Daniel - odzież kolarska

Lista startowa Tour de Pologne 2014

Ubiegłoroczny zwycięzca Pieter Weening wystartuje z numerem 1. w tegorocznym Tour de Pologne.

Na trasie wystąpi 18 polskich zawodników. W Tinkoff-Saxo Rafał Majka (21.) i Paweł Poljański (26.), w Lampre-Merida Przemysław Niemiec (61.), w Movistar Sylwester Szmyd (128.), w CCC Polsat Polkowice Bartłomiej Matysiak (191.), Maciej Paterski (194.), Tomasz Marczyński (195.), Grzegorz Stępniak (196), Mateusz Taciak (197.) i Marek Rutkiewicz (198.), natomiast barwy Polski zaprezentują Kamil Gradek (181.), Paweł Bernas (182.), Kamil Zieliński (183.), Paweł Franczak (184.), Przemysław Kasperkiewicz (185.), Paweł Cieślik (186.), Konrad Dąbkowski (187.) i Bartosz Warchoł (188.).

Lista startowa 71. Tour de Pologne:

Orica-GreenEdge

1 WEENING Pieter
2 DOCKER Mitch
3 LANCASTER Brett
4 MATTHEWS Michael
5 SANTAROMITA Ivan
6 MEYER Cameron
7 BEWLEY Samuel
8 MEIER Christian

Omega Pharma-Quick Step

11 BRAMBILA Gianluca
12 DE GENDT Thomas
13 DE WEERT Kevin
14 MAES Nikolas
15 POELS Wout
16 VAKOC Peter
17 VELITS Martin
18 PAUWELS Serge

Tinkoff-Saxo

21 MAJKA Rafał
22 HERNANDEZ Jesus
23 PETROV Evgeny
24 SORENSEN Nicki
25 ZAUGG Oliver
26 POLJAŃSKI Paweł
27 PIRES Bruno
28 SUTHERLAND Rory

Sky Procycling

31 HAGEN Edvald Boasson
32 DEIGNAN Philip
33 CATALDO Dario
34 SWIFT Ben
35 EDMONOSON Joshua
36 HENAO GOMEZ Sebastian
37 PUCCIO Salvatore
38 SIUTSOU Kanstantsin

Astana

41 ARU Fabio
42 BRAJKCWIC Jani
43 GASPAROTTO Enrico
44 GAVAZZI Francesco
45 GUARNIERI Jacopo
46 KAMYSHEV Arman
47 TIRALONGO Paolo
48 ZEITS Andrey

Garmin-Sharp

51 BROWN Nathan
52 FAIRLY Caleb
53 FARRAR Tyler
54 FERNANDEZ DE LARREA Koldo
55 HESJEDAL Ryder
56 HANSEN Lasse
57 KREDER Raymond
58 VONHOFF Steele

Lampre-Merida

61 NIEMIEC Przemysław
62 BONIFAZIO Niccolo
63 BONO Matteo
64 CATTANEO Mattia
65 CUNEGO Damiano
66 FERRARI Roberto
67 MORI Manuele
68 MODOLO Sacha

BMC Racing Team

71 CUMMINGS Stephen
72 HUSHOVD Thor
73 LANDER Sebastian
74 MORABITO Steve
75 NERZ Dominik
76 SAMUEL Sanchez
77 VELITS Peter
78 WARBASSE Lawrence

Trek Factory Racing

81 ARREDONDO Julian
82 BEPPU Fumiyuki
83 FELLINE Fabio
84 JUNGELS Bob
86 POPOWCH Yaroslav
87 SILVESTRE Fabio
88 VANDEWALLE Kristof

Cannondale

91 BOIVIN Guillaume
92 CARUSO Damiano
93 FORMOLO Davide
94 GATTO Oscar
95 KRIZEK Matthias
96 MOSER Moreno
97 SARMIENTO Jose Cayetano
98 VILLELLA Davide

Katusha

101 BELKOV Maxim
102 CARUSO Giampaolo
103 CHERNETCKII Sergei
104 HALLER Marco
105 IGNATENKO Petr
106 RYBAKOV Alexander
107 VORGANOV Eduard
108 VOROBYEV Anton

Belkin

111 BOBRIDGE Jack
112 THEO Bos
113 MARKUS Barry
114 FLENS Rick
115 GESINK Robert
116 MARTENS Paul
117 NORDHAUG Lars Peter
118 TANNER David

Movistar

121 AMADOR Andrey
122 CAPECCHI Eros
123 INTXAUSTI Benat
124 IZAGUIRRE Gorka
125 IZAGUIRRE Jon
126 LOBATO Juan Jose
127 MALORI Adriano
128 SZMYD Sylwester

Team Giant-Shimano

131 ARNDT Nikias
132 BARGUIL Warren
133 FROHLINGER Johannes
134 HUPOND Thierry
135 LUDVIGSSON Tobias
136 MEZGEC Luka
137 PREIDLER Georg
138 SINKELDAM Ramon

Lotto-Belisol

141 ARMEE Sander
142 BREEN Vegard
143 DECLERCQ Bart
144 DEHAES Kenny
145 LIGTHART Pim
146 MONFORT Maxime
147 VALLEE Boris
148 VAN GENECHTEN Jonas

Ag2R La Mondiale

151 APPOLLONIO Davide
152 BAGDONAS Gediminas
153 HOULE Hugo
154 BONNAFOND Guillaume
155 BOUET Maxime
156 HUTAROVICH Yauheni
157 RIBLON Christophe
158 VUILLERMOZ AIexis

FDJ.fr

161 CHAVANEL Sebastien
162 FISCHER Murilo
163 GENIEZ Alexander
164 LEBON Johan
165 LECUISINIER Pierre-Henri
166 MANGEL Laurent
167 BOUCHER David
168 VEIKKANEN Jussi

Team Europcar

171 BERNAUDEAU Giovanni
172 COUSIN Jerome
173 ENGOULVENT Jimmy
174 KERN Christophe
175 MALACARNE Davide
176 MEDEREL Maxime
177 THURAU Bjorn
178 TULIK Angelo

Reprezentacja Polski

181 GRADEK Kamil
182 BERNAS Paweł
183 ZIELIŃSKI Kamil
184 FRANCZAK Paweł
185 KASPERKIEWICZ Przemysław
186 CIEŚLIK Paweł
187 DĄBKOWSKI Konrad
188 WARCHOŁ Bartosz

CCC Polsat Polkowice

191 MATYSIAK Bartłomiej
192 REBELLIN Davide
193 SAMOILAU Branislau
194 PATERSKI Maciej
195 MARCZYŃSKI Tomasz
196 STĘPNIAK Grzegorz
197 TACIAK Mateusz
198 RUTKIEWICZ Marek

Rusvelo

201 LAGUTIN Sergey
202 ZAKARIN Ilnur
203 FIRSANOV Sergei
204 OVECHKIN Artem
205 SOLOMENNIKOV Andrei
206 BALYKIN lyan
207 MAIKIN Roman
208 KRITSKIY Timofey

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: