Settimana Internazionale Coppi e Bartali 2014: etap 4

Wloch Dario Cataldo (Team Sky) wykręcił najszybszy czas na trasie finałowego etapu - 10-kilometrowej jazdy na czas. Triumfatorem 29. edycji włoskiego wyścigu został jego drużynowy kolega Peter Kennaugh.

Ostatni etap wyścigu organizowanego ku pamięci włoskich championów - Gino Bartalego i Fausto Coppiego - to trudna jazda indywidualna na czas. 10 kilometrów krętego i pagórkowatego terenu zawodnicy pokonywali na rowerach szosowych - finałowy kilometr prowadził ostro pod górę, prowadząc na Castello di Montecuccolo, a nachylenie wahało się momentami około 20%.

Z trasą najlepiej poradził sobie doświadczony Włoch Dario Cataldo. Drugi rezultat zanotował Matteo Rabottini (Bardiani-CSF), a trzeci młody Diego Rosa (Androni-Giocattoli).

W klasyfikacji generalnej prowadzenie bez kłopotu utrzymał Brytyjczyk Peter Kennaugh (Team Sky).

fot. Ferrari - Lapresse

Wyniki 4. etapu Settimana Internazionale 2014 (2.1), Pavullo - Castello di Montecuccolo (10 km):

  1 Dario Cataldo (Ita) Team Sky                                  16:28.74
  2 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                0:07.87
  3 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli                            0:11.43
  4 Damiano Caruso (Ita) Cannondale                                0:13.69
  5 Alexander Foliforov (Rus) Itera - Katusha                      0:17.45
  6 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli                     0:23.27
  7 Alessandro Mazzi (Ita) Utensilnord                             0:29.20
  8 Rafael Valls Ferri (Spa) Lampre-Merida                         0:29.80
  9 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka                       0:32.02
 10 Merhawi Kudus (Eri) MTN - Qhubeka                              0:35.78
 11 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo                                   0:35.82
 12 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                             0:37.66
 13 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches - Kuma               0:37.67
 14 Davide Villella (Ita) Cannondale                               0:38.40
 15 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                             0:38.86
 16 Sergey Firsanov (Rus) RusVelo                                  0:40.18
 17 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                 0:40.86
 18 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida                               0:42.07
 19 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                           0:43.37
 20 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                   0:46.48
 21 Jarlinson Pantano (Col) Colombia                               0:46.58
 22 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                  0:47.88
 23 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                  0:48.43
 24 Matej Mohoric (Slo) Cannondale                                 0:48.51
 25 Ildar Arslanov (Rus) Itera - Katusha                           0:49.56
 26 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           0:53.80
 27 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo                                0:54.09
 28 Nicola Gaffurini (Ita) Vega - Hotsand                          0:54.20
 29 Fabio Taborre (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                   0:55.83
 30 Donato De Ieso (Ita) Bardiani CSF                              0:57.29
 31 Simone Petilli (Ita) Area Zero Pro Team                        0:57.44
 32 Jacques Janse van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka                 0:59.69
 33 Sergei Pomoshnikov (Rus) RusVelo                               1:07.22
 34 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil                              1:07.85
 35 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team                      1:08.33
 36 Matej Mugerli (Slo) Adria Mobil                                1:08.58
 37 Angelo Pagani (Ita) Bardiani CSF                               1:10.21
 38 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli                       1:10.24
 39 Andrea Vaccher (Ita) Marchiol Emisfero                         1:13.98
 40 Giovanni Carboni (Ita) Area Zero Pro Team                      1:14.28
 41 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha                          1:15.07
 42 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                              1:15.47
 43 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                     1:17.93
 44 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         1:17.96
 45 Stefano Locatelli (Ita) Bardiani CSF                           1:18.47
 46 Bruno Maltar (Cro) Adria Mobil                                 1:19.19
 47 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli                    1:20.75
 48 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                          1:21.33
 49 Marc de Maar (AHo) UnitedHealthcare Professional Cycling Tea   1:22.03
 50 Arthur Vanoverberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise       1:22.57
 51 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                          1:25.28
 52 Fortunato Baliani (Ita) Christina Watches - Kuma               1:25.31
 53 Luca Chirico (Ita) MG Kvis - Trevigiani                        1:25.48
 54 Matteo Busato (Ita) MG Kvis - Trevigiani                       1:25.77
 55 Eduard Michael Grosu (Rom) Vini Fantini Nippo                  1:27.63
 56 Zico Waeytens (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              1:27.92
 57 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                       1:28.68
 58 Ian Boswell (USA) Team Sky                                     1:29.05
 59 Andrea Pasqualon (Ita) Area Zero Pro Team                      1:29.78
 60 Ivan Balykin (Ita) RusVelo                                     1:29.89
 61 Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP                     1:31.62
 62 Dennis van Niekerk (RSA) MTN - Qhubeka                         1:32.26
 63 Mirko Tedeschi (Ita) Team Idea                                 1:33.76
 64 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                  1:33.88
 65 Peter Kusztor (Hun) Utensilnord                                1:33.90
 66 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                               1:35.55
 67 Simone Antonini (Ita) Marchiol Emisfero                        1:36.61
 68 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk                      1:36.80
 69 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           1:38.44
 70 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                   1:38.67
 71 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                  1:40.87
 72 Sergey Klimov (Rus) RusVelo                                    1:41.25
 73 Enrico Rossi (Ita) Christina Watches - Kuma                    1:41.39
 74 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli                          1:42.30
 75 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise              1:42.82
 76 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                1:43.72
 77 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Christina Watches - Kuma   1:44.32
 78 Enrico Franzoi (Ita) Marchiol Emisfero                         1:46.02
 79 Alberto Cecchin (Ita) Marchiol Emisfero                        1:47.41
 80 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia                    1:48.26
 81 Paolo Ciavatta (Ita) Area Zero Pro Team                        1:48.94
 82 Leonardo Pinizzotto (Ita) Amore & Vita - Selle SMP             1:49.46
 83 Pierpaolo De Negri (Ita) Vini Fantini Nippo                    1:49.64
 84 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                         1:49.85
 85 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team                     1:49.98
 86 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team                 1:51.32
 87 Ferekalsi Debesay (Eri) MTN - Qhubeka                          1:54.07
 88 Alessandro Malaguti (Ita) Vini Fantini Nippo                   1:54.13
 89 Isaac Bolivar Hernandez (Col) UnitedHealthcare Professional    1:54.57
 90 Elia Viviani (Ita) Cannondale                                  1:55.91
 91 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia               1:56.22
 92 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale                               1:56.86
 93 Willem Jakobus Smit (RSA) Vini Fantini Nippo                   1:57.57
 94 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita - Selle SMP              1:57.66
 95 Andrei Nechita (Rom) MG Kvis - Trevigiani                      1:58.04
 96 Artur Ershov (Rus) RusVelo                                     2:01.50
 97 Riccardo Donato (Ita) MG Kvis - Trevigiani                     2:01.60
 98 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycling    2:01.95
 99 Cesare Ciommi (Ita) Vega - Hotsand                             2:02.47
100 Gianluca Leonardi (Ita) Area Zero Pro Team                     2:04.41
101 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida                            2:04.74
102 Ben Swift (GBr) Team Sky                                       2:07.71
103 Zsolt Der (Hun) Utensilnord                                    2:08.49
104 Manabu Ishibashi (Jpn) Vini Fantini Nippo                      2:08.71
105 Lorenzo Di Remigio (Ita) MG Kvis - Trevigiani                  2:08.92
106 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea                             2:09.34
107 Valerio Conti (Ita) Lampre-Merida                              2:10.72
108 Ricardo Pichetta (Ita) Team Idea                               2:13.06
109 James Gene Piccoli (Can) Amore & Vita - Selle SMP              2:14.27
110 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling T   2:16.66
111 Mattia Frapporti (Ita) MG Kvis - Trevigiani                    2:17.28
112 Fabio Chinello (Ita) Area Zero Pro Team                        2:18.76
113 Bendeguz Bernard (Hun) Utensilnord                             2:19.41
114 Xu Gang (Chn) Lampre-Merida                                    2:20.71
115 Paolo Colonna (Ita) Bardiani CSF                               2:22.59
116 Alessandro Bisolti (Ita) Vini Fantini Nippo                    2:25.15
117 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Tea   2:26.13
118 Jimmi Sorensen (Den) Christina Watches - Kuma                  2:27.02
119 Enea Cambianica (Swi) Marchiol Emisfero                        2:27.28
120 Milan Kadlec (Cze) Team Dukla Praha                            2:27.37
121 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Amore & Vita - Selle SMP          2:29.66
122 Silvio Giorni (Ita) Area Zero Pro Team                         2:30.76
123 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk                      2:31.56
124 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida                                2:32.56
125 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli                       2:32.65
126 Matteo Collodel (Ita) Team Idea                                2:33.05
127 Roman Katyrin (Rus) Itera - Katusha                            2:33.50
128 Alessandro Riccardi (Ita) Vega - Hotsand                       2:44.94
129 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                     2:46.13
130 Alois Kankovsky (Cze) Team Dukla Praha                         2:46.15
131 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                                2:46.24
132 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk                     2:46.60
133 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea                               2:47.09
134 Martin Blaha (Cze) Team Dukla Praha                            2:48.29
135 Ondrej Rybin (Cze) Team Dukla Praha                            2:50.36
136 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team   2:51.92
137 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale                                2:53.07
138 Aljaz Hocevar (Slo) Adria Mobil                                2:54.80
139 Alessio Camilli (Ita) Vega - Hotsand                           2:55.64
140 David Per (Slo) Adria Mobil                                    2:59.19
141 Moreno Giampaolo (Ita) Vega - Hotsand                          3:03.34
142 Anatoliy Sosnitskiy (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP             3:03.35
143 Martin Hacecky (Cze) Team Dukla Praha                          3:03.75
144 Robert Jenko (Slo) Meridiana Kamen Team                        3:04.26
145 Christian Delle Stelle (Ita) Team Idea                         3:04.35
146 Andrea Dal Col (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                  3:14.28
147 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk                   3:19.98
148 Daniel Paulus (Aut) Vini Fantini Nippo                         3:20.60
149 Gianni Franco D'Intino (Ita) Vega - Hotsand                    3:21.58
150 Liam Bertazzo (Ita) MG Kvis - Trevigiani                       3:24.99
151 Takaschi Miyazawa (Jpn) Vini Fantini Nippo                     3:27.64
152 Rino Gasparrini (Ita) MG Kvis - Trevigiani                     3:28.50
153 Paolo Lunardon (Ita) Marchiol Emisfero                         3:30.41
154 Ondrej Vendolsky (Cze) Team Dukla Praha                        3:32.69
155 Gianluca Mengardo (Ita) Area Zero Pro Team                     3:33.05
156 Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha                           3:38.39
157 Daniele Mossini (Ita) Team Idea                                3:48.40
158 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling    4:03.58
159 Sante Di Nizio (Ita) Vega - Hotsand                            4:04.71
160 Fabio Gadda (Ita) Team Idea                                    4:30.76
HD  Mattia Gavazzi (Ita) Christina Watches - Kuma                  7:02.26
DNF Eliot Lietaer (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise
DNS Marco Coledan (Ita) Bardiani CSF
DNS Francesco Chicchi (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo
DNS Andrea Peron (Ita) Team Novo Nordisk
DNS Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise

Klasyfikacja końcowa

  1 Peter Kennaugh (GBr) Team Sky                                 10:30:40
  2 Dario Cataldo (Ita) Team Sky                                     00:12
  3 Matteo Rabottini (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                  00:35
  4 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Bardiani CSF                    00:43
  5 Damiano Caruso (Ita) Cannondale                                  00:50
  6 Franco Pellizotti (Ita) Androni Giocattoli                       01:06
  7 Sergey Firsanov (Rus) RusVelo                                    01:20
  8 Rafael Valls Ferri (Spa) Lampre-Merida                           01:24
  9 Jarlinson Pantano (Col) Colombia                                 01:45
 10 Diego Rosa (Ita) Androni Giocattoli                              01:48
 11 Simone Petilli (Ita) Area Zero Pro Team                          02:54
 12 Davide Mucelli (Ita) Meridiana Kamen Team                        02:57
 13 Davide Villella (Ita) Cannondale                                 03:07
 14 Thomas Sprengers (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             03:45
 15 Angelo Pagani (Ita) Bardiani CSF                                 04:06
 16 Fabio Taborre (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                     04:10
 17 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky                             04:13
 18 Edoardo Zardini (Ita) Bardiani CSF                               04:15
 19 Mauro Finetto (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                     04:24
 20 Stefan Schumacher (Ger) Christina Watches - Kuma                 04:34
 21 Ildar Arslanov (Rus) Itera - Katusha                             04:39
 22 Arthur Vanoverberghe (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise         04:42
 23 Matej Mugerli (Slo) Adria Mobil                                  04:51
 24 Miguel Angel Rubiano Chavez (Col) Colombia                       04:52
 25 Marc de Maar (AHo) UnitedHealthcare Professional Cycling Tea     05:16
 26 Paolo Ciavatta (Ita) Area Zero Pro Team                          05:33
 27 Emanuel Kiserlovski (Cro) Meridiana Kamen Team                   06:21
 28 Alessandro Bisolti (Ita) Vini Fantini Nippo                      06:51
 29 Zico Waeytens (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                08:42
 30 Andrea Vaccher (Ita) Marchiol Emisfero                           09:15
 31 Davide Frattini (Ita) UnitedHealthcare Professional Cycling      09:54
 32 Merhawi Kudus (Eri) MTN - Qhubeka                                11:23
 33 Alessandro Mazzi (Ita) Utensilnord                               12:32
 34 Nicola Gaffurini (Ita) Vega - Hotsand                            12:33
 35 Radoslav Rogina (Cro) Adria Mobil                                12:50
 36 Louis Meintjes (RSA) MTN - Qhubeka                               13:02
 37 Antonio Santoro (Ita) Meridiana Kamen Team                       13:03
 38 Klemen Stimulak (Slo) Adria Mobil                                13:04
 39 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli                         13:28
 40 Constantino Zaballa Gutierrez (Spa) Christina Watches - Kuma     13:33
 41 Sergei Pomoshnikov (Rus) RusVelo                                 14:45
 42 Diego Ulissi (Ita) Lampre-Merida                                 15:12
 43 Carlos Julian Quintero (Col) Colombia                            15:17
 44 Matej Mohoric (Slo) Cannondale                                   16:14
 45 Ian Boswell (USA) Team Sky                                       16:28
 46 Frantisek Sisr (Cze) Team Dukla Praha                            16:57
 47 Alessandro Malaguti (Ita) Vini Fantini Nippo                     18:12
 48 Vasil Kiryienka (Blr) Team Sky                                   18:19
 49 Fabio Sabatini (Ita) Cannondale                                  18:22
 50 Xu Gang (Chn) Lampre-Merida                                      18:33
 51 Kirill Pozdnyakov (Rus) RusVelo                                  18:39
 52 Matteo Collodel (Ita) Team Idea                                  18:48
 53 Matteo Busato (Ita) MG Kvis - Trevigiani                         18:53
 54 Simone Antonini (Ita) Marchiol Emisfero                          19:47
 55 Andrea Pasqualon (Ita) Area Zero Pro Team                        20:00
 56 Jacques Janse van Rensburg (RSA) MTN - Qhubeka                   20:15
 57 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise                20:42
 58 Alberto Cecchin (Ita) Marchiol Emisfero                          21:07
 59 Dennis van Niekerk (RSA) MTN - Qhubeka                           21:13
 60 Gianfranco Zilioli (Ita) Androni Giocattoli                      21:17
 61 Enrico Franzoi (Ita) Marchiol Emisfero                           22:05
 62 Luca Wackermann (Ita) Lampre-Merida                              22:21
 63 Matteo Bono (Ita) Lampre-Merida                                  22:32
 64 Pierpaolo De Negri (Ita) Vini Fantini Nippo                      22:37
 65 Ben Swift (GBr) Team Sky                                         23:19
 66 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise             23:25
 67 Daniel Teklehaimanot (Eri) MTN - Qhubeka                         23:36
 68 Victor Campenaerts (Bel) Topsport Vlaanderen - Baloise           24:00
 69 Elia Viviani (Ita) Cannondale                                    24:24
 70 Milan Kadlec (Cze) Team Dukla Praha                              24:28
 71 Sergey Klimov (Rus) RusVelo                                      24:59
 72 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita - Selle SMP                25:07
 73 Paolo Colonna (Ita) Bardiani CSF                                 25:17
 74 Zsolt Der (Hun) Utensilnord                                      25:28
 75 Uri Martins (Mex) Amore & Vita - Selle SMP                       26:12
 76 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF                                 26:22
 77 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Colombia                    26:40
 78 Fabio Chinello (Ita) Area Zero Pro Team                          27:15
 79 Stefano Locatelli (Ita) Bardiani CSF                             28:14
 80 Eduard Michael Grosu (Rom) Vini Fantini Nippo                    28:18
 81 Enrico Rossi (Ita) Christina Watches - Kuma                      28:34
 82 Donato De Ieso (Ita) Bardiani CSF                                28:46
 83 Juan Esteban Arango Carvajal (Col) Colombia                      28:54
 84 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo                                     28:55
 85 Mirko Tedeschi (Ita) Team Idea                                   29:17
 86 Andrei Nechita (Rom) MG Kvis - Trevigiani                        29:24
 87 Gianluca Leonardi (Ita) Area Zero Pro Team                       29:30
 88 Alessandro Pettiti (Ita) Team Idea                               30:34
 89 Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil                                  30:53
 90 Ivan Balykin (Ita) RusVelo                                       31:47
 91 Lorenzo Di Remigio (Ita) MG Kvis - Trevigiani                    31:52
 92 Francesco Failli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                  32:05
 93 Yonder Godoy (Ven) Androni Giocattoli                            32:22
 94 Peter Kusztor (Hun) Utensilnord                                  32:55
 95 Mattia Frapporti (Ita) MG Kvis - Trevigiani                      33:02
 96 Luca Chirico (Ita) MG Kvis - Trevigiani                          33:07
 97 Ondrej Rybin (Cze) Team Dukla Praha                              33:27
 98 Alessio Taliani (Ita) Androni Giocattoli                         33:32
 99 Duber Armando Quintero Artunduaga (Col) Colombia                 33:42
100 Alexander Foliforov (Rus) Itera - Katusha                        34:27
101 Bruno Maltar (Cro) Adria Mobil                                   34:28
102 Christian Delle Stelle (Ita) Team Idea                           34:40
103 Leonardo Pinizzotto (Ita) Amore & Vita - Selle SMP               34:52
104 Cesare Ciommi (Ita) Vega - Hotsand                               35:11
105 Martijn Verschoor (Ned) Team Novo Nordisk
106 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli                         35:31
107 Willem Jakobus Smit (RSA) Vini Fantini Nippo                     35:53
108 Valerio Conti (Ita) Lampre-Merida                                36:13
109 Giovanni Carboni (Ita) Area Zero Pro Team                        36:27
110 David Lozano Riba (Spa) Team Novo Nordisk                        36:44
111 Enea Cambianica (Swi) Marchiol Emisfero                          37:29
112 Silvio Giorni (Ita) Area Zero Pro Team
113 Roman Katyrin (Rus) Itera - Katusha                              37:30
114 Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Professional Cycling T     37:55
115 Charles Planet (Fra) Team Novo Nordisk                           38:11
116 Martin Blaha (Cze) Team Dukla Praha                              38:20
117 Alois Kankovsky (Cze) Team Dukla Praha                           38:22
118 Lucas Euser (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Team     38:30
119 Artur Ershov (Rus) RusVelo                                       39:10
120 David Per (Slo) Adria Mobil                                      40:00
121 Paolo Lunardon (Ita) Marchiol Emisfero                           40:50
122 Liam Bertazzo (Ita) MG Kvis - Trevigiani                         40:55
123 Aljaz Hocevar (Slo) Adria Mobil                                  40:59
124 Isaac Bolivar Hernandez (Col) UnitedHealthcare Professional      41:01
125 Takaschi Miyazawa (Jpn) Vini Fantini Nippo                       41:17
126 Ricardo Pichetta (Ita) Team Idea                                 41:47
127 Daniel Paulus (Aut) Vini Fantini Nippo                           41:52
128 Alberto Bettiol (Ita) Cannondale                                 42:11
129 Kiel Reijnen (USA) UnitedHealthcare Professional Cycling Tea     42:31
130 Riccardo Donato (Ita) MG Kvis - Trevigiani                       42:49
131 Manabu Ishibashi (Jpn) Vini Fantini Nippo                        43:45
132 Rino Gasparrini (Ita) MG Kvis - Trevigiani                       44:03
133 Fortunato Baliani (Ita) Christina Watches - Kuma                 44:21
134 Ferekalsi Debesay (Eri) MTN - Qhubeka                            44:44
135 Jimmi Sorensen (Den) Christina Watches - Kuma                    44:58
136 Adrien Niyonshuti (Rwa) MTN - Qhubeka                            45:21
137 Kanstantsin Klimiankou (Blr) Amore & Vita - Selle SMP            46:15
138 Ondrej Vendolsky (Cze) Team Dukla Praha                          46:56
139 Matteo Spreafico (Ita) Team Idea                                 47:14
140 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Professional Cycling      47:48
141 Domen Novak (Slo) Adria Mobil                                    48:22
142 Daniele Colli (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                     48:56
143 Bendeguz Bernard (Hun) Utensilnord                               48:59
144 Anatoliy Sosnitskiy (Ukr) Amore & Vita - Selle SMP               49:29
145 Alessandro Riccardi (Ita) Vega - Hotsand                         49:33
146 Gianluca Mengardo (Ita) Area Zero Pro Team                       49:58
147 Andrea Dal Col (Ita) Neri Sottoli-Yellow Fluo                    50:23
148 Kevin De Mesmaeker (Bel) Team Novo Nordisk                       50:41
149 Martin Hacecky (Cze) Team Dukla Praha                            50:46
150 Nicolas Lefrancois (Fra) Team Novo Nordisk                       51:00
151 Christopher Williams (Aus) Team Novo Nordisk                     51:03
152 Moreno Giampaolo (Ita) Vega - Hotsand                            52:15
153 Robert Jenko (Slo) Meridiana Kamen Team                          52:30
154 Daniele Mossini (Ita) Team Idea                                  52:31
155 Fabio Gadda (Ita) Team Idea                                      53:06
156 James Gene Piccoli (Can) Amore & Vita - Selle SMP                53:12
157 Jiri Hochmann (Cze) Team Dukla Praha                             53:52
158 Alessio Camilli (Ita) Vega - Hotsand                             54:28
159 Gianni Franco D'Intino (Ita) Vega - Hotsand                      55:54
160 Sante Di Nizio (Ita) Vega - Hotsand                              55:56

If you have found a spelling error, please, notify us by selecting that text and pressing Ctrl+Enter.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: