Gran Premio Bruno Beghelli 2014

21-letni Włoch Valerio Conti (Lampre-Merida) triumfował na trasie 18. Gran Premio Bruno Beghelli.

Drugie miejsce wywalczył Kristian Koren (Cannondale), natomiast trzecie Ilnur Zakarin (Rusvelo).

25. miejsce zajął mistrz Polski Bartłomiej Matysiak (CCC Polsat).

fot. bettiniphoto

Wyniki Gran Premio Bruno Beghelli 2014 (1.HC); Monteveglio - Monteveglio (196,3 km):
  1 Valerio Conti (Ita) Lampre - Merida                        4:38:19
  2 Kristijan Koren (Slo) Cannondale
  3 Ilnur Zakarin (Rus) Rusvelo
  4 Rafael Andriato (Bra) Neri Sottoli                           00:01
  5 Andrea Pasqualon (Ita) Area Zero Pro Team
  6 Niccolo Bonifazio (Ita) Lampre - Merida
  7 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli - Venezuela
  8 Nicola Ruffoni (Ita) Bardiani Csf
  9 Ivan Balykin (Rus) Rusvelo
 10 Davide Vigano (Ita) Caja Rural - Seguros Rga
 11 Michel Kreder (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 12 Roberto Ferrari (Ita) Lampre - Merida
 13 Tiziano Dall'antonia (Ita) Androni Giocattoli - Venezuela
 14 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia
 15 Andrea Piechele (Ita) Bardiani Csf
 16 Simone Ponzi (Ita) Neri Sottoli
 17 Sergey Lagutin (Rus) Rusvelo
 18 Sonny Colbrelli (Ita) Bardiani Csf
 19 Andrea Palini (Ita) Lampre - Merida
 20 Mirko Tedeschi (Ita) Team Idea
 21 Alfonso Fiorenza (Ita) Nankang - Fondriest
 22 Andrea Fedi (Ita) Neri Sottoli
 23 Fabio Taborre (Ita) Neri Sottoli
 24 Karel Hnik (Cze) Mtn - Qhubeka
 25 Bartłomiej Matysiak (Pol) CCC Polsat Polkowice
 26 Fabio Chinello (Ita) Area Zero Pro Team
 27 Christian Delle Stelle (Ita) Mg Kvis - Wilier
 28 Matej Mohoric (Slo) Cannondale
 29 Juan Pablo Valencia (Col) Colombia
 30 Timofey Kritskiy (Rus) Rusvelo
 31 Gian Marco Di Francesco (Ita) Vega - Hotsand
 32 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli
 33 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Caja Rural - Seguros Rga
 34 Jacques Janse Van Rens (Rsa) Mtn - Qhubeka
 35 Maciej Paterski (Pol) CCC Polsat Polkowice
 36 Alexis Vuillermoz (Fra) Ag2R La Mondiale
 37 Matteo Montaguti (Ita) Ag2R La Mondiale
 38 Adrian Honkisz (Pol) CCC Polsat Polkowice
 39 Mirko Selvaggi (Ita) Wanty - Groupe Gobert
 40 Ben Gastauer (Lux) Ag2R La Mondiale
 41 Elia Favilli (Ita) Lampre - Merida
 42 Francis De Greef (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 43 Łukasz Owsian (Pol) CCC Polsat Polkowice
 44 Andrea Zordan (Ita) Androni Giocattoli - Venezuela
 45 Lorenzo Rota (Ita) Mg Kvis - Wilier
 46 Sergey Klimov (Rus) Rusvelo
 47 Marco Minnaard (Ned) Wanty - Groupe Gobert
 48 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli
 49 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea
 50 Marcos Garcia (Esp) Caja Rural - Seguros Rga
 51 François Bidard (Fra) Ag2R La Mondiale
 52 Nicola Gaffurini (Ita) Vega - Hotsand
 53 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani Csf
 54 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli - Venezuela
 55 Sergey Firsanov (Rus) Rusvelo
 56 Rodolfo Andres Torres Agudel (Col) Colombia
 57 Dennis Van Niekerk (Rsa) Mtn - Qhubeka
 58 Davide Rebellin (Ita) CCC Polsat Polkowice
 59 Kristijan Durasek (Cro) Lampre - Merida
 60 David Arroyo Duran (Esp) Caja Rural - Seguros Rga
 61 Nicola Dal Santo (Ita) Nankang - Fondriest
 62 Matteo Collodel (Ita) Team Idea
 63 Hubert Dupont (Fra) Ag2R La Mondiale
 64 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty - Groupe Gobert                  00:11
 65 Marco Bandiera (Ita) Androni Giocattoli - Venezuela
 66 Antonio Merolese (Ita) Nankang - Fondriest
 67 Andrei Nechita (Rou) Mg Kvis - Wilier
 68 Francesco Man Bongiorno (Ita) Bardiani Csf
 69 Antonio Piedra Perez (Esp) Caja Rural - Seguros Rga
 70 Sergei Pomoshnikov (Rus) Rusvelo
 71 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli - Venezuela
 72 Giorgio Cecchinel (Ita) Neri Sottoli
 73 Simone Antonini (Ita) Marchiol Emisfero
 74 Jarlinson Pantano (Col) Colombia
 75 Adrian Kurek (Pol) CCC Polsat Polkowice
 76 Louis Meintjes (Rsa) Mtn - Qhubeka
 77 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale
 78 Paolo Ciavatta (Ita) Area Zero Pro Team                      00:15
 79 Karol Domagalski (Pol) Caja Rural - Seguros Rga              00:17
 80 Robinson Eduar Chalapud Gome (Col) Colombia                  00:18
 81 Yonattah Monsalve (Ven) Neri Sottoli                         00:25
 82 Davide Formolo (Ita) Cannondale                              00:32
 83 Manuele Mori (Ita) Lampre - Merida                           00:34
 84 Matteo Busato (Ita) Mg Kvis - Wilier                         00:35
 85 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli - Venezuela      00:36
 86 Ferekalsi Debesay Abrha (Eri) Mtn - Qhubeka                  01:18
 87 Luca Taschin (Ita) Nankang - Fondriest
 88 Frederik Backaert (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 89 Loris Paoli (Ita) Nankang - Fondriest
 90 Andrea Vaccher (Ita) Marchiol Emisfero
 91 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani Csf
 92 Giovanni Carboni (Ita) Area Zero Pro Team
 93 Silvio Giorni (Ita) Area Zero Pro Team
 94 Kevin Seeldraeyers (Bel) Wanty - Groupe Gobert
 95 Kirill Pozdnyakov (Rus) Rusvelo
 96 Ivan Basso (Ita) Cannondale
 97 Fabio Gadda (Ita) Team Idea
 98 Adrien Niyonshuti (Rwa) Mtn - Qhubeka
 99 Mateusz Taciak (Pol) CCC Polsat Polkowice                    04:59
100 Nikolay Mihaylov (Bul) CCC Polsat Polkowice
101 Davide Villella (Ita) Cannondale                             05:13
102 Luca Chirico (Ita) Mg Kvis - Wilier
103 Mattia Frapporti (Ita) Mg Kvis - Wilier
104 Alberto Cecchin (Ita) Marchiol Emisfero
105 Moreno Moser (Ita) Cannondale
106 Luca Dodi (Ita) Lampre - Merida
107 Filippo Baggio (Ita) Nankang - Fondriest
108 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia
109 Simone Petilli (Ita) Area Zero Pro Team
110 Charly Petelin (Ita) Area Zero Pro Team
111 Raffaello Bonusi (Ita) Marchiol Emisfero
112 Tsgabu Gebrem Grmay (Eth) Mtn - Qhubeka
113 Emiliano Faieta (Ita) Vega - Hotsand

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: