Koszulki Rowery.org!

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam najnowszą wersję koszulek z logiem Rowery.org!

Na aktualnej wersji koszulek naszego portalu znajdzie się grafika zaprojektowana przez naszego forumowicza kwtk, który serdecznie zaprasza na swój profil na facebooku, gdzie możecie zobaczyć więcej ciekawych prac: Kwiaciarnia Grafiki.

Gdyby jeden wzór, to było za mało, do wyboru oddajemy Wam również drugi wzór, przygotowany przez TomAsza:

Koszulki dostępne są we wszystkich rozmiarach, a także w wersjach męskiej, damskiej oraz dziecięcej. Koszt 1 koszulki wraz z wysyłką to 29 zł, a dwóch 50 zł. Dokładna cena przy zamówieniu większej liczby koszulek zostanie podana indywidualnie, gdyż zależy od kosztów wysyłki. Przedstawiona grafika zostanie nadrukowana na piersi białej bawełnianej koszulki T-shirt metodą druku cyfrowego.

Tabela rozmiarów

Zamówienia na koszulki można składać wysyłając wiadomość na adres e-mail: kzimoch@rowery.org.

W tytule proszę wpisać Koszulka - Imię Nazwisko, a w treści umieścić poniższy schemat i go uzupełnić:

Rozmiar: Y
Ilość: Z
Wzór: wzór 1 (kolarz)/ wzór 2 (serce)
Wersja: Męska/Damska/Dziecięca

W przypadku zamawiania kilku różnych rozmiarów lub wersji, proszę wkleić powyższy schemat odpowiednią ilość razy, np. przy zamawianiu 1 koszulki XL męskiej i 2 koszulek damskich S, należy w treści umieścić schemat 2 razy, podając odpowiednie dane. Taka forma postępowania zdecydowanie ułatwi mi zbieranie i przetwarzanie zamówień, a także pozwoli uniknąć błędów.Na koniec proszę również podać adres do wysyłki.

Przykładowo:

Temat: Koszulka - Eddy Merckx
Rozmiar: L
Ilość: 5
Wzór: wzór 2 (serce)
Wersja: Męska

Eddy Merckx
os. Mistrzowskie 20/14
00-123 Swornegacie

W odpowiedzi na wiadomość z zamówieniem zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z danymi do przelewu. Zamówienia i pieniądze przyjmujemy do 12 maja (tj. 12 maja wieczorem pieniądze za zamówienie muszą zostać zaksięgowane na podanym koncie).

Mamy nadzieję, że wzór koszulki przypadł Wam do gustu i czekamy na Wasze zamówienia!

Jakub Zimoch

Recent Posts

Kalendarz Przełajowego Pucharu Świata 2020/2021

Jedenaście odsłon, pięć krajów. Przełajowy Puchar Świata ma nowy kalendarz, zmodyfikowany w obliczu ograniczeń w organizacji masowych w dobie pandemii.

5 lipca 2020, 14:24

Czarna sobota

Tragicznie zakończył się pierwszy po koronawirusowej przerwie wyścig w Belgii. Na trasie zmarł jeden z uczestników Niels De Vriendt.

4 lipca 2020, 21:40

Mistrzostwa USA i Wielkiej Brytanii odwołane

Organizacje zarządzające kolarskimi imprezami w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii poinformowały o odwołaniu większości imprez mistrzowskich zaplanowanych na sezon 2020.…

4 lipca 2020, 14:49

Rowerem na samolot. Carapaz planuje nietypową podróż do Europy

Richard Carapaz i Jhonatan Narváez nie przeładują walizek. Nie chodzi tym razem o regulacje linii lotniczych, a o drogę, jaką…

4 lipca 2020, 11:06

Nairo Quintana potrącony przez samochód

Nairo Quintana został potrącony przez samochód podczas treningu, poinformowała ekipa Arkea-Samsic. Lider francuskiego zespołu z kolizji wyszedł bez poważniejszych obrażeń.

4 lipca 2020, 08:05

Vuelta a Burgos 2020. Bennett i Evenepoel w akcji

Sam Bennett i Remco Evenepoel poprowadzą zespół Deceuninck-Quick-Step w pierwszym wyścigu wznowionego sezonu: Vuelta a Burgos.

4 lipca 2020, 07:31