Giro Rosa 2014: Marianne Vos przejmuje stery po 1. etapie

Holenderka Marianne Vos (Rabobank-Liv) po zakończonej powodzeniem ucieczce wygrała pierwszy etap kobiecego Giro d'Italia i przejęła prowadzenie w wyścigu.

Druga finiszowała jadąca z nią Włoszka Elisa Longo Borghini (Hitec Products), a trzecia na kresce była Francuzka Pauline Ferrand-Prevot (Rabobank-Liv).

17. przyjechała Katarzyna Pawłowska (Boels Dolmans), 18. Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana), a 21. Katarzyna Niewiadoma (Rabobank-Liv).

Vos prowadzenie przejęła po swojej drużynowej koleżance Annemiek van Vleuten, która wczoraj triumfowała na trasie wieczornego prologu.

Kobiecy peleton kręcił się wokół miasteczka Santa Maria a Vico, gdzie do pokonania było 10 niezwykle technicznych rund z niewielkim podjazdem (1800 m, 10%, max. 13%). Od samego początku bardzo aktywnie jechały zawodniczki ekipy Hitec - Asleigh Moolman oraz Elisa Longo Borghini - zabierając się w każdy powstający odjazd. Z przodu migała też koszulka Valentiny Scandolary (Orica-AIS), ale żadna z zawiązanych akcji nie utrzymała się długo.

Ataki następowały na każdym kilometrze, a w odjeździe przez pewien czas znajdowała się nawet liderka wyścigu - Annemiek van Vleuten. Próba zakończyła się niepowodzeniem, a decydującą akcję przeprowadziła na przedostatnim kółku Audrey Cordon (Hitec), ciągnąc za sobą Vos i jej koleżanki. Poprawiła Longo Borghini i wraz z liderką zespołu Rabobank zdołały uzyskać kilkanaście sekund. Za ich plecami sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie - niezliczona ilość ataków uniemożliwiła pogoń, a równocześnie różnice między tworzącymi się grupkami nie były duże.

Vos pewnie wygrała etap i objęła prowadzenie w wyścigu. Dla "latającej Holenderki" to już 17 etapowe zwycięstwo na trasie wyścigu w przeciągu ostatnich 7 lat. Longo Borghini dojechała na drugim miejscu, a na trzecim zameldowała się kolejna przedstawicielka ekipy Koosa Moerenhouta - Pauline Ferrand Prevot.

fot. Giro Rosa

Wyniki 1. etapu Giro Rosa 2014 (2.1), S. Maria a Vico - S. Maria a Vico (95,2 km):

  1 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team                 2:42:03
  2 Elisa Longo Borghini (Ita) Hitec Products                        00:04
  3 Pauline Ferrand Prevot (Fra) Rabo Liv Women Cycling Team         00:05
  4 Claudia Häusler (Ger) Team Giant Shimano                         01:20
  5 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cycling Team
  6 Anna Van Der Breggen (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team
  7 Emma Johansson (Swe) Orica AIS
  8 Ashleigh Moolman Pasio (RSA) Hitec Products
  9 Mara Abbott (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling          01:24
 10 Audrey Cordon (Fra) Hitec Products
 11 Annemiek Van Vleuten (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team           01:59
 12 Evelyn Stevens (USA) Specialized Lululemon                       02:04
 13 Fabiana Luperini (Ita) Estado De Mexico Faren
 14 Tetiana Riabchenko (Ukr) S.C. Michela Fanini Rox                 02:30
 15 Tiffany Cromwell (Aus) Specialized Lululemon                     02:37
 16 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle Honda
 17 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans Cycling Team
 18 Eugenia Bujak (Pol) Btc City Ljubljana
 19 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans Cycling Team                  02:39
 20 Tatiana Antoshina (Rus) Rusvelo
 21 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Rabo Liv Women Cycling Team
 22 Yevgeniya Vysotska (Ukr) S.C. Michela Fanini Rox
 23 Edwige Pitel (Fra) S.C. Michela Fanini Rox                       02:42
 24 Alena Amialiusik (Blr) Astana Bepink Womens Team                 03:06
 25 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle Honda
 26 Peta Mullens (Aus) Wiggle Honda
 27 Lucinda Brand (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team                  03:18
 28 Linda Villumsen (NZl) Wiggle Honda
 29 Chantal Blaak (Ned) Specialized Lululemon                        04:00
 30 Sharon Laws (GBr) Unitedhealthcare Professional Cycling
 31 Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Ale' Cipollini Galassia
 32 Jessie Daams (Bel) Boels Dolmans Cycling Team
 33 Alena Sitsko (Ukr) Forno D'asolo Astute                          04:02
 34 Trixi Worrack (Ger) Specialized Lululemon
 35 Serika Guluma (Col) Vaiano Fondriest                             04:18
 36 Emma Pooley (GBr) Lotto Belisol Ladies                           04:33
 37 Clemilda Fernandes Silva (Bra) Bizkaia Durango                   05:15
 38 Tayler Wiles (USA) Specialized Lululemon
 39 Barbara Heeb (Swi) S.C. Michela Fanini Rox
 40 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team               09:02
 41 Valentina Scandolara (Ita) Orica AIS
 42 Shelley Olds (USA) Ale' Cipollini Galassia
 43 Martina Ritter (Aut) Btc City Ljubljana                          11:51
 44 Anna Potokina (Rus) Servetto Footon                              11:53
 45 Olena Oljink (Ukr) Forno D'asolo Astute
 46 Carmen Small (USA) Specialized Lululemon                         12:44
 47 Oxana Kozonchuk (Rus) Rusvelo
 48 Chloe Hosking (Aus) Hitec Products
 49 Coryn Rivera (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling
 50 Iris Slappendel (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team
 51 Alexandra Burchenkova (Rus) Rusvelo
 52 Elena Valentini (Ita) Btc City Ljubljana
 53 Ursa Pintar (Slo) Btc City Ljubljana
 54 Ally Stacher (USA) Specialized Lululemon
 55 Mia Radotic (Cro) Btc City Ljubljana
 56 Amy Pieters (Ned) Team Giant Shimano
 57 Alice Maria Arzuffi (Ita) Astana Bepink Womens Team
 58 Jessie Maclean (Aus) Orica AIS
 59 Katrin Garfoot (Aus) Orica AIS
 60 Sara Mustonen (Swe) Team Giant Shimano
 61 Chiara Pierobon (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 62 Sarah Rijkes (Aut) Lotto Belisol Ladies
 63 Irene San Sebastian Lasa (Spa) Bizkaia Durango
 64 Polona Batagelj (Slo) Btc City Ljubljana
 65 Katarzyna Sosna (Ltu) Vaiano Fondriest
 66 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Estado De Mexico Faren
 67 Spela Kern (Slo) Btc City Ljubljana
 68 Melissa Hoskins (Aus) Orica AIS
 69 Maaike Polspoel (Bel) Team Giant Shimano
 70 Charlotte Becker (Ger) Wiggle Honda
 71 Eva Lechner (Ita) Rusvelo
 72 Jennifer Fiori (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 73 Ewelina Szybiak (Pol) Vaiano Fondriest
 74 Marieke Van Wanroij (Ned) Boels Dolmans Cycling Team
 75 Carla Maree Ryan (Aus) Ale' Cipollini Galassia
 76 Barbara Guarischi (Ita) Ale' Cipollini Galassia
 77 Katharine Hall (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling
 78 Samara Sheppard (NZl) Bizkaia Durango
 79 Małgorzata Jasińska (Pol) Ale' Cipollini Galassia
 80 Janneke Ensing (Ned) Boels Dolmans Cycling Team
 81 Elena Berlato (Ita) Ale' Cipollini Galassia
 82 Marcia Fernandes Silva (Bra) Bizkaia Durango
 83 Doris Schweizer (Swi) Astana Bepink Womens Team
 84 Asja Paladin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 85 Tatiana Guderzo (Ita) Ale' Cipollini Galassia
 86 Soraya Paladin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 87 Alison Powers (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling
 88 Lija Laizane (Lat) Vaiano Fondriest                              13:11
 89 Carolin Rodriguez Gutierrez (Mex) Estado De Mexico Faren         13:32
 90 Loes Gunnewijk (Ned) Orica AIS                                   14:40
 91 Liesbet De Vocht (Bel) Lotto Belisol Ladies
 92 Jolien D'horre (Bel) Lotto Belisol Ladies
 93 Anisha Vekemans (Bel) Lotto Belisol Ladies
 94 Shara Gillow (Aus) Orica AIS
 95 Emilie Moberg (Nor) Hitec Products                               15:15
 96 Simona Frapporti (Ita) Astana Bepink Womens Team
 97 Amanda Spratt (Aus) Orica AIS
 98 Alice Algisi (Ita) Astana Bepink Womens Team
 99 Azzurra D'intino (Ita) S.C. Michela Fanini Rox
100 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Hitec Products
101 Marta Tagliaferro (Ita) Ale' Cipollini Galassia
102 Lauren Kitchen (Aus) Hitec Products
103 Scotti Wilborne (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling
104 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle Honda
105 Dalia Muccioli (Ita) Astana Bepink Womens Team
106 Giada Borgato (Ita) Estado De Mexico Faren
107 Ana Teresa Casar Bonilla (Mex) Estado De Mexico Faren
108 Jessenia Meneses Gonzalez (Col) Forno D'asolo Astute
109 Julie Leth (Den) Hitec Products
110 Liisi Rist (Est) S.C. Michela Fanini Rox
111 Nina Kessler (Ned) Boels Dolmans Cycling Team
112 Julia Soek (Ned) Team Giant Shimano
113 Irene Bitto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
114 Valentina Bastianelli (Ita) S.C. Michela Fanini Rox
115 Ingrid Drexel (Mex) Forno D'asolo Astute
116 Silvia Valsecchi (Ita) Astana Bepink Womens Team
117 Dorleta Eskamendi Gil (Spa) Bizkaia Durango
118 Mayalen Noriega (Spa) Bizkaia Durango
119 Ana Maria Covrig (Ita) Astana Bepink Womens Team                 19:40
120 Francesca Cauz (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
121 Yulia Blindyuk (Rus) Rusvelo
122 Marcela Prieto Castaneda (Mex) Estado De Mexico Faren
123 Flavia Oliveira (USA) Servetto Footon                            20:15
124 Annalisa Cucinotta (Ita) Servetto Footon
125 Miriam Romei (Ita) Vaiano Fondriest                              21:08
126 Sylwia Kapusta (Pol) Vaiano Fondriest                            24:02
127 Aizhan Zhaparova (Rus) Rusvelo
128 Uenia De Souza Fernades (Bra) Estado De Mexico Faren
129 Marijn De Vries (Ned) Team Giant Shimano
130 Emily Collins (NZl) Wiggle Honda
131 Jessica Parra (Col) Vaiano Fondriest
132 Daiva Tuslaite (Ltu) Forno D'asolo Astute
133 Anna Trevisi (Ita) Estado De Mexico Faren
134 Edita Janeliunaite (Ltu) Forno D'asolo Astute
135 Hannah Barnes (GBr) Unitedhealthcare Professional Cycling
136 Ruth Winder (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling
137 Lieselot Decroix (Bel) Lotto Belisol Ladies                      24:46
138 Yulia Ilinykh (Rus) Bizkaia Durango                              24:48
139 Anastasiya Chulkova (Rus) Rusvelo                                27:44
140 Michela Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini Rox
141 Silvia Cecchini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                    27:57
142 Emma Marcelli (Ita) Servetto Footon                              27:59
143 Chantal Hoffmann (Lux) Lotto Belisol Ladies                      28:32
144 Willeke Knol (Ned) Team Giant Shimano                            28:39
145 Lucy Garner (GBr) Team Giant Shimano
146 Giovanna Michieletto (Ita) Servetto Footon                       28:43
147 Sara Grifi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                         29:04
148 Marina Lari (Ita) Servetto Footon
149 Alessia Martini (Ita) Vaiano Fondriest
150 Rossella Callovi (Ita) Forno D'asolo Astute
DNF Elena Kuchinskaya (Rus) Rusvelo
DNF Heidi Dalton (RSA) Lotto Belisol Ladies
DNF Sari Saarelainen (Fin) Servetto Footon
DNF Marina Likhanova (Rus) Servetto Footon
DNF Anja Rugelj (Slo) Btc City Ljubljana
DNF Anna Ramirez (Spa) Bizkaia Durango
DNF Olena Novikova (Ukr) Forno D'asolo Astute

Klasyfikacja po 1. etapie

  1 Marianne Vos (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team                 2:44:20
  2 Pauline Ferrand Prevot (Fra) Rabo Liv Women Cycling Team         00:15
  3 Elisa Longo Borghini (Ita) Hitec Products                        00:23
  4 Anna Van Der Breggen (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team           01:36
  5 Ashleigh Moolman Pasio (RSA) Hitec Products                      01:42
  6 Claudia Häusler (Ger) Team Giant Shimano
  7 Emma Johansson (Swe) Orica AIS                                   01:44
  8 Megan Guarnier (USA) Boels Dolmans Cycling Team
  9 Audrey Cordon (Fra) Hitec Products                               01:55
 10 Annemiek Van Vleuten (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team           02:06
 11 Mara Abbott (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling          02:10
 12 Evelyn Stevens (USA) Specialized Lululemon                       02:34
 13 Fabiana Luperini (Ita) Estado De Mexico Faren                    02:41
 14 Ellen Van Dijk (Ned) Boels Dolmans Cycling Team                  02:57
 15 Eugenia Bujak (Pol) Btc City Ljubljana                           02:59
 16 Tiffany Cromwell (Aus) Specialized Lululemon
 17 Katarzyna Pawłowska (Pol) Boels Dolmans Cycling Team             03:03
 18 Tetiana Riabchenko (Ukr) S.C. Michela Fanini Rox                 03:06
 19 Giorgia Bronzini (Ita) Wiggle Honda
 20 Katarzyna Niewiadoma (Pol) Rabo Liv Women Cycling Team           03:08
 21 Tatiana Antoshina (Rus) Rusvelo                                  03:10
 22 Edwige Pitel (Fra) S.C. Michela Fanini Rox                       03:18
 23 Yevgeniya Vysotska (Ukr) S.C. Michela Fanini Rox                 03:21
 24 Alena Amialiusik (Blr) Astana Bepink Womens Team                 03:29
 25 Peta Mullens (Aus) Wiggle Honda                                  03:31
 26 Lucinda Brand (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team                  03:38
 27 Linda Villumsen (NZl) Wiggle Honda                               03:41
 28 Mayuko Hagiwara (Jpn) Wiggle Honda                               03:48
 29 Chantal Blaak (Ned) Specialized Lululemon                        04:23
 30 Jessie Daams (Bel) Boels Dolmans Cycling Team                    04:28
 31 Trixi Worrack (Ger) Specialized Lululemon
 32 Ane Santesteban Gonzalez (Spa) Ale' Cipollini Galassia           04:31
 33 Sharon Laws (GBr) Unitedhealthcare Professional Cycling          04:32
 34 Alena Sitsko (Ukr) Forno D'asolo Astute                          04:35
 35 Serika Guluma (Col) Vaiano Fondriest                             04:58
 36 Emma Pooley (GBr) Lotto Belisol Ladies                           04:59
 37 Tayler Wiles (USA) Specialized Lululemon                         05:41
 38 Clemilda Fernandes Silva (Bra) Bizkaia Durango                   05:53
 39 Barbara Heeb (Swi) S.C. Michela Fanini Rox                       06:07
 40 Roxane Knetemann (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team               09:19
 41 Shelley Olds (USA) Ale' Cipollini Galassia                       09:21
 42 Valentina Scandolara (Ita) Orica AIS                             09:27
 43 Martina Ritter (Aut) Btc City Ljubljana                          12:27
 44 Anna Potokina (Rus) Servetto Footon                              12:33
 45 Olena Oljink (Ukr) Forno D'asolo Astute                          12:44
 46 Melissa Hoskins (Aus) Orica AIS                                  13:01
 47 Amy Pieters (Ned) Team Giant Shimano                             13:03
 48 Alison Powers (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling        13:06
 49 Chloe Hosking (Aus) Hitec Products                               13:07
 50 Tatiana Guderzo (Ita) Ale' Cipollini Galassia
 51 Katrin Garfoot (Aus) Orica AIS                                   13:08
 52 Iris Slappendel (Ned) Rabo Liv Women Cycling Team                13:09
 53 Coryn Rivera (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling
 54 Carmen Small (USA) Specialized Lululemon                         13:10
 55 Sara Mustonen (Swe) Team Giant Shimano
 56 Katarzyna Sosna (Ltu) Vaiano Fondriest                           13:11
 57 Janneke Ensing (Ned) Boels Dolmans Cycling Team
 58 Barbara Guarischi (Ita) Ale' Cipollini Galassia                  13:12
 59 Alexandra Burchenkova (Rus) Rusvelo
 60 Małgorzata Jasińska (Pol) Ale' Cipollini Galassia                13:13
 61 Charlotte Becker (Ger) Wiggle Honda                              13:14
 62 Elena Berlato (Ita) Ale' Cipollini Galassia
 63 Eva Lechner (Ita) Rusvelo                                        13:15
 64 Soraya Paladin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 65 Jessie Maclean (Aus) Orica AIS
 66 Elena Valentini (Ita) Btc City Ljubljana
 67 Katharine Hall (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling       13:16
 68 Ewelina Szybiak (Pol) Vaiano Fondriest                           13:18
 69 Maria Giulia Confalonieri (Ita) Estado De Mexico Faren
 70 Ally Stacher (USA) Specialized Lululemon
 71 Oxana Kozonchuk (Rus) Rusvelo                                    13:19
 72 Marieke Van Wanroij (Ned) Boels Dolmans Cycling Team             13:20
 73 Mia Radotic (Cro) Btc City Ljubljana
 74 Carla Maree Ryan (Aus) Ale' Cipollini Galassia
 75 Maaike Polspoel (Bel) Team Giant Shimano
 76 Ursa Pintar (Slo) Btc City Ljubljana                             13:21
 77 Irene San Sebastian Lasa (Spa) Bizkaia Durango                   13:22
 78 Sarah Rijkes (Aut) Lotto Belisol Ladies
 79 Chiara Pierobon (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
 80 Jennifer Fiori (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                     13:25
 81 Alice Maria Arzuffi (Ita) Astana Bepink Womens Team
 82 Polona Batagelj (Slo) Btc City Ljubljana                         13:26
 83 Marcia Fernandes Silva (Bra) Bizkaia Durango                     13:30
 84 Spela Kern (Slo) Btc City Ljubljana                              13:31
 85 Samara Sheppard (NZl) Bizkaia Durango                            13:33
 86 Asja Paladin (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                       13:41
 87 Lija Laizane (Lat) Vaiano Fondriest                              13:49
 88 Carolin Rodriguez Gutierrez (Mex) Estado De Mexico Faren         14:23
 89 Doris Schweizer (Swi) Astana Bepink Womens Team                  14:33
 90 Jolien D'horre (Bel) Lotto Belisol Ladies                        14:58
 91 Shara Gillow (Aus) Orica AIS                                     15:01
 92 Liesbet De Vocht (Bel) Lotto Belisol Ladies                      15:08
 93 Loes Gunnewijk (Ned) Orica AIS                                   15:09
 94 Anisha Vekemans (Bel) Lotto Belisol Ladies                       15:11
 95 Julie Leth (Den) Hitec Products                                  15:39
 96 Emilia Fahlin (Swe) Wiggle Honda
 97 Marta Tagliaferro (Ita) Ale' Cipollini Galassia                  15:41
 98 Nina Kessler (Ned) Boels Dolmans Cycling Team                    15:42
 99 Lauren Kitchen (Aus) Hitec Products                              15:44
100 Simona Frapporti (Ita) Astana Bepink Womens Team
101 Amanda Spratt (Aus) Orica AIS                                    15:45
102 Silvia Valsecchi (Ita) Astana Bepink Womens Team                 15:46
103 Cecilie Gotaas Johnsen (Nor) Hitec Products
104 Emilie Moberg (Nor) Hitec Products
105 Julia Soek (Ned) Team Giant Shimano                              15:47
106 Giada Borgato (Ita) Estado De Mexico Faren                       15:49
107 Scotti Wilborne (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling      15:50
108 Ana Teresa Casar Bonilla (Mex) Estado De Mexico Faren            15:51
109 Ingrid Drexel (Mex) Forno D'asolo Astute
110 Dorleta Eskamendi Gil (Spa) Bizkaia Durango                      15:53
111 Valentina Bastianelli (Ita) S.C. Michela Fanini Rox
112 Mayalen Noriega (Spa) Bizkaia Durango                            15:55
113 Dalia Muccioli (Ita) Astana Bepink Womens Team
114 Liisi Rist (Est) S.C. Michela Fanini Rox                         15:56
115 Irene Bitto (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                        16:00
116 Jessenia Meneses Gonzalez (Col) Forno D'asolo Astute
117 Azzurra D'intino (Ita) S.C. Michela Fanini Rox                   16:03
118 Alice Algisi (Ita) Astana Bepink Womens Team                     16:04
119 Ana Maria Covrig (Ita) Astana Bepink Womens Team                 20:11
120 Marcela Prieto Castaneda (Mex) Estado De Mexico Faren            20:22
121 Francesca Cauz (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                     20:34
122 Yulia Blindyuk (Rus) Rusvelo                                     20:36
123 Annalisa Cucinotta (Ita) Servetto Footon                         20:51
124 Flavia Oliveira (USA) Servetto Footon                            21:01
125 Miriam Romei (Ita) Vaiano Fondriest                              21:56
126 Emily Collins (NZl) Wiggle Honda                                 24:27
127 Hannah Barnes (GBr) Unitedhealthcare Professional Cycling        24:30
128 Ruth Winder (USA) Unitedhealthcare Professional Cycling          24:31
129 Daiva Tuslaite (Ltu) Forno D'asolo Astute                        24:37
130 Marijn De Vries (Ned) Team Giant Shimano                         24:39
131 Aizhan Zhaparova (Rus) Rusvelo                                   24:41
132 Anna Trevisi (Ita) Estado De Mexico Faren                        24:44
133 Edita Janeliunaite (Ltu) Forno D'asolo Astute                    24:45
134 Jessica Parra (Col) Vaiano Fondriest                             24:46
135 Uenia De Souza Fernades (Bra) Estado De Mexico Faren
136 Sylwia Kapusta (Pol) Vaiano Fondriest                            24:53
137 Yulia Ilinykh (Rus) Bizkaia Durango                              25:17
138 Lieselot Decroix (Bel) Lotto Belisol Ladies                      25:23
139 Anastasiya Chulkova (Rus) Rusvelo                                28:17
140 Michela Balducci (Ita) S.C. Michela Fanini Rox                   28:31
141 Emma Marcelli (Ita) Servetto Footon                              28:44
142 Silvia Cecchini (Ita) Top Girls Fassa Bortolo
143 Lucy Garner (GBr) Team Giant Shimano                             29:01
144 Willeke Knol (Ned) Team Giant Shimano                            29:07
145 Chantal Hoffmann (Lux) Lotto Belisol Ladies                      29:12
146 Giovanna Michieletto (Ita) Servetto Footon                       29:42
147 Alessia Martini (Ita) Vaiano Fondriest                           29:50
148 Marina Lari (Ita) Servetto Footon
149 Rossella Callovi (Ita) Forno D'asolo Astute                      29:54
150 Sara Grifi (Ita) Top Girls Fassa Bortolo                         30:24

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: