Criterium du Dauphine 2014: etap 3: życiowy sukces Nikiasa Arndta

Nikias Arndt (Giant-Shimano), po finiszu z peletonu, wygrał trzeci etap Criterium du Dauphine. Niemiec w pojedynku na kreskę pokonał Belga Krisa Boeckmansa (Lotto-Belisol).

Prowadzenie w klasyfikacji generalnej zachował Brytyjczyk Chris Froome (Team Sky).

Równo z kilometrem zero udaną akcję zaczepną zawiązali Blel Kadri (Ag2r La Mondiale), Natnael Berhane (Team Europcar) i Cesare Benedetti (Team NetApp-Endura).

Trójka dojechała do Côte de Lave (kat. 2; 28,5 km; 8,7 km; 4,4%) z przewagą 4 minut, następnie różnica wzrosła do 7:30 (57 km). Pierwsza pościg wszczęła ekipa FDJ.fr.

Po kraksie z kontynuowania jazdy zrezygnował Jérôme Coppel (Cofidis), potłukł się również Sylwester Szmyd (Movistar). Na drugiej i ostatniej na trasie górskiej premii - Col de la Mûre (kat. 2; 148 km; 3,8 km; 6,3%) harcownicy znaleźli się 1:05 przed peletonem. Do mety pozostawało z tego miejsca 46 kilometrów, dlatego nie było jeszcze pośpiechu z doprowadzeniem akcji do końca. Wyrok został wykonany 23 kilometry przed finiszem.

Peleton nie wytrzymał razem - 20 kilometrów przed metą akcję zaczął rozkręcać Jens Voigt (Trek Factory Racing). Do doświadczonego Niemca dojechali szybko Imanol Erviti (Movistar Team), Kristjan Koren (Cannondale), Andriej Grivko (Astana), Pim Ligthart (Lotto-Belisol), Nicolas Edet (Cofidis), Alexis Gougeard (Ag2r La Mondiale) oraz Elia Favilli (Lampre-Merida).

15 kilometrów przed metą ósemka notowała 37 sekund przewagi nad prowadzonym przez ekipę FDJ.fr peletonem. Różnica utrzymywała się przez kilka kilometrów, ale 10 kilometrów przed metą na czele peletonu pojawił się pociąg ekipy Katusha. Czerwone koszulki, z pomocą innych zespołów, dopadły śmiałków na 7 kilometrów przed metą. Szczęścia próbowali jeszcze Edet i Favilli, ale ich wysiłek spełzł na niczym 6 kilometrów przed kreską.

3,5 kilometra przed metą atakował kolejny kolarz Astany - tym razem Lieuwe Westra. Holender trzymał się dzielnie, ale prowadzący peleton kolarze Giant-Shimano poskromili jego zapędy 1500 metrów przed finałem.

Kręty dojazd do ostatniej prostej świetnie rozegrali kolarze Orica-GreenEdge, ale na ostatnie metry więcej sił zachowali kolarze Giant-Shimano i Lotto-Belisol. Na kresce Nikias Arndt minimalnie wyprzedził Krisa Boeckmansaa i odniósł największy sukces w dotychczasowej karierze.

Wyniki 3. etapu Criterium du Dauphine 2014 (WT), Ambert - Le Teil (194 km):

  1 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano                          5:30:03
  2 Kris Boeckmans (Bel) Lotto-Belisol
  3 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Giant-Shimano
  4 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar
  5 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida
  6 Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge
  7 Alexey Tsatevitch (Rus) Team Katusha
  8 Arnaud Demare (Fra) Fdj.fr
  9 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma Quick Step
 10 Marco Marcato (Ita) Cannondale
 11 Mickael Delage (Fra) Fdj.fr
 12 Ralf Matzka (Ger) Team Netapp-Endura
 13 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits.
 14 Lars Boom (Ned) Belkin Pro
 15 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team
 16 Sébastien Hinault (Fra) IAM Cycling
 17 Scott Thwaites (GBr) Team Netapp-Endura
 18 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma Quick Step
 19 Daryl Impey (RSA) Orica GreenEdge
 20 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale
 21 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 22 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha
 23 Nick Van Der Lijke (Ned) Belkin Pro
 24 Geraint Thomas (GBr) Team Sky
 25 Yohan Offredo (Fra) Fdj.fr
 26 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team
 27 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto-Belisol
 28 Jean Marc Marino (Fra) Cannondale
 29 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Tinkoff-Saxo
 30 Christopher Froome (GBr) Team Sky
 31 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team
 32 Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling
 33 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp
 34 William Bonnet (Fra) Fdj.fr
 35 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale
 36 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar
 37 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida
 38 Damiano Caruso (Ita) Cannondale
 39 Kevin Reza (Fra) Team Europcar
 40 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team
 41 David Millar (GBr) Garmin-Sharp
 42 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
 43 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale
 44 Mickaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale
 45 Tony Gallopin (Fra) Lotto-Belisol
 46 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team
 47 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma Quick Step
 48 Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling
 49 Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge
 50 Frantisek Padour (Cze) Team Netapp-Endura
 50 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing
 52 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling
 53 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team
 54 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge
 55 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar
 56 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team
 57 Sebastian Langeveld (Ned) Garmin-Sharp
 58 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing
 59 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto-Belisol
 60 Leopold Konig (Cze) Team Netapp-Endura
 61 Nicki S?rensen (Den) Team Tinkoff-Saxo
 62 George Bennett (NZl) Cannondale
 63 Michał Gołaś (Pol) Omega Pharma Quick Step
 64 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar
 65 Johannes Frohlinger (Ger) Team Giant-Shimano
 66 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team
 67 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale
 68 Jean Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale
 69 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale
 70 Jan Barta (Cze) Team Netapp-Endura
 71 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team
 72 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing
 73 Gustav Erik Larsson (Swe) IAM Cycling
 74 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 75 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro
 76 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing
 77 Alex Howes (USA) Garmin-Sharp
 78 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro
 79 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp-Endura
 80 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
 81 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge
 82 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Tinkoff-Saxo
 83 Kenny Elissonde (Fra) Fdj.fr
 84 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida
 85 Michał Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma Quick Step
 86 Ramunas Navardauskas (Lit) Garmin-Sharp
 87 John Gadret (Fra) Movistar
 88 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Cannondale
 89 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits.
 90 Bartosz Huzarski (Pol) Team Netapp-Endura
 91 Daan Olivier (Ned) Team Giant-Shimano
 92 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits.
 93 Bart De Clercq (Bel) Lotto-Belisol
 94 Imanol Erviti (Spa) Movistar
 95 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge
 96 Romain Sicard (Fra) Team Europcar
 97 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team
 98 Kristjan Koren (Slo) Cannondale
 99 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits.
100 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha
101 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Team Katusha
102 Valerio Conti (Ita) Lampre-Merida
103 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling
104 Yohan Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits.
105 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Team Tinkoff-Saxo
106 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling
107 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team
108 Richie Porte (Aus) Team Sky
109 Enrique Sanz Unzue (Spa) Movistar
110 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team
111 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida
112 Bruno Pires (Por) Team Tinkoff-Saxo
113 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing
114 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Tinkoff-Saxo
115 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling
116 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha
117 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
118 Egor Silin (Rus) Team Katusha
119 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp-Endura
120 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar
121 Stig Broeckx (Bel) Lotto-Belisol
122 Giovanni Visconti (Ita) Movistar
123 Thomas Damuseau (Fra) Team Giant-Shimano
124 Chad Haga (USA) Team Giant-Shimano
125 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp
126 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky
127 Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro
128 Rory Sutherland (Aus) Team Tinkoff-Saxo
129 Jack Bauer (NZl) Garmin-Sharp                                    00:24
130 Julian Alaphilippe (Fra) Omega Pharma Quick Step
131 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha
132 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale
133 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Omega Pharma Quick Step
134 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale
135 Winner Anrew Anacona (Col) Lampre-Merida
136 Michael Valgren Andersen (Den) Team Tinkoff-Saxo
137 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano
138 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro
139 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma Quick Step
140 Arthur Vichot (Fra) Fdj.fr
141 Frederik Willems (Bel) Lotto-Belisol
142 Jack Bobridge (Aus) Belkin Pro                                   00:41
143 Pim Ligthart (Ned) Lotto-Belisol                                 00:42
144 Dries Devenyns (Bel) Team Giant-Shimano                          00:48
145 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing                             00:53
146 Bob Jungels (Lux) Trek Factory Racing
147 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar                               01:03
148 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                              01:04
149 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida
150 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale                            01:16
151 Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky                             01:42
152 Danny Pate (USA) Team Sky
153 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits.            01:55
154 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                   03:16
155 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits.
156 Pierrick Fedrigo (Fra) Fdj.fr                                    03:18
157 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida
158 Natnael Berhane Teweldemedhin (Eri) Team Europcar                07:56
159 Jonathan Hivert (Fra) Belkin Pro
...
161 Sylwester Szmyd (Pol) Movistar                                   16:48
161 Thor Hushovd (Nor) BMC Racing Team

Klasyfikacja po 3. etapie

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                             10:07:47
  2 Alberto Contador Velasco (Spa) Team Tinkoff-Saxo                 00:12
  3 Wilco Kelderman (Ned) Belkin Pro                                 00:21
  4 Andrew Talansky (USA) Garmin-Sharp                               00:33
  5 Jurgen Van Den Broeck (Bel) Lotto-Belisol                        00:35
  6 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                            00:50
  7 Haimar Zubeldia Agirre (Spa) Trek Factory Racing                 01:22
  8 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
  9 Adam Yates (GBr) Orica GreenEdge                                 01:31
 10 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                              01:35
 11 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling                          01:40
 12 Daniel Navarro Garcia (Spa) Cofidis, Solutions Credits.          01:43
 13 Leopold Konig (Cze) Team Netapp-Endura                           01:44
 14 Tony Gallopin (Fra) Lotto-Belisol                                01:56
 15 Kenny Elissonde (Fra) Fdj.fr                                     02:01
 16 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale                             02:19
 17 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                              02:24
 18 Kristijan Durasek (Cro) Lampre-Merida                            02:32
 19 Igor Anton Hernandez (Spa) Movistar                              02:34
 20 Michał Kwiatkowski (Pol) Omega Pharma Quick Step                 02:37
 21 George Bennett (NZl) Cannondale
 22 Daniel Moreno Fernandez (Spa) Team Katusha                       02:42
 23 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale                              02:43
 24 Bart De Clercq (Bel) Lotto-Belisol                               02:47
 25 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                              02:49
 26 Tejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team                         03:01
 27 Jesus Hernandez Blazquez (Spa) Team Tinkoff-Saxo                 03:06
 28 Nicolas Edet (Fra) Cofidis, Solutions Credits.                   03:24
 29 Valerio Conti (Ita) Lampre-Merida
 30 Ivan Santaromita (Ita) Orica GreenEdge                           03:28
 31 Jhon Darwin Atapuma Hurtado (Col) BMC Racing Team                03:31
 32 Gustav Erik Larsson (Swe) IAM Cycling                            03:35
 33 Bartosz Huzarski (Pol) Team Netapp-Endura                        03:37
 34 Yohan Bagot (Fra) Cofidis, Solutions Credits.                    03:45
 35 Alex Howes (USA) Garmin-Sharp                                    03:54
 36 Peter Stetina (USA) BMC Racing Team                              04:01
 37 John Gadret (Fra) Movistar
 38 Ryder Hesjedal (Can) Garmin-Sharp                                04:29
 39 Julian Alaphilippe (Fra) Omega Pharma Quick Step                 05:14
 40 Romain Sicard (Fra) Team Europcar                                05:15
 41 Alexander Rybakov (Rus) Team Katusha                             05:19
 42 Chad Haga (USA) Team Giant-Shimano                               05:28
 43 Winner Anrew Anacona (Col) Lampre-Merida                         05:31
 44 Egor Silin (Rus) Team Katusha
 45 Sylvain Chavanel (Fra) IAM Cycling                               05:46
 46 Kristjan Koren (Slo) Cannondale                                  05:52
 47 Lieuwe Westra (Ned) Astana Pro Team
 48 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha                                 06:02
 49 Giovanni Visconti (Ita) Movistar                                 06:12
 50 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                              06:28
 51 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar                                06:37
 52 Sergio Miguel Moreira Paulinho (Por) Team Tinkoff-Saxo           06:48
 53 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma Quick Step                      07:33
 54 Jean Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                    07:43
 55 Damiano Caruso (Ita) Cannondale                                  07:45
 56 Luis Angel Mate Mardones (Spa) Cofidis, Solutions Credits.       07:51
 57 Christophe Le Mevel (Fra) Cofidis, Solutions Credits.            08:03
 58 Daan Olivier (Ned) Team Giant-Shimano                            08:09
 59 Carlos Verona Quintanilla (Spa) Omega Pharma Quick Step          08:12
 60 Amaël Moinard (Fra) BMC Racing Team                              09:01
 61 Mickaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale                            09:10
 62 Peter Velits (Svk) BMC Racing Team                               09:24
 63 Dmitriy Kozontchuk (Rus) Team Katusha                            09:37
 64 David Millar (GBr) Garmin-Sharp                                  09:41
 65 Eduard Alexander Beltran Suarez (Col) Team Tinkoff-Saxo          09:54
 66 Geraint Thomas (GBr) Team Sky                                    10:51
 67 Richie Porte (Aus) Team Sky                                      10:56
 68 Stefan Denifl (Aut) IAM Cycling                                  11:01
 69 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                                11:07
 70 Markel Irizar Aranburu (Spa) Trek Factory Racing                 11:25
 71 Jan Barta (Cze) Team Netapp-Endura                               11:37
 72 Lars Petter Nordhaug (Nor) Belkin Pro                            11:47
 73 Thomas Damuseau (Fra) Team Giant-Shimano
 74 Yannick Martinez (Fra) Team Europcar                             11:49
 75 Kevin Reza (Fra) Team Europcar
 76 Imanol Erviti (Spa) Movistar                                     11:56
 77 Bob Jungels (Lux) Trek Factory Racing                            12:00
 78 Damien Howson (Aus) Orica GreenEdge                              12:02
 79 Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team                          12:05
 80 Jens Keukeleire (Bel) Orica GreenEdge                            12:06
 81 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek Factory Racing                         12:07
 82 Jérôme Pineau (Fra) IAM Cycling                                  12:09
 83 Frantisek Padour (Cze) Team Netapp-Endura                        12:17
 84 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale                              12:18
 85 Lars Boom (Ned) Belkin Pro                                       12:33
 86 Aleksejs Saramotins (Lat) IAM Cycling                            12:42
 87 Simon Spilak (Slo) Team Katusha                                  12:50
 88 Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale                       12:51
 89 Rory Sutherland (Aus) Team Tinkoff-Saxo                          13:00
 90 Julien Simon (Fra) Cofidis, Solutions Credits.                   13:12
 91 Arthur Vichot (Fra) Fdj.fr                                       13:14
 92 Gianni Meersman (Bel) Omega Pharma Quick Step                    13:18
 93 Nicki S?rensen (Den) Team Tinkoff-Saxo                           13:19
 94 Bram Tankink (Ned) Belkin Pro                                    13:23
 95 José Ivan Gutierrez Palacios (Spa) Movistar                      13:24
 96 Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro                                  13:25
 97 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team                               13:29
 98 Yohan Offredo (Fra) Fdj.fr                                       13:30
 99 Michał Gołaś (Pol) Omega Pharma Quick Step
100 Stig Broeckx (Bel) Lotto-Belisol                                 13:42
101 Jurgen Roelandts (Bel) Lotto-Belisol                             13:48
102 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Cannondale               14:02
103 Kevin De Weert (Bel) Omega Pharma Quick Step                     14:16
104 Simon Gerrans (Aus) Orica GreenEdge                              14:31
105 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing                             14:34
106 Pim Ligthart (Ned) Lotto-Belisol                                 14:57
107 Zdenek Stybar (Cze) Omega Pharma Quick Step                      15:01
108 Matthias Brandle (Aut) IAM Cycling                               15:29
109 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge                            15:48
110 Ramunas Navardauskas (Lit) Garmin-Sharp                          16:08
111 Rein Taaramae (Est) Cofidis, Solutions Credits.                  16:11
112 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale                           16:15
113 Blel Kadri (Fra) AG2R La Mondiale                                16:28
114 Pierrick Fedrigo (Fra) Fdj.fr                                    18:12
115 Maciej Bodnar (Pol) Cannondale                                   19:04
116 Daryl Impey (RSA) Orica GreenEdge                                19:08
117 William Bonnet (Fra) Fdj.fr                                      19:23
118 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team                            19:26
119 Nikias Arndt (Ger) Team Giant-Shimano                            19:39
120 Andrey Zeits (Kaz) Astana Pro Team                               19:40
121 Marco Marcato (Ita) Cannondale                                   19:42
122 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Giant-Shimano             19:43
123 Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp-Endura                        19:45
124 Filippo Pozzato (Ita) Lampre-Merida                              19:56
125 Scott Thwaites (GBr) Team Netapp-Endura                          19:57
126 Jean Marc Marino (Fra) Cannondale                                19:59
127 Jack Bobridge (Aus) Belkin Pro                                   20:03
128 Bruno Pires (Por) Team Tinkoff-Saxo                              20:06
129 Johannes Frohlinger (Ger) Team Giant-Shimano                     20:08
130 Daniel Schorn (Aut) Team Netapp-Endura                           20:09
131 Yaroslav Popovych (Ukr) Trek Factory Racing                      20:10
132 Anton Vorobyev (Rus) Team Katusha                                20:12
133 Sébastien Hinault (Fra) IAM Cycling                              20:13
134 Hayden Roulston (NZl) Trek Factory Racing                        20:14
135 Nick Van Der Lijke (Ned) Belkin Pro                              20:22
136 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Merida                               20:26
137 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano                          20:28
138 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida                                 20:39
139 Alexey Tsatevitch (Rus) Team Katusha                             21:16
140 Arnaud Demare (Fra) Fdj.fr                                       21:19
141 Kris Boeckmans (Bel) Lotto-Belisol
142 Natnael Berhane Teweldemedhin (Eri) Team Europcar                21:25
143 Michael Valgren Andersen (Den) Team Tinkoff-Saxo                 21:29
144 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar                               21:31
145 Alessandro Vanotti (Ita) Astana Pro Team                         21:32
146 Ralf Matzka (Ger) Team Netapp-Endura                             21:34
147 Davide Cimolai (Ita) Lampre-Merida                               21:56
148 Mickael Delage (Fra) Fdj.fr
149 Frederik Willems (Bel) Lotto-Belisol                             22:00
150 Sebastian Langeveld (Ned) Garmin-Sharp                           22:09
151 Jack Bauer (NZl) Garmin-Sharp                                    22:10
152 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                   22:19
153 Alessandro De Marchi (Ita) Cannondale                            22:43
154 Danny Pate (USA) Team Sky                                        22:49
155 Jonathan Hivert (Fra) Belkin Pro                                 22:57
156 Dries Devenyns (Bel) Team Giant-Shimano                          24:06
157 Enrique Sanz Unzue (Spa) Movistar                                24:59
158 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida                              25:46
159 Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky                             34:14

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: