli chodzi o plany na przyszłość, to za 2 tygodnie wyjeżdżam na spotkanie z drużyną do Holandii. Super sprawa, będzie to czas na dogranie każdej drobnej rzeczy na sezon 2015 oraz integrację z nowymi zawodniczkami;)

Następnie powrót do domu, dalsze przygotowania, wyczekiwane Święta, no i styczeń - zgrupowań czas.

fot. wowo brylla/rowery.org

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając błędny fragment tekstu i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

1 Comment

  1. Pingback: Tydzień kobiet #3 | Szosa jest kobietą

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: