Zapraszamy na I Bytomski Piknik Sportowy

Już w przyszłym miesiącu odbędzie się pierwszy Bytomski Piknik Sportowy.

Impreza skierowana jest do pasjonatów sportu, dla których liczy się czysta sportowa rywalizacja oraz przede wszystkim świetna zabawa!

Organizacją zajmuje się Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji zrzeszające grupę ludzi, dla których sport to sposób na życie. Możemy pochwalić się między innymi organizacją wielu zawodów sportowych oraz treningów. Między innymi Katowicki Wyścig Przełajowy CX Katowice, który jest naszą wizytówką.

Stowarzyszenie Rowerowy Bytom jest dobrze rozpoznawalne na Śląsku. Organizuje m.in. Bytomską Masę Krytyczną, Bytomski Rodzinny Rajd Rowerowy, Nocny Rajd Rowerowy jak i treningi kolarskie.

Podczas naszej pierwszej wspólnej imprezy będzie można wziąć udział w zawodach biegowych na dystansie 5 km, 10 km oraz w Nordic Walking na dystansie 5 km.

Dla zapalonych rowerzystów i kolarzy zostanie zorganizowany wyścig XC na pętli ok. 5 km.

Zadbamy również o najmłodszych, którzy będą mogli spróbować swoich siły podczas biegów lub zawodów rowerowych. W ich przypadku będzie to przede wszystkim zabawa, jednak z niespodziankami 🙂

Zapraszamy do udziału w zawodach jak i rejestracji na facebook-owym wydarzeniu, na którym pojawiać będą się aktualne informacje o zawodach.

Pula nagród dla najlepszych jak i do rozlosowania to ponad 10000 zł!

inf. prasowa

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: