Vuelta a Castilla y Leon 2014: etap 3

Luis León Sánchez (Caja Rural-RGA) zameldował się samotnie mecie ostatniego Vuelta a Castilla y Leon. W wyścigu triumfował David Belda (Burgos BH), a trzecie miejsce zachował Sylwester Szmyd (Movistar).

30-letni Lulu Sanchez wchodził w skład grupy, która uciekała na trasie górzystego odcinka.

Wyniki 3. etapu Vuelta a Castilla y Leon 2014 (2.1), Lubián - Bembibre (164,6 km):

  1 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caja Rural - Seguros RGA           4:46:48
  2 Sergio Sousa (Por) Efapel - Glassdrive                           00:47
  3 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team                       01:53
  4 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural - Seguros RGA
  5 Miguel Minguez (Spa) Euskadi
  6 Amets Txurruka (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
  7 Edgar Pinto (Por) La Aluminios-Antarte
  8 Jesus Del Pino (Spa) Burgos-BH
  9 Matteo Busato (Ita) MG Kvis - Wilier
 10 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team
 11 Marcos Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 12 Higinio Fernandez (Spa) Team Ecuador
 13 Juan Jose Oroz (Spa) Burgos-BH
 14 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 15 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular
 16 Víctor De La Parte (Spa) Efapel - Glassdrive
 17 Juan Chamorro (Col) 4-72 - Colombia
 18 David Belda (Spa) Burgos-BH
 19 Raul Garcia De Mateos (Spa) Louletano-Dunas Dour
 20 Sylwester Szmyd (Pol) Movistar Team
 21 Antonio Carvalho (Por) La Aluminios-Antarte
 22 Mikel Iturria (Spa) Euskadi
 23 Victor Etxeberria (Spa) Euskadi
 24 Aleksey Rybalkin (Rus) Lokosphinx
 25 Fernando Orjuela (Col) 4-72 - Colombia
 26 Sandro Pinto (Por) Louletano-Dunas Dour
 27 Hélder Ferreira (Por) Efapel - Glassdrive
 28 Benat Txoperena (Spa) Euskadi                                    02:02
 29 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team                            02:07
 30 Luis Alfonso (Por) La Aluminios-Antarte                          04:06
 31 Nikodemus Holler (Ger) Team Stuttgart                            08:18
 32 Alexander Krieger (Ger) Team Stuttgart
 33 Filipe Cardoso (Por) Efapel - Glassdrive
 34 Victor Martin (Spa) Burgos-BH                                    10:13
 35 Diego Rubio (Spa) Efapel - Glassdrive
 36 Ruben Menendez (Spa) Team Differdange-Los
 37 Antonio Merolese (Ita) Nankang-Fondriest
 38 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team
 39 Haritz Orbe (Spa) Euskadi
 40 Hernani Broco (Por) Louletano-Dunas Dour
 41 Francisco Moreno (Spa) Louletano-Dunas Dour
 42 Hugo Sancho (Por) La Aluminios-Antarte
 43 Daniel Silva (Por) Radio Popular
 44 Pablo Lechuga (Spa) Euskadi
 45 Antonio Piedra Perez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 46 Jaime Roson (Spa) Team Ecuador
 47 Lorenzo Di Remigio (Ita) MG Kvis - Wilier
 48 Carlos Barbero (Spa) Euskadi
 49 Raul Alarcon (Spa) Louletano-Dunas Dour
 50 Jon Larrinaga (Spa) Euskadi
 51 Vergilio Santos (Por) Radio Popular
 52 Paolo Ciavatta (Ita) Area Zero Pro Team
 53 Sergey Shilov (Rus) Lokosphinx
 54 Diego Ochoa (Col) 4-72 - Colombia
 55 Igor Merino (Spa) Burgos-BH
 56 Mateo Gozzi (Ita) Nankang-Fondriest                              10:46
 57 Hugo Sabido (Por) La Aluminios-Antarte                           11:47
 58 Simone Petilli (Ita) Area Zero Pro Team                          12:14
 59 Marco Tecchio (Ita) Area Zero Pro Team
 60 Damien Garcia (Fra) Team Differdange-Los                         22:19
 61 Jaume Rovira (Spa) Team Ecuador                                  22:21
 62 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team
 63 Arkimedes Arguelyes (Rus) Lokosphinx
 64 Gianluca Mengardo (Ita) Area Zero Pro Team
 65 Carlos Ivan Oyarzun (Chi) Efapel - Glassdrive
 66 Andre Mourato (Por) La Aluminios-Antarte
 67 Garikoitz Bravo (Spa) Efapel - Glassdrive
 68 Marcel Weber (Ger) Team Stuttgart
 69 Luca Chirico (Ita) MG Kvis - Wilier
 70 Vicente Garcia De Mateos (Spa) Louletano-Dunas Dour
 71 Celio Sousa (Por) Radio Popular
 72 César Fonte (Por) Radio Popular
 73 Andrei Nechita (Rom) MG Kvis - Wilier
 74 Fabio Chinello (Ita) Area Zero Pro Team                          25:00
 75 Gianluca Leonardi (Ita) Area Zero Pro Team

Klasyfikacja końcowa

  1 David Belda (Spa) Burgos-BH                                   13:51:48
  2 Marcos Garcia (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                     00:57
  3 Sylwester Szmyd (Pol) Movistar Team                              01:01
  4 Aleksey Rybalkin (Rus) Lokosphinx                                01:38
  5 Javier Moreno Bazan (Spa) Movistar Team                          01:55
  6 Jesus Del Pino (Spa) Burgos-BH
  7 Edgar Pinto (Por) La Aluminios-Antarte
  8 Federico Figueiredo (Por) Radio Popular
  9 Antonio Carvalho (Por) La Aluminios-Antarte                      02:06
 10 David Arroyo Duran (Spa) Caja Rural - Seguros RGA
 11 Raul Garcia De Mateos (Spa) Louletano-Dunas Dour                 02:18
 12 Sandro Pinto (Por) Louletano-Dunas Dour
 13 Juan Jose Oroz (Spa) Burgos-BH                                   02:30
 14 Juan Chamorro (Col) 4-72 - Colombia                              02:37
 15 Matteo Busato (Ita) MG Kvis - Wilier
 16 Jose Joaquin Rojas Gil (Spa) Movistar Team                       02:48
 17 Víctor De La Parte (Spa) Efapel - Glassdrive                     02:51
 18 Fabricio Ferrari Barcelo (Uru) Caja Rural - Seguros RGA
 19 Amets Txurruka (Spa) Caja Rural - Seguros RGA                    02:58
 20 Miguel Minguez (Spa) Euskadi                                     03:02
 21 Victor Etxeberria (Spa) Euskadi                                  03:07
 22 Higinio Fernandez (Spa) Team Ecuador                             03:37
 23 Fernando Orjuela (Col) 4-72 - Colombia                           03:53
 24 Mikel Iturria (Spa) Euskadi                                      04:41
 25 Luis Leon Sanchez Gil (Spa) Caja Rural - Seguros RGA             05:02
 26 Hélder Ferreira (Por) Efapel - Glassdrive                        05:10
 27 Luis Alfonso (Por) La Aluminios-Antarte                          06:10
 28 Sergio Sousa (Por) Efapel - Glassdrive                           07:06
 29 Nikodemus Holler (Ger) Team Stuttgart                            10:38
 30 Jaime Roson (Spa) Team Ecuador                                   11:11
 31 Hugo Sancho (Por) La Aluminios-Antarte                           11:18
 32 Igor Merino (Spa) Burgos-BH                                      11:22
 33 Antonio Piedra Perez (Spa) Caja Rural - Seguros RGA              12:19
 34 Diego Ochoa (Col) 4-72 - Colombia
 35 Paolo Ciavatta (Ita) Area Zero Pro Team                          12:26
 36 Sergey Shilov (Rus) Lokosphinx                                   12:37
 37 Pablo Lechuga (Spa) Euskadi                                      13:01
 38 Hernani Broco (Por) Louletano-Dunas Dour
 39 Hugo Sabido (Por) La Aluminios-Antarte                           13:04
 40 Simone Petilli (Ita) Area Zero Pro Team                          13:23
 41 Victor Martin (Spa) Burgos-BH                                    13:38
 42 Ruben Menendez (Spa) Team Differdange-Los                        13:42
 43 Daniel Silva (Por) Radio Popular                                 14:18
 44 Francisco Moreno (Spa) Louletano-Dunas Dour                      14:39
 45 Antonio Merolese (Ita) Nankang-Fondriest                         15:00
 46 Filipe Cardoso (Por) Efapel - Glassdrive                         15:03
 47 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team                            15:30
 48 Alexander Krieger (Ger) Team Stuttgart                           15:40
 49 Vergilio Santos (Por) Radio Popular                              16:38
 50 Benat Txoperena (Spa) Euskadi                                    17:13
 51 Haritz Orbe (Spa) Euskadi                                        20:30
 52 Lorenzo Di Remigio (Ita) MG Kvis - Wilier
 53 Raul Alarcon (Spa) Louletano-Dunas Dour
 54 César Fonte (Por) Radio Popular                                  24:05
 55 Carlos Barbero (Spa) Euskadi                                     25:20
 56 Diego Rubio (Spa) Efapel - Glassdrive                            25:24
 57 Jon Larrinaga (Spa) Euskadi
 58 Luca Chirico (Ita) MG Kvis - Wilier                              25:37
 59 Marco Tecchio (Ita) Area Zero Pro Team                           25:43
 60 Celio Sousa (Por) Radio Popular                                  26:26
 61 Jaume Rovira (Spa) Team Ecuador                                  27:24
 62 Andre Mourato (Por) La Aluminios-Antarte                         28:46
 63 Arkimedes Arguelyes (Rus) Lokosphinx
 64 Vicente Garcia De Mateos (Spa) Louletano-Dunas Dour              30:33
 65 Marcel Weber (Ger) Team Stuttgart                                32:38
 66 Gianluca Mengardo (Ita) Area Zero Pro Team                       34:25
 67 Alex Dowsett (GBr) Movistar Team                                 35:04
 68 Pablo Lastras Garcia (Spa) Movistar Team                         37:12
 69 Carlos Ivan Oyarzun (Chi) Efapel - Glassdrive                    37:32
 70 Andrei Nechita (Rom) MG Kvis - Wilier                            37:40
 71 Mateo Gozzi (Ita) Nankang-Fondriest                              40:33
 72 Gianluca Leonardi (Ita) Area Zero Pro Team                       41:32
 73 Fabio Chinello (Ita) Area Zero Pro Team                          44:20
 74 Damien Garcia (Fra) Team Differdange-Los                         47:40
 75 Garikoitz Bravo (Spa) Efapel - Glassdrive                        53:15

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: