Przewodnik rowerowy. Masyw Śnieżnika. Góry Bialskie. Góry Złote.

W związku z rozpoczynającym się BIKE DAYS Festiwalem Filmów Rowerowych mamy do rozdania 10 egzemplarzy przewodnika rowerowego ufundowanego przez Urząd Miejski w Stroniu Śląskim.

Przewodnik zawiera opisy 25 tras rowerowych po Masywie Śnieżnika i Górach Bialskich (obejmuje także fragmenty Gór Złotych).

okladka-StronieSlaskie

Według wielu rowerzystów, są to najlepsze tereny do uprawiania kolarstwa górskiego w Sudetach (wyjątkowo gęsta sieć duktów leśnych, dróg szutrowych oraz mało uczęszczanych dróg asfaltowych). Górskie szlaki rowerowe w okolicy Stronia Śląskiego nie należą do łatwych i polecane są osobom o dobrej kondycji fizycznej. Niemniej, także rodziny z dziećmi i początkujący rowerzyści mogą z powodzeniem zaplanować wspaniałe wycieczki! Nagrodą za trudy podjazdów są piękne widoki na góry i długie zjazdy!

Przewodnik jest bogato ilustrowany, zawiera mapki, profile wysokościowe i opisy wszystkich oznakowanych w terenie szlaków rowerowych (9 gminnych, 8 krajowych, przebieg międzynarodowego szlaku ER-2 w okolicy Stronia Śląskiego, trasy typu downhill i freeride w Parku Rowerowym "Czarna Góra" w Siennej, propozycje tras poza oznakowanymi szlakami, informator praktyczny oraz kalendarz imprez).

Przewodniki dystrybuowane są bezpłatnie i dostępne są w Stroniu Śląskim, zaś klubom kolarstwa górskiego MTB z całego kraju wysyłane są na wskazany adres (kontakt: Urząd Miejski w Stroniu Śląskim, strategia@stronie.pl). Wersja elektroniczna przewodnika do pobrania na www.stronie.pl.

W zgłoszeniu prosimy podać swoje imię i nazwisko oraz miasto zamieszkania. Prosimy również o napisanie kilku zdań, które przekonają nas, że to właśnie DO CIEBIE należy wysłać przewodnik.

Na zgłoszenia przesyłane na adres tomasz@rowery.org czekam do 13 czerwca.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: