Tour de Romandie 2014: etap 5: Chris Froome obronił tytuł

Chris Froome (Sky) wygrał w Neuchâtel jazdę indywidualną, która zakończyła 68. Tour de Romandie. Brytyjczyk także triumfował w klasyfikacji końcowej wyścigu.

33. miejsce ze stratą 1:15 wywalczył na etapie Rafał Majka. Zawodnik Tinkoff-Saxo ukończył zawody na 13. pozycji.

Kolarze rywalizowali w równych warunkach atmosferycznych, przy świecącym słońcu. Pierwszą część trasy kończył 3-km podjazd o średnim nachyleniu 8%, za którym pozostawał zjazd i płaski fragment do mety umieszczonej na stadionie piłkarskim.

Na starcie do etapu w grze o zwycięstwo pozostało dwóch zawodników. Lider Simon Spilak (Katusha) wyprzedzał o jedną sekundę Chrisa Froome'a.

Brytyjczyk już na międzyczasie (9,5 km) załatwił niemal sprawę. Uzyskał tam najlepszy wynik, o sekundę przed Tony Martinem (Omega Pharma-Quick Step), a nad Słoweńcem nadrobił całe 25 sekund.

W drugiej części trasy Frumi obronił prowadzenie przed Der Panzerwagenem, ostatecznie pokonując cały dystans szybciej od mistrza świata w tej specjalności o ... 84 setne sekundy.

Wyniki 5. etapu Tour de Romandie 2014 (WT), Neuchâtel - Neuchâtel (18,5 km jazda indywidualna na czas):

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                                24:51
  2 Tony Martin (Ger) Omega Pharma - Quick-Step                      00:01
  3 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing                          00:08
  4 Rigoberto Uran (Col) Omega Pharma - Quick-Step                   00:15
  5 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team                       00:20
  6 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing                         00:29
  7 Simon Spilak (Slo) Team Katusha
  8 Rui Alberto Faria da Costa (Por) Lampre-Merida                   00:31
  9 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr                                       00:35
 10 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling
 11 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano                       00:36
 12 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team
 13 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin Sharp                          00:37
 14 Rohan Dennis (Aus) Garmin Sharp                                  00:38
 15 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team                    00:40
 16 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                              00:42
 17 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                            00:43
 18 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
 19 Stef Clement (Ned) Belkin Pro                                    00:44
 20 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                    00:45
 21 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha                             00:46
 22 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp                               00:49
 23 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr                                          00:51
 24 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team                 01:01
 25 Egor Silin (Rus) Team Katusha                                    01:04
 26 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr                                        01:07
 27 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                               01:08
 28 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                              01:09
 29 Jack Bobridge (Aus) Belkin Pro             
 30 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr                                    01:10
 31 Nelson Oliveira (Por) Lampre-Merida                              01:13
 32 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol                               01:14
 33 Rafał Majka (Pol) Tinkoff-Saxo                                   01:15
 34 Fredrik Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team                         01:21
 35 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha                                 01:25
 36 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge                                 01:26
 37 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo                                 01:31
 38 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale                              01:32
 39 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                                01:37
 40 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge
 41 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                    01:38
 42 Jonathan Hivert (Fra) Belkin Pro                                 01:46
 43 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr                                     01:49
 44 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling                                 01:52
 45 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha
 46 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar                                01:54
 47 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo
 48 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo                       01:55
 49 Paul Martens (Ger) Belkin Pro                                    01:57
 50 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky
 51 Nathan Earle (Aus) Team Sky                                      01:58
 52 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano                          02:01
 53 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing                             02:02
 54 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                              02:04
 55 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo
 56 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team                              02:05
 57 Oliver Zaugg (Swi) Tinkoff-Saxo                                  02:07
 58 Alexey Tsatevich (Rus) Team Katusha                              02:08
 59 Laurens ten Dam (Ned) Belkin Pro             
 60 Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky                             02:09
 61 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team                               02:10
 62 Nino Schurter (Swi) Orica GreenEdge
 63 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                               02:11
 64 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team                          02:12
 65 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                              02:13
 66 Jonathan Fumeaux (Swi) IAM Cycling
 67 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol                                 02:17
 68 Sean De Bie (Bel) Lotto Belisol
 69 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano                          02:18
 70 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida                         02:20
 71 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team
 72 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                         02:22
 73 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                             02:23
 74 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling                          02:26
 75 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge                           02:28
 76 Ivan Basso (Ita) Cannondale                                      02:29
 77 Dmitry Kozontchouk (Rus) Team Katusha                            02:31
 78 Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing                       02:32
 79 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale
 80 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano                           02:33
 81 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale                            02:34
 82 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano
 83 Andre Fernando S Martins Cardoso (Por) Garmin Sharp              02:36
 84 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo
 85 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing                           02:40
 86 Rafael Valls Ferri (Spa) Lampre-Merida                           02:41
 87 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team                            02:43
 88 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma - Quick-Step               02:45
 89 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                            02:46
 90 Damiano Caruso (Ita) Cannondale                                  02:47
 91 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling
 92 Mikhail Ignatyev (Rus) Team Katusha                              02:48
 93 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team                            02:49
 94 Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr
 95 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ.fr                            02:55
 96 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp                              02:56
 97 Caleb Fairly (USA) Garmin Sharp                                  02:57
 98 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr
 99 Eduard Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo
100 Moreno Moser (Ita) Cannondale                                    02:58
101 Pirmin Lang (Swi) IAM Cycling                                    03:00
102 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida                                 03:01
103 Mickaël Chérel (Fra) AG2R La Mondiale                            03:07
104 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team                             03:09
105 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing                        03:10
106 Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Belisol
107 Sylwester Szmyd (Pol) Movistar Team
108 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol                                 03:15
109 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida                                      03:25
110 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano
111 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                         03:30
112 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                    03:39
113 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano
114 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol                             03:40
115 Jean-Marc Marino (Fra) Cannondale                                03:43
116 Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing
117 Koldo Fernandez De Larrea (Spa) Garmin Sharp                     03:57
118 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale                         04:31
119 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge                            04:33
120 Christopher Sutton (Aus) Team Sky                                05:05
121 Oscar Gatto (Ita) Cannondale                                     05:07
122 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Cannondale               05:32
DNS Giacomo Nizzolo (Ita) Trek Factory Racing
DNS Björn Thurau (Ger) Team Europcar
DNS Tony Hurel (Fra) Team Europcar
DNS Roberto Ferrari (Ita) Lampre-Merida
DNS Manuele Mori (Ita) Lampre-Merida
DNS Brett Lancaster (Aus) Orica GreenEdge
DNS Peter Velits (Svk) BMC Racing Team
DNS Martijn Keizer (Ned) Belkin Pro             

Klasyfikacja końcowa

  1 Christopher Froome (GBr) Team Sky                             16:18:46
  2 Simon Spilak (Slo) Team Katusha                                  00:28
  3 Rui Alberto Faria da Costa (Por) Lampre-Merida                   01:32
  4 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                                  01:44
  5 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                            01:48
  6 Benat Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team                    01:52
  7 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                             01:56
  8 Jon Izaguirre Insausti (Spa) Movistar Team                       02:07
  9 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                          02:15
 10 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr                                       02:31
 11 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp                               02:38
 12 Riccardo Zoidl (Aut) Trek Factory Racing                         03:29
 13 Rafał Majka (Pol) Tinkoff-Saxo                                   03:32
 14 Rigoberto Uran (Col) Omega Pharma - Quick-Step                   03:50
 15 Sébastien Reichenbach (Swi) IAM Cycling                          05:30
 16 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                    05:32
 17 Andre Fernando S Martins Cardoso (Por) Garmin Sharp              06:44
 18 Darwin Atapuma (Col) BMC Racing Team                             07:24
 19 Nicolas Roche (Irl) Tinkoff-Saxo                                 07:30
 20 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                    07:37
 21 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                              07:55
 22 Egor Silin (Rus) Team Katusha                                    08:59
 23 Yury Trofimov (Rus) Team Katusha                                 09:14
 24 Laurens ten Dam (Ned) Belkin Pro                                 09:56
 25 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling                                 10:01
 26 Sander Armee (Bel) Lotto Belisol                                 12:22
 27 Maxime Monfort (Bel) Lotto Belisol                               12:48
 28 Stef Clement (Ned) Belkin Pro                                    12:56
 29 Eduard Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo                         13:05
 30 Maxime Bouet (Fra) AG2R La Mondiale                              13:18
 31 Alexandre Geniez (Fra) FDJ.fr                                    13:24
 32 Jean-Christophe Peraud (Fra) AG2R La Mondiale                    13:35
 33 Tanel Kangert (Est) Astana Pro Team                              13:47
 34 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano                          14:10
 35 Mickaël Chérel (Fra) AG2R La Mondiale                            15:15
 36 Dominik Nerz (Ger) BMC Racing Team                               15:22
 37 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                         15:26
 38 Rafael Valls Ferri (Spa) Lampre-Merida                           15:55
 39 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha                             16:14
 40 Cameron Meyer (Aus) Orica GreenEdge                              17:18
 41 Ivan Basso (Ita) Cannondale                                      17:48
 42 Nino Schurter (Swi) Orica GreenEdge                              17:50
 43 Rohan Dennis (Aus) Garmin Sharp                                  18:04
 44 David Lopez Garcia (Spa) Team Sky                                18:10
 45 Gianluca Brambilla (Ita) Omega Pharma - Quick-Step Cycling T     20:00
 46 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Movistar Team                 21:41
 47 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                             23:03
 48 Ramunas Navardauskas (Ltu) Garmin Sharp                          23:26
 49 Winner Anacona Gomez (Col) Lampre-Merida                         23:44
 50 Jérémy Roy (Fra) FDJ.fr                                          25:10
 51 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                              25:29
 52 Mikel Nieve Ituralde (Spa) Team Sky                              25:32
 53 Jonathan Fumeaux (Swi) IAM Cycling                               25:35
 54 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo                               25:56
 55 Moreno Moser (Ita) Cannondale                                    26:08
 56 Francis Mourey (Fra) FDJ.fr                                      26:17
 57 Caleb Fairly (USA) Garmin Sharp                                  27:21
 58 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr                                     29:12
 59 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar                                30:09
 60 Evgeny Petrov (Rus) Tinkoff-Saxo                                 30:37
 61 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp                              31:02
 62 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano                       31:34
 63 Koldo Fernandez De Larrea (Spa) Garmin Sharp                     31:45
 64 Dmitry Kozontchouk (Rus) Team Katusha                            32:20
 65 Paolo Longo Borghini (Ita) Cannondale                            32:25
 66 Jonathan Hivert (Fra) Belkin Pro                                 32:48
 67 Maxim Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team                            33:51
 68 Paul Martens (Ger) Belkin Pro                                    33:53
 69 Oliver Zaugg (Swi) Tinkoff-Saxo                                  34:30
 70 Anthony Roux (Fra) FDJ.fr                                        34:58
 71 Sylwester Szmyd (Pol) Movistar Team                              35:23
 72 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                                  35:24
 73 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                                36:40
 74 Serge Pauwels (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                    37:50
 75 Christopher Juul Jensen (Den) Tinkoff-Saxo                       39:02
 76 Nelson Oliveira (Por) Lampre-Merida                              40:42
 77 Pavel Brutt (Rus) Team Katusha                                   40:46
 78 Jack Bobridge (Aus) Belkin Pro                                   41:21
 79 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge                           41:59
 80 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida                                 43:42
 81 Xabier Zandio Echaide (Spa) Team Sky                             44:15
 82 Reto Hollenstein (Swi) IAM Cycling                               44:27
 83 Tony Martin (Ger) Omega Pharma - Quick-Step                      44:51
 84 Damiano Caruso (Ita) Cannondale                                  45:28
 85 Alexey Tsatevich (Rus) Team Katusha                              45:58
 86 Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Belisol                           46:41
 87 Luka Mezgec (Slo) Team Giant-Shimano                             47:09
 88 Jesse Sergent (NZl) Trek Factory Racing                          47:37
 89 Jean-Marc Marino (Fra) Cannondale                                48:59
 90 Thierry Hupond (Fra) Team Giant-Shimano                          49:17
 91 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                            49:53
 92 Oscar Gatto (Ita) Cannondale                                     50:36
 93 Christian Meier (Can) Orica GreenEdge                            52:14
 94 Fredrik Kessiakoff (Swe) Astana Pro Team                         52:57
 95 Davide Appollonio (Ita) AG2R La Mondiale                         53:52
 96 Sean De Bie (Bel) Lotto Belisol                                  55:03
 97 Albert Timmer (Ned) Team Giant-Shimano                           55:13
 98 Cédric Pineau (Fra) FDJ.fr                                       56:34
 99 Danilo Hondo (Ger) Trek Factory Racing                           57:31
100 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team                              57:37
101 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                               58:19
102 Pirmin Lang (Swi) IAM Cycling                                    58:27
103 Dennis Vanendert (Bel) Lotto Belisol                             58:53
104 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team                       01:00:07
105 Cayetano José Sarmiento Tunarrosa (Col) Cannondale            01:03:03
106 Jens Voigt (Ger) Trek Factory Racing                          01:04:00
107 Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing                    01:04:36
108 Svein Tuft (Can) Orica GreenEdge                              01:08:12
109 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                      01:08:52
110 Gang Xu (Chn) Lampre-Merida                                   01:10:33
111 Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing                       01:10:44
112 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing                     01:12:39
113 Damien Gaudin (Fra) AG2R La Mondiale                          01:13:00
114 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge                         01:16:37
115 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol                              01:17:14
116 Tom Stamsnijder (Ned) Team Giant-Shimano                      01:17:35
117 Mikhail Ignatyev (Rus) Team Katusha                           01:19:36
118 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ.fr                         01:19:43
119 Giovanni Visconti (Ita) Movistar Team                         01:19:48
120 Tom Veelers (Ned) Team Giant-Shimano                          01:24:16
121 Nathan Earle (Aus) Team Sky                                   01:27:06
122 Christopher Sutton (Aus) Team Sky                             01:30:34

Klasyfikacja górska

  1 Johann Tschopp (Swi) IAM Cycling                                    30 pkt.
  2 Cyril Gautier (Fra) Team Europcar                                   28
  3 Christopher Froome (GBr) Team Sky                                   12
  4 Jean-Marc Marino (Fra) Cannondale                                   12
  5 Pirmin Lang (Swi) IAM Cycling                                       10
  6 Simon Spilak (Slo) Team Katusha                                      8
  7 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale                             6
  8 Vincenzo Nibali (Ita) Astana Pro Team                                6
  9 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr                                           6
 10 Rohan Dennis (Aus) Garmin Sharp                                      6
 11 Andriy Grivko (Ukr) Astana Pro Team                                  6
 12 Michael Albasini (Swi) Orica GreenEdge                               6
 13 Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team                                  6
 14 Jan Bakelants (Bel) Omega Pharma - Quick-Step                        5
 15 Mathias Frank (Swi) IAM Cycling                                      4
 16 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team                                 4
 17 Marcel Wyss (Swi) IAM Cycling                                        4
 18 Thomas Voeckler (Fra) Team Europcar                                  4
 19 Jonathan Fumeaux (Swi) IAM Cycling                                   4
 20 Elia Favilli (Ita) Lampre-Merida                                     4
 21 Be?at Intxausti Elorriaga (Spa) Movistar Team                        2
 22 Andrew Talansky (USA) Garmin Sharp                                   2
 23 Thomas Danielson (USA) Garmin Sharp                                  2
 24 Danilo Wyss (Swi) BMC Racing Team                                    2
 25 Eduard Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo                             1
 26 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo                                   1
 27 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing                            1

Klasyfikacja młodzieżowa

  1 Jesus Herrada Lopez (Spa) Movistar Team                       16:21:01
  2 Thibaut Pinot (Fra) FDJ.fr                                       00:16
  3 Eduard Beltran Suarez (Col) Tinkoff-Saxo                         10:50
  4 Georg Preidler (Aut) Team Giant-Shimano                          11:55
  5 Sergei Chernetski (Rus) Team Katusha                             13:59
  6 Rohan Dennis (Aus) Garmin Sharp                                  15:49
  7 Silvan Dillier (Swi) BMC Racing Team                             20:48
  8 Paweł Poljański (Pol) Tinkoff-Saxo                               23:41
  9 Moreno Moser (Ita) Cannondale                                    23:53
 10 Kenny Elissonde (Fra) FDJ.fr                                     26:57
 11 Tobias Ludvigsson (Swe) Team Giant-Shimano                       29:19
 12 Jay McCarthy (Aus) Tinkoff-Saxo                                  33:09
 13 Tosh Van der Sande (Bel) Lotto Belisol                           44:26
 14 Romain Guillemois (Fra) Team Europcar                            47:38
 15 Sean De Bie (Bel) Lotto Belisol                                  52:48
 16 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale                               56:04
 17 Lawrence Warbasse (USA) BMC Racing Team                          57:52
 18 Danny Van Poppel (Ned) Trek Factory Racing                    01:02:21
 19 Luke Rowe (GBr) Team Sky                                      01:06:37
 20 Calvin Watson (Aus) Trek Factory Racing                       01:08:29
 21 Eugenio Alafaci (Ita) Trek Factory Racing                     01:10:24
 22 Michael Hepburn (Aus) Orica GreenEdge                         01:14:22
 23 Kenny Dehaes (Bel) Lotto Belisol                              01:14:59
 24 Pierre-Henri Lecuisinier (Fra) FDJ.fr                         01:17:28

Klasyfikacja drużynowa

  1 Movistar Team                                                 49:02:34
  2 IAM Cycling                                                      02:48
  3 Astana Pro Team                                                  07:13
  4 Katusha Team                                                     11:42
  5 Tinkoff-Saxo                                                     15:34
  6 Garmin-Sharp                                                     18:29
  7 Omega Pharma-QuickStep                                           18:48
  8 Lampre-Merida                                                    28:52
  9 Team Sky                                                         30:17
 10 BMC Racing Team                                                  30:25
 11 Team Europcar                                                    33:08
 12 FDJ.fr                                                           33:26
 13 AG2R La Mondiale                                                 33:49
 14 Belkin Pro                                                       43:58
 15 Lotto-Belisol Team                                               56:07
 16 Cannondale                                                    01:03:04
 17 Orica GreenEDGE                                               01:09:26
 18 Team Giant-Shimano                                            01:15:40
 19 Trek Factory Racing                                           01:33:45

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: