Kategorie: WorldTourWyścigi

Galeria: Rowery na Tour de Suisse

Dzisiejszy etap Tour de Suisse to jazda indywidualna na czas wokół Worb. Idealny moment, żeby przyjrzeć się rowerom czasowym używanym podczas tego wyścigu.

Zdjęcia w prezentowanej galerii zrobiłem podczas pierwszego etapu Tour de Suisse w Bellinzonie. Możecie się przyjrzeć różnemu podejściu producentów, drużyn i zawodników do przygotowania roweru do jazdy na czas. Czasem wprawne oko wychwyci nieco zużyty element bądź część, która nie pochodzi od sponsora drużyny.

Tour de Suisse - Rowery

Prezentowana galeria zawiera mieszankę zdjęć rowerów różnych drużyn. Możecie się jednak spodziewać kolejnych materiałów poświęconych rowerom konkretnych zawodników.

Jakub Zimoch

Recent Posts

Jakub Kaczmarek zwycięzcą Cycling Tour of Szeklerland

Jakub Kaczmarek z grupy Mazowsze serce Polski wygrał rumuński wyścig etapowy Cycling Tour of Szeklerland (2.2).

9 sierpnia 2020, 21:32

Tour de Pologne 2020. Remco i Davide dla Fabio

Kolarze Deceuninck-Quick-Step wygrali trzy z pięciu etapów i klasyfikację generalną Tour de Pologne, mimo że po wypadku swojego kolegi na…

9 sierpnia 2020, 20:04

Czech Tour 2020: etap 4. Podwójny sukces Damiena Howsona

Damien Howson (Mitchelton-Scott) wygrał ostatni, królewski etap, Wyścigu Dookoła Czech oraz triumfował w klasyfikacji generalnej.

9 sierpnia 2020, 19:25

Tour de Pologne 2020: etap 5. Sukces Davida Balleriniego w Krakowie

Remco Evenepoel wygrał 77. edycję Tour de Pologne. Na ostatnim etapie w sprinterskim pojedynku w Krakowie najlepszy okazał się Włoch…

9 sierpnia 2020, 19:04

Tour de l'Ain 2020: etap 3. Roglic pokonał Bernala

Primoz Roglic (Jumbo-Visma) triumfował na Grand Colombier i sięgnął po wygraną w klasyfikacji generalnej wyścigu Tour de l’Ain.

9 sierpnia 2020, 15:29

Tour de Pologne 2020. Richard Carapaz nie pojedzie do Krakowa

Richard Carapaz wycofał się w Tour de Pologne. Brytyjski zespół Ineos poinformował, że zwycięzca Giro d'Italia nie przystąpił do ostatniego…

9 sierpnia 2020, 15:07