"Tydzień z kolarstwem szosowym" w Igrzyska24.pl

Zapraszamy na "Tydzień z kolarstwem szosowym", organizowany przez portal Igrzyska24.pl.

Około ośmiu godzin relacji live z tych dwóch klasyków to tylko początek wszystkiego, co czeka kibiców kolarstwa od 21 do 27 kwietnia. Każdego dnia na portalu pojawi się kilka artykułów dotyczących kolarstwa. Będą to historie wielkich tourów, Igrzysk Olimpijskich czy Mistrzostw Świata. Oprócz tego zostaną przyblizone sylwetki największych kolarzy w historii, ale także tych, którzy okazali się największymi oszustami tej dyscypliny. Nie zabraknie również analizy legendarnych kolarskich podjazdów czy kilku słów o Polakach w światowym peletonie.

Największą niespodzianką będą wywiady z kolarzami oraz AMA (wywiad na żywo, w którym pytania zadajecie Wy). Przepytani przez redaktorów zostali dwaj młodzi i obiecujący kolarze, jeżdżący w zagranicznych grupach. Natomiast jeśli chodzi o AMA to  gościem będzie osoba bardzo znana i lubiana przez sympatyków kolarstwa w całej Polsce. Nazwiska jednak na razie nie zdradzamy, ale zapewniamy, że warto poczekać.

Szczegóły na stronie   igrzyska24pl_male-logo

Jeśli znalazłeś w artykule błąd lub literówkę prosimy, daj nam o tym znać zaznaczając ten tekst i używając skrótu klawiszy Ctrl+Enter.

Zgłoszenie błędu w treści

Następujący tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: