Hej wszystkim! Pffff, co by tutaj napisać? Naprawdę ciężka sprawa, bo ostatnio mało pozytywów u mnie, ale obiecałam wowo, że będzie pozytywnie, więc będzie 🙂

No, ale kurczę, muszę na początek trochę posmucić, żeby wyjaśnić moją nieobecność na właśnie rozgrywających się mistrzostwach Polski w Pruszkowie. Niestety z powodów zdrowotnych i podmęczenia organizmu nie mogłam wystartować 🙁

Teraz jestem w Livigno – w jednym z moich ulubionych miejsc. Cisza, spokój malownicze widoki, górskie powietrze i - oczywiście! - dobrze się tutaj trenuje! Wielu kolarzy na drogach, zawsze jest z kim się zabrać. Oby tylko pogoda dopisała.

Co jeszcze u mnie ciekawego działo się w ostatnich dniach? Pompuję bajcepsa na siłce 😀 Jak na razie sztanga ze mną wygrywa, ale już niedługo!! Klata, plecy, barki i tylko spokój może nas uratować!

Katarzyna Pawłowska

Share
Opublikowane przez
Katarzyna Pawłowska

Recent Posts

Rohan Dennis ma trenować z Team Ineos

Wciąż brak oficjalnej informacji na temat sportowej przyszłości Rohana Dennisa, ale przejście Australijczyka do Team Ineos wydaje się przesądzone. (więcej…)

9 grudnia 2019, 11:02

Rolf Aldag dołączył do zespołu Canyon-SRAM

Rolf Aldag, po czterech latach spędzonych w Dimension Data, rozpoczął całkiem nowy rozdział w swojej trenerskiej karierze w grupie Canyon-SRAM.…

9 grudnia 2019, 10:28

Superprestige 2019/20 #5: Toon Aerts najlepszy w Zonhoven

Toon Aerts (Telenet Baloise Lions) wygrał piątą rundę przełajowego cyklu Superprestige. (więcej…)

8 grudnia 2019, 17:12

Torowy Puchar Świata 2019/2020 #4. Mateusz Rudyk najlepszy w sprincie

Mateusz Rudyk wygrał rywalizację w sprincie indywidualnym podczas czwartej edycji Pucharu Świata w kolarstwie torowym. (więcej…)

8 grudnia 2019, 11:40

Rutkiewicz i Kurek w zespole Dariusza Banaszka

Marek Rutkiewicz i Adrian Kurek od nowego sezonu reprezentować będą barwy drużyny tworzonej przez Dariusza Banaszka. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:25

Lars Bak dyrektorem sportowym w NTT Pro Cycling

Lars Bak został dyrektorem sportowym ekipy NTT Pro Cycling. 39-letni Duńczyk w tym roku zakończył profesjonalną karierę. (więcej…)

7 grudnia 2019, 17:21