Rowery.org na Tour de Suisse


Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną relację zza kulis wyścigu. Tym razem będziemy na etapach Tour de Suisse.

Po przygodach na Tour de Romandie i Giro d'Italia nie odpuszczamy i zamierzamy zapewnić Wam wstęp za kulisy wyścigu dookoła Szwajcarii.

Na pierwszy ogień bierzemy prolog wyścigu w Bellinzonie, stolicy kantonu Ticino. Piękna pocztówka z tego miasta stanowi ozdobę tego ogłoszenia. W ciągu całej soboty możecie spodziewać się zdjęć i krótkich informacji o tym, co dzieje się w miasteczku wyścigu i miejscach niedostępnych dla zwykłych kibiców. Podobnie jak w przypadku poprzednich wyścigów postaramy się Wam przekazać jak najwięcej ciekawostek, których nie zobaczycie w telewizji, ani nigdzie indziej.

Po wyścigu możecie oczekiwać olbrzymiej ilości ciekawych materiałów - poza zapewnieniem Wam relacji live mamy już zaplanowane dużo pracy!

Jeśli macie jakieś pomysły, na to co chcielibyście zobaczyć albo się dowiedzieć piszcie na @KubaWinter na Twitterze. Postaram się spełnić Wasze życzenia.

Wszystkie wpisy dotyczące etapów Tour de Suisse z naszym udziałem będziecie mogli śledzić na naszych profilach:

 • @Rowery.org na Twitterze
 • Rowery.org na Facebooku
 • Rowery.org na Google+
 • Zapraszamy!

  Fotografia: Wikimedia Commons.

  Jakub Zimoch

  Recent Posts

  Kalendarz Przełajowego Pucharu Świata 2020/2021

  Jedenaście odsłon, pięć krajów. Przełajowy Puchar Świata ma nowy kalendarz, zmodyfikowany w obliczu ograniczeń w organizacji masowych w dobie pandemii.

  5 lipca 2020, 14:24

  Czarna sobota

  Tragicznie zakończył się pierwszy po koronawirusowej przerwie wyścig w Belgii. Na trasie zmarł jeden z uczestników Niels De Vriendt.

  4 lipca 2020, 21:40

  Mistrzostwa USA i Wielkiej Brytanii odwołane

  Organizacje zarządzające kolarskimi imprezami w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii poinformowały o odwołaniu większości imprez mistrzowskich zaplanowanych na sezon 2020.…

  4 lipca 2020, 14:49

  Rowerem na samolot. Carapaz planuje nietypową podróż do Europy

  Richard Carapaz i Jhonatan Narváez nie przeładują walizek. Nie chodzi tym razem o regulacje linii lotniczych, a o drogę, jaką…

  4 lipca 2020, 11:06

  Nairo Quintana potrącony przez samochód

  Nairo Quintana został potrącony przez samochód podczas treningu, poinformowała ekipa Arkea-Samsic. Lider francuskiego zespołu z kolizji wyszedł bez poważniejszych obrażeń.

  4 lipca 2020, 08:05

  Vuelta a Burgos 2020. Bennett i Evenepoel w akcji

  Sam Bennett i Remco Evenepoel poprowadzą zespół Deceuninck-Quick-Step w pierwszym wyścigu wznowionego sezonu: Vuelta a Burgos.

  4 lipca 2020, 07:31